Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Zaczeli kręcić serial Beverli hills 90210 . Jakieś nowe odcinki !!! Z starymi aktorami Shannen zdążyła sie jusz pokłócić z Tori !!! Ona jest jakaś chora z wszystkich filmów ją wyżucają !! Mogła by sie troszke zastanowić nas sobą !!! W goracych hawajach miała zostac dłużej ale pokłociła sie z rezyserem i scenarzystą w czarodziejkahc wyleciała za kłótnie i znowu . Historia sie powtarza ciekawe jak dłógo zagrzej miejsce w BH 90210

Oldzia_

co ? do tej na góże . po 1 NIE KŁÓĆ SIE ZE MNĄ ! PO 2 NIE IDE ZA 7 DNI DO SZKOŁY TYLKO ZA 6 ! i CO NIEUKU! PO 4 ALE JESTEM ŚPĄCA PO 6 NIE UMIEM LICZYĆ
PO 8 ALE Z WAS T E P A K I

Shannon_Rutherford

Tepaki ?? Co to za słowo bo nie znam takiego. Jeśli idziesz do szkoły w niedziele to ok !! Bo tak się składa że za 6 dni będzie niedziela !!
Dziecinko piszesz że Selena to nieuk popatrz na siebie !! Użytkownicy tutaj a zwłaszcza Selena udowodnili Ci że to właśnie Ty jesteś tym nieukiem czy pustą głową...

Frantic_Girl

Dokładnie . Bo jeśli ta cała Shannon nie robi błędów to nie wiem co miało znaczyć "dłógo" albo "jusz".

xDDDDD

No właśnie.
Buziak Piper :** :)

Frantic_Girl

właśnie shannen robi tragiczne błęgdy ! a ja ja musze pouczać mówie o tej drugiej shanon bo ja jestem shannen rade... coś tam coś tam
Ja tesz cie pozdrawimm ! buziaczek :*

Shannon_Rutherford

??? dziecko ;)) jaki z ciebie żal! omg ! szkoda mi tu jakichkolwiek słów na dyskusję z tobą, po prostu jak czytam twoje wypociny to brzuch mnie boli ze śmiechu! no żal żal żal żal żal! po prostu mega żal ;D idź spać ;]

JustFurious

Oj , Shannon .... widzę że z tobą jest gorzej niż źle .....
Buziaki Shannen i Selena :***

xDDDDD

Dziękuje Piper :** :)
Ta Shannon to już sama nie wie jak ma się bronić..
Buziak dziewczyny :** :)

Frantic_Girl

wiem jak sie mam bronic a zeczywiscie pujde spac . bo jestem strasznie śpiąca dziekuje za buziaka . ja tesz daje sobie buziaka .
ale nudy na tych wszystkich forach . ide <papa> nudzicie mnie jusz

Shannon_Rutherford

A teraz kiedy ta Shannon nie wie jak się bronić , to zaczęła prowokować . Sorry , ale marnie ci to wychodzi .......

xDDDDD

dobra moge sie bronić ale nie wiem przed czym albo przed kim !!! i nie podskakuj 1 i tak jestem starsza ! wiec nie pyskuj ! dobra dajcie mi powód abym miała sie przed czym bronic ?!?!?!
Pozdrawiam buziaczki dla wszytkich którzt mnie lubia !! :*:*

Shannon_Rutherford

Taaak , na pewno jest ich wiele ... A przy okazji wyszkałam fajną stronkę :) http://www.zasady-pisowni.dyktanda.net/ Specjalnie dla ciebie :)

xDDDDD

*wyszukałam

xDDDDD

Po co mi ta strona . Ja nie pisze z błędami ! To tobie sie przyda ja sie nigdy nie myle bo jestem najmądrzejsza ! A i przy okazji ! kogo nie ma wikleu? Bo nie wiem ? Chociasz jestem najmadrzejsza to pytam z ciekawoscio bo piszesdz tak nie zrozumiale że aż hej !

Shannon_Rutherford

Ty jesteś najmądrzejsza ? Hahaha ale kawał!! Normalnie nie wiesz jak się uśmiałam.

Frantic_Girl

Ale to jest tylko marna prowokacja . Niech jej będzie że jest najmądrzejsza . Bo jest . Wśród czubków .
Buziaki Shannen :*

xDDDDD

Piper ;D świetny pomysł z tą stroną ;D normalnie boski!! co do tej shannon to naprawdę szkoda słów to dziecko jest tak puste i głupie, że dochodzę do wniosku, że to dobrze, że kończą się wakacje... może wreszcie rodzice zagonią tę niezdarę do nauki ;>, buź Piper ;**

Shannon_Rutherford

'co ? do tej na góŻe..." buahaha dzieciątko drogie ;D Ty naprawdę masz dysortografię chyba xd i jeszcze mało tego.. mówisz że nie robisz błędów ortograficzny to weź sobie do rączki słownik i popracuj z nim trochę czytając swoje wypowiedzi... i się "niewymondrzaj" <hahaha> bo "kto się wyzywa sam tak się nazywa" <sikam ze śmiechu> <hahaha>

jaaa_17_89

Ja w porównaniu do ciebie błędów nie robię ! i się nie wymądrzaj bo i tak jestem najmądrzejsza . A i dobrze że się kończą wakacje wreszcie do szkoły ale i tak będę mogła wam odpisywać . Bo ja się uczyć nie musze . Mam same 6 i 5 . Jeszcze nigdy nie dostałam 1 ani 2 ani 3 . Ja i tak jestem mądrzejsza od was ! <hahaha> <hahaha> ja tez mam z was niezłą polewkę . Ale nie wiem o jaką wam chodzi stronę buzi dla wszystkich moich fanów ! :*:*:*

Shannon_Rutherford

Do jaaa_17-89 'co ? do tej na góŻe..." ,, góże " pisze sie górze..."
I kto tu jeste dysortografikiem :):):) <hahaha> <hahaha> Ale nie martrw sie tylko takim nieukom jak ty zdarzają sie takie błędy !!! żal.pl

Shannon_Rutherford

No tak,dziecko nie ma co robić , to zabiera się za prowokowanie .....Nie martw się Shannon , za kilka dni zacznie się szkoła , nie będziesz się już nudzić .....
Buziaki Prue Halliwell i Shannen :***

xDDDDD

Dziękuje za buziaczki > Czemu miałabym się nie nudzić . Owszem do szkoły chodzi się od 8 do 15 ale nie martwcie się ja nie musze się uczyć . Przecież jestem najmądrzejsza . Na całym świecie . Czy ja kogoś prowokuje ???
Buziaczki dla moich fanów :*
Aha w sprawie twojego buziaczka to nie dawaj mi już ich . Bo nie wiem kiedy ostatni raz myłaś zęby !! <fuj> <fuj>

Shannon_Rutherford

Nie znudziła ci się już ta prkowokacja ???? Dla ciebie buziaczka nie mam zamiaru przesyłać nigdy , ale link do strony w sam raz dla ciebie przesłać mogę .
http://www.webwweb.pl/?t=&m=wpisy&akcja=szczegoly&id=45155

xDDDDD

Nie nie znudziło mnie prowokowanie bo nikogo nie prowokuje ! Tak teraz się nie chcesz przyznać że ten buziak nie był dla mnie , ale nie ,martw się . Nie płacz . Ja się nie będę z ciebie śmiać . Takim ludziom jak ty trzeba współczuć . Skąd ty dziecko masz taka stronę ??? Jesteś chora psychicznie ? Współczuje ! Naprawdę żal.pl . Ale nie martw się . Są jeszcze takie specjalne szpitale dla ciebie osób chorych . To nie jest wstyd . I proszę wszystkich na tym forum o nie przezywanie koleżanki .
Trzeba jej współczuć .

Shannon_Rutherford

Sorry , ale twoją koleżanką nie jestem . A to żal.pl to twoja strona ? Wiesz że tytuł nawet pasuje ? Idealnie odzwierciedla twoją osobowość .

xDDDDD

Piper Halliwell wiesz, że na taką jak ona trzeba brać poprawkę.
A do Shannon ty chyba naprawdę masz jakieś kłopoty z pisaniem bo każde słowo jak piszesz to ci nie wychodzi i odczep się wreszcie od Shannen.

Regan_McLeod

Ale od jakiej Shannon ?? Ode mnie czy od kogo? A jak nie to co ? Pobijesz mnie ?? A ja przynajmniej nie robię błędów ortograficznych takich jak ty ? żal.pl A i do dziewczyny wyżej ! Ja nie pisze ,że jestem twoja koleżanką . Chyba ci za bardzo przeczyściło ! Jeśli uważasz ,że mogłabym się kolegować z taka osoba jak ty !Ja przynajmniej nie jestem chora psychicznie !

Shannon_Rutherford

Jesteś . Bo co ma znaczyć "Shannon" ? Jeżeli już to Shannen !!!!!

xDDDDD

Właśnie jesteś chora psychicznie.
I chyba nie umiesz czytać.
Bo na górze jest napisane Shannen Doherty nie Shannon.
Ja też bym nie chciała się przyjaźnić z kimś takim jak ty Shannon.

Shannon_Rutherford

"Ale od jakiej Shannon ?? Ode mnie czy od kogo? A jak nie to co ? Pobijesz mnie ??" <-- ja cię pobiję ;] mam niezłą ochotę walnąć cię w ten pusty łeb, może wreszcie zaczniesz myśleć ;]

Shannon_Rutherford

"I nie przezywaj Kto przezywa ten sie tak nazywa " niema jak to przysłowia żywcem z przedszkola xD A teraz powiedz szczerze ile masz lat bo jak na 16latke jesteś bardzo dziecinna i w ogóle nie umiesz się bronić a myślałam że gdy ma się 16 lat to już się umie zrobić...I nie musisz nam mówić że jesteś taka: "jestem starsza i mądrzejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" bo my dobrze wiemy że jak na pięciolatka to jesteś bardzo dorosła i bardzo mi przykro ale tutaj są trochę bardziej inteligentne(mam nadzieje że wiesz co to znaczy) osoby które wiedzą jak co się pisze więc radze usunąć konto no chyba że lubisz jak się ludzie z ciebie śmieją Niewinem czy z ciebie czy z zawartości twojego mózgu xP.

Oldzia_

Wszystkich którzy cenią Shannen i jej talent zapraszam na http://www.weloveshannendoherty.socjum.pl

Shannon_Rutherford

Wiecie co dziewczyny nie warto się kłócić z tą całą Shannon. Dziewczyna jest pusta nie ma nic do powiedzenie. Myśli że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę jest nikim.
A co do tego ----> Do jaaa_17-89 'co ? do tej na góŻe..." ,, góże " pisze sie górze..."
Shannon nie zauważyłaś że te wyrazy z błędami były w cudzysłowiu?(Jeżeli wiesz co to jest) A to było po to żeby pokazać Twoją głupotę.

Buziaki Piper Halliwell i Dorsznyt :** :)

Frantic_Girl

masz racje Shannen i tez wysylam ci buziaki

Regan_McLeod

Cieszę się że się ze mną zgadzasz :D
Dziękuje za buziaczki :** :)
I ponownie wysyłam do Was :** :]

Frantic_Girl

Nie dziękuje za buziaki ! Ja tesz sie z wami zgadzam Shannen Doherty jest chora psychicznie ! Dopiero teraz sie o tym dowiedziałyście ???
Słodkich koszmarków ! żal.pl
Buziaczki dla moich fanów :*:*:*

Shannon_Rutherford

Właśnie żal czytać tych twoich wypowidzi. Marnujesz tylko czas pisząc na klawiaturze.
Weź się już lepiej nie wypowiadaj. Zrobisz tym przyjemność innym.

Regan_McLeod

Zgadzam się z Tobą Dorsznyt :))
Buziaki dla Was dziewczyny :**(wszystkich , oprócz tej Shannon Rutherford)

xDDDDD

Hej Piper Halliwell dzięki za poparcie.
Niektóre dziewczyny takie jak ta Shannon nie znają się na grze aktorskiej, że takie głupoty wypisują.
Też wysyłam buziaki dla Was wszystkich oprócz Shannon.

Shannon_Rutherford

Shannon Rutherford, dałabyś sobie już siana co? Jak potrzebujesz się wyżyć to idź na dwór i walnij głową w drzewo. Może ci to pomoże.

Oldzia_

DO wszystkich dzieczynek które wypowiadają sie pod moim przedoctatnim komentarzem ! żal.pl Dorsz buziaczki dla wszystkich dorszuw <hahaha>
ale mam ubaw z was dzieczynki !!! normalnie żal.pl
normalne osoby dawno by juz odpusiciły !@ ale w nie dajecie za wygrana to dobra ja tesz mam ubaw po paszki !!! buziak dla oldzi dorsza piper i innych kretynek na tym foru prócz mnie ! <haha>

Shannon_Rutherford

Możesz pisać czytelniej, bo nic nie rozumiem z twojego pisania.

Oldzia_

A buziaka nie przyjmuję.

Oldzia_

Ja też nie . Ps. Shannon , ta prowokacja coraz bardziej ci nie wychodzi , to ty odpuść .
Buziaki dla ShannEn , Oldzi i Dorsznyt :***

xDDDDD

Właśnie shannon cofnij sie lepiej do przedszkola jak nie umiesz wymowic nawet mojego nicku. Mam nick Dorsznyt nie dorsz.
Z reszta nick jest skrotem od imienia i nazwiska.
Buziaki dla oldzi i piper.

Regan_McLeod

co zaróżnica jedna rybka ! dziękuje za buziaczki ! :* Ja jusz nie daje bo z wami to nie chiginicznioe i nie jestem tak jak wy lesbijkami ! <hahaha> nie odpuszcze prowokacji 1 nie podadam sie będe walczyć ?

Shannon_Rutherford

ty nam nie przesyłaj buziaczków, bo i tak ich nie przymiemy. I mogłabyś nie nadużywać wykrzykników? Bo to świadczy o zaburzeniu równowagi psychicznej, a co za tym idzie - oznacza twoją słabość.

Oldzia_

Zgadzam się z Oldzią :)

Shannon_Rutherford

shannon... jaka ty jesteś pusta i głupia... no nie mogę.... biedne z ciebie dziecko... potrzebujesz pomocy... wiemy już o tym wszyscy.... ale nie martw się szkoła wreszcie się dla ciebie zbliża... zacznij się uczyć...i myśleć.... przyda ci się dziecko biedne


dziewczynki moje Piper;* Oldzia;* wpadnijcie do mnie ;D coś mam... ;p ;**


JustFurious

We ty się głupia dziewczyno(mam na myśli shannon) weź lepiej do nauki i nie przychodź więcej na forum aktorki, której nie lubisz, dam ci taką dobrą radę.
I jeszcze jedno- lecz się lepiej psychicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones