Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 401 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Zaczeli kręcić serial Beverli hills 90210 . Jakieś nowe odcinki !!! Z starymi aktorami Shannen zdążyła sie jusz pokłócić z Tori !!! Ona jest jakaś chora z wszystkich filmów ją wyżucają !! Mogła by sie troszke zastanowić nas sobą !!! W goracych hawajach miała zostac dłużej ale pokłociła sie z rezyserem i scenarzystą w czarodziejkahc wyleciała za kłótnie i znowu . Historia sie powtarza ciekawe jak dłógo zagrzej miejsce w BH 90210

Regan_McLeod

sorry miało być weź

Regan_McLeod

oki !!!!!!!!! wasze kochane wykrzykiniki ja sie uczyc w poruwnaniu do was nie musze !i kto tu jest pusty !! wy <hahaha> ale mam ubaw czytając wasze wypowiedzi ! Jusz dawno przestaycśmy mówić na temat tej aktorki shannen czy jak jej tam buziczki przysyłam i nie przyjmuje tych które przesyłacie ! :* Kocham was ! odpisujcie dalej mam fajny ubaw !

Shannon_Rutherford

poruwnaniu <--- porównaniu jak już
i kto tu jest pusty <--- każdy wie, że ty
Jusz <---- ?? omg... jaki żal


shannon, zacznij myśleć....

JustFurious

Jak mozna sie przyznavc ,że jest sie pustym ! i nie poprawiaj moich błedów bo ja ich nie robie ! Pusta !!! <hahaha> To ty jesteś pusta pustakui ! Te dzisejsze dzieci takie nie rozpieszczone ! Rodzice cie kochają ?? To cie chyba oszukują !

Shannon_Rutherford

Hej, ty naprawde jesteś nienormalna skoro mówisz, że nie robisz błędów a ja znalazłam w każdej twojej wypowiedzi błędy.
Np. powiedz co znaczą te słowa bo ich nie znam np.:
przestaycśmy- nie znam
buziczki- też nie znam
pustakui - też takiego słowa nie znam.
I nie ma ich w naszym słowniku.
Więc nie mów, że nie robisz błędów.

Regan_McLeod

Ja nie jestem nienormalna !! Błedów tesz nie robie ! Niekiedy mi sie zdarzają . Jak szybko pisze . To wina moich tipsów jakbys miała 5 cm paznokci tesz byś nie umiała pisać bez błędów ! buziaczki:*:*

Shannon_Rutherford

Dziewczyny, nie ma z nią co dyskutować, bo jest niezrównoważona psychicznie jak już mówiłam... Buziaki dla Was wszystkich (oprócz Shannon Rutherford) :* :* :*

Oldzia_

Seryjnie jesteś niezrównoważona psychicznie >???Co za zbiego okolicznośc wszystkie dziewczyny prócz mnie !!! Sa tutaj niezrowanoważone psychicznie !
Buziak dla ciebie Oldziuska :* za twoje poczucie chumoru

Shannon_Rutherford

Nie chcę od ciebie żadnych buziaków. A i jedna rada - idź na kurs nauki czytania ze zrozumieniem.

Shannon_Rutherford

to ty jestes niezrownowazona psychicznie
moze jak masz takie dlugie paznokcie to lepiej nie siedz na tym forum bo je sobie zlamiesz predziej niz cos normalnego napiszesz

Regan_McLeod

Dokładnie . Hmmm jeżeli naprawde masz takie długie paznkocie , to jakby cię tu nazwać ....hmmm....już wiem ! Lafirynda pasuje , prawda ?
Buziaki dla Was dziewczyny (naturalnie oprócz tej Shannon Rutherford):*

xDDDDD

Ta cała Shannon Rutherford ma coś z głową. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby ktoś był tak głupi.
Buzii dla Wszystkich :** prócz Shannon Rutherford !!

Frantic_Girl

Nie martw sie te paznokcie są dobrze zrobione ! A i nie jestem lafiryndą niby czemu mam nia byc ? Nie jestem taka puszczalsa jak wy . Przepaszam zapomniałam was nikt nie chce . Mnie przynajmniej ktoś chce a was nikt ! <hahaha> Taka jest prawda . Mi sie nudzi węc robie se z was jaja a was nikt nie chce więc siedzicie na forach i sie kłóciće kto z kim sie pokłócił albo kto puścił bąka w windzie ! żal.pl Buziaczki dla was wszystkich . samotnych dzieczynek ! <hahahahaha> żal.pl
I KTO TU JEST HOTRYCH PSYCHICZNIE ???
WY <HAHAHA>

Shannon_Rutherford

A może ty to Jola Rutowicz co???Ona też jest taka głupia że aż żal.com
Raczej nikt by pięciolatkowi nie zrobił tipsów no chyba że takiemu co o niego rodzice nie dbają. Mam dwa rozwiązania albo cie rodzice kapciem biją że aż zdziczałaś albo jesteś Jola Rutowicz??? xD

Shannon_Rutherford

o jeny ;D dziecko jaki z ciebie pustak!! no naprawdę... tak pustego człowieka jak ty w życiu nie znałam... niestety, muszę cię zmartwić bo to ciebie rodzice pustaku nie kochają... i to widać skoro kompletnie mają cię gdzieś i wyrastasz na takiego pustaczka ;] biedna jesteś, uwierz, że cieszę się, że szkoła się zaczyna specjalnie dla ciebie pustaczku

powtórzę się... shannon pustaku zacznij myśleć.... to nie boli.....

JustFurious

wiesz co shannon ja przez to i tak jak ty tak sie wyrazasz o tej aktorce akurat to ja i tak nie przestane jej lubic i juz tak samo jak lubie filmy i seriale w ktorch gra
wiec daj juz sobie siana dziecko i idz szykowac sie do szkoly

JustFurious

Oj Shannon , szkoła już za dwa dni , zamiast udawać lafiryndę radziłabym ci sprawdzić czy twój nowy piórnik z barbie jest w dobrym stanie ...

xDDDDD

kupiłam sobie nowy z wicha pustaku
Wiesz ja nie musze udawac lafiryndy bo nia nie jesdtem a wy lepij zajełybyscie sie laleczkami barbie ! buziaczki dla was pustaczki :*

Shannon_Rutherford

dziecinko, nie masz przyjaciół, że wysyłasz nam buziaczki przez internet?? biedna jesteś, ale nie dziwię się, że nikt cię nie lubi, takiego wypierdka jak ty się nie lubi, a lafiryndą i puszczalską to jesteś ty gówniaro, weź uważaj na słowa, myślisz, że w sieci jesteś bezpieczna? grubo się mylisz, czasem trafisz na kogoś, kto nieźle ci namiesza w życiu, nie pozdrawiam cię , nie wysyłam ci żadnych buziaków, gdyż niedobrze mi się robi na samą myśl, że mój buziak trafiłby do takiej idiotki jaką jesteś ty, współczuję twoim rodzicom
zacznij myśleć pustaku, to naprawdę nie boli

Shannon_Rutherford

sama lepiej zajmnij sie lalkami barbie, nie albo juz wiem od jutra zajmiesz sie szkola wiec nici z barbie

Regan_McLeod

zgadzam sie z toba prue halliwell ona powinna przestac wypisywac glupoty bo jak ktos to przeczyta i sie wnerwi to wtedy moze miec przerabane

Regan_McLeod

Gorzej....mogą ją wysłać do psychiatryka i ona tam całkiem zwiariuje , bo przecież tam nie będzie jej ukochanych barbie...

xDDDDD

to mi sie podoba co napisalas piper

Regan_McLeod

witajcie ! Sorki ,że tak długo nie odpisywałam ! Ale musiałam chodzić do szkoły i robilismy wspólnego grila oraz wycieczka na 4 dni do czech . exstra sie zaczeła szkoła . a co u was słychac ? widze ,że forum umiera ! piszcie ! piszcie bo nudno i mało smiesznie

Shannon_Rutherford

Szkoda, że wróciłas a tak dobrze było bez ciebie.

Regan_McLeod

jak tam czytałam wypowiedzi Shannon Rutheford to po oprostu nie mogłam z tego jaka ona jest,że tak powiem,pusta.Nawet Jelly zmadrzała i już nie pisze,a ty??

buziaki dziewczyny :**********

Versatile_Nat

Co ja ? A kto to jest Jelly ? I co zrobiła ? I czemu porównoujesz ją do mnie !
Ja też za wami teskniłam

Shannon_Rutherford

Cóź, my za tobą nie bardzo. Nie obrazimy się, jeśli wyjedziesz jeszcze raz. Możesz nawet w tych Czechach zostać na zawsze. Powodzenia

Oldzia_

Nie podobało mi sie tam zero ładnych chłopaków . Nudno zero sklepów itd .Ja też tęskniłam . :* pozdrowienika ! A co tasm u was słychac ?

Shannon_Rutherford

nie no,ty naprawde jestes tak ciezko kapujaca??skoro jestes najmadrzejsza na swiecie,to powinnas zrozumiec,ze nie chcemy z toba pisac.
buziaki dla oldzi,doroty i piper :*******

Shannon_Rutherford

A u nas co słychać to już nasza sprawa, a nie twoja. Oldzia mówi dobrze, że mogłas w tych Czechach zostać na zawsze.

Regan_McLeod

No właśnie.
Buziaki Oldzia, Dorsznyt i Paige:***

xDDDDD

o fajnie,że ktos tu jest :)))
nom zgadzam się z Tobą Piper,buziaki :*********

Versatile_Nat

p.s.dodaję cię do ulubionych Piper :********

Versatile_Nat

oki nie martwcie sie nie bedzieće długo marnowac mojego czasu ! bo już 12 jade do angli na rok ! bede miała tam internet i jak znajde czas to napisze do moich kochanych fanów ! buziaczki dla mich kochannych ku,mpelek z tego forum

Shannon_Rutherford

Byłam w Anglii. Współczuję pogody.

Shannon_Rutherford

shannon zamknij papę pustaczko jedna... twoje żałosne głupoty doprowadzają do tego że ośmieszasz się jeszcze bardziej dziecko idź się schowaj żal mi cię niesamowicie o_O

Shannon_Rutherford

Wątpie ciebie nie stać na bilet i raczej rodzice którzy biją swoje dzieci kapciem nie dają ich do Anglii chyba żeby od nich odpocząć. xP

Shannon_Rutherford

Powiedz mi jeszcze że jesteś blondynką która ubiera się na różowo i mdleje gdy złamie paznokieć (albo raczej tipsy) malujesz się za mocno(oczywiście na różowo) i wypychasz papierem toaletowym stanik ?To już wiem skąd się wzieły kawały o blondynkach jak ktoś ciebie poznał to od razu zaczął takie wymyślać i dawać na Internet. Poczytaj sobie jeśli umiesz.xD

Shannon_Rutherford

Jeśli uważasz, że ktoś tutaj jest taki nienormalny, żeby ci uwierzyć, że jedziesz na rok do Anglii to chyba śnisz. Zresztą powiem jedno jedź sobie gdzie chcesz i nie wracaj.

Regan_McLeod

Cóż , jeśli ona rzeczywiście jedzie do Anglii to anglikom serdecznie współczuję....Ale my pozbędziemy się z Polski tego pasożyta;D
Buziaki Prue Halliwell,Shannen,Dorsznyt i Paige:***

xDDDDD

Hej no właśnie pozbędziemy się jej i będzie spokój.
Też wysyłam buziaki dla Oldzi, Prue Halliwell, Piper Halliwell i Shannen.

Regan_McLeod

zgadzam się z Wami dziewczyny :)))))))
buziaki dla Was :******************

Versatile_Nat

ja również Wam dziewczyny Kochane buziaki wysyłam ;D ;****

JustFurious

Dziekuje za buziaczki ! :*:* Ja też przesyłam . Sorki że tak długo sie nie odzywałam !

Shannon_Rutherford

Wybaczam. Rób te przerwy częściej.

Oldzia_

A szkoda, że wróciłas, a dobrze było bez ciebie.

Regan_McLeod

zgadzm się z Wami dziewczyny :)

Versatile_Nat

Tak, wielka szkoda.....Widać wypędzili ją z tej Anglii...mówiąc szczerze to się tym anglikom nie dzwię, ale teraz my mamy znów w Polsce tego pasożyta!!!!!

xDDDDD

heh Anglicy nie chcieli takiej aroganckiej baby u siebie.I trudno im się dziwić :).Buziaki dla Was dziewczyny :*****

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones