ShakiraI

Shakira Isabel Mebarak Ripoll

8,2
252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shakira

Wiele osób mówi że Shakira jest zwykła tandetną piosenkarką i porównuje ja do takich "gwiazdeczek" jak britney czy np. nasza polska doda czy mandaryna. Ale przeciez to nie prawda ona ma w sobie więcej uroku, naturalności i talentu niz wszystkie te "gwiazdeczki" razem wzięte.
Tak się składa że miałem możliwośc w ciągu jednego miesiąca być na dwóch koncertach jednym Shakiry a drugim Beyonce. Nie ma porównania to Shakira poderwała tłumy i zrobiła lepsza atmosferę na koncercie. beyonce przy niej mogła tylko buty czyścić ( co akurat jest nie potrzebne bo Shakira na koncertach występuje na bosaka)
A wy jak sądzicie? Czy Shakira jest lepszą artystką od tych innych napompowanych "niby gwiazdeczek" ?

użytkownik usunięty
turku

Też tak uważam ;) Moze nie całkiem bo Beyonce tez lubie i jej piosenki, ale to Shakira jest moja ulubioną piosenkarką. Ma swój własny styl a jej piosenki sa jedyne w swoim rodzaju ;D.

zgadzam się .. w zupełności/// tez lubie bee i shakire

zgadzam się .. w zupełności/// tez lubie bee i shakire

turku

shakira jest świetną piosenkarką, ma swój styl i rewalacyjnie śpiewa. Nawet nigdy nie przyszło mi do głowy żeby porównywać ją do reszty sztucznych i beznadziejnych gwiazd typu britney, która tak naprawde ani śmiewać nie umie, ani nie jest piękna :P(jak to od niektórych już słyszałam :\ )

Emma_2

Zgadzam sie z Wami wszystkimi, Shakira górą!!!! A te wszystkie dody mandaryny i inne to jedno wielkie..... Shakira jest najlepsza ma piekną barwe głosu, świetnie tańczy i wogóle...

turku

zgadzam się, britney jest taka sztuczna bez makijażu wygląda przeciętnie a shakira nawet bez tapety na twarzy wygląda pięknie i świetnie śpiewaa.

turku

a beyonce też ma dużo tapety na ryju w większości teledyskach(bo w Halo nie ma lekki make-up) ale śpiewać potrafi ale już nie jestem fanką beyonce ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones