Shannen Doherty

Shannen Maria Doherty

7,4
2 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shannen Doherty

Zaczeli kręcić serial Beverli hills 90210 . Jakieś nowe odcinki !!! Z starymi aktorami Shannen zdążyła sie jusz pokłócić z Tori !!! Ona jest jakaś chora z wszystkich filmów ją wyżucają !! Mogła by sie troszke zastanowić nas sobą !!! W goracych hawajach miała zostac dłużej ale pokłociła sie z rezyserem i scenarzystą w czarodziejkahc wyleciała za kłótnie i znowu . Historia sie powtarza ciekawe jak dłógo zagrzej miejsce w BH 90210

Versatile_Nat

no to juz teraz wiadomo dlaczego Anglicy nie chcą juz zeby Polacy tam wyjezdzali, jak takie larwy emigrują to co się dziwić:)
buziaki:*:*:*:*:*

Prue_Halliwell

Ale ja nadal jestem w angli. Dobrze mam pytanie ? JaK SKASOWAC TU STRONKE ? bO JUZ MI SIE NIE CHCE PISAC NA FORACH

Shannon_Rutherford

Konta na FW chyba skasować się nie da (przynajmniej ja jeszcze tego nie obczaiłam), ale skoro nie chce ci się pisać na tym forum to nie pisz i tyle. Przynajmniej taki z ciebie pożytek będzie jeśli nie będziesz nikogo denerwować, a to już coś. Nie loguj się i zapomnij - proste nie?

Shannon_Rutherford

po prostu nie pisz jeżeli ci się tu znudziło, tak będzie najlepiej

JustFurious

dziekuje. No to juz nie będe pisała teraz juz nie mam czasu.Ale może kiedys wróce.

Shannon_Rutherford

Błagam, nie!!!!!Nie wracaj NIGDY!!!!!

xDDDDD

Jak już tak za mn ą tesnicie to już wracam na zawsze pozdrowienia :):)

Shannon_Rutherford

Wcale za Tobą nie tęskinimy i się nie nudzimy bez ciebie. Jak ciebie nie bylo bylo o wiele fajniej.
Pozdrowienia dla wszystkich oprócz Shannon.

Regan_McLeod

eh Dorotko z ust mi to wyjęłaś
zgadzam się w 100%
pozdroweinia

Versatile_Nat

miało być pozdrowienia sorry :P
dla wszystkich prócz shannon

Versatile_Nat

Dziewczyny, nie odpisujcie, to nie będzie tu wracać no

Oldzia_

ale sie stęskniłyscie lubie was za to ze sie na mnie wkurzacie .
fajnie tak wkurzac ludzi

Shannon_Rutherford

Mnie nie wkurzasz tylko rozśmieszasz.....

Shannon_Rutherford

Wy się dalej z nią kłócicie?? :P

Frantic_Girl

Ja chyba z nią już koncze sie klocic. Ja i tak lubie Shannen i nic tego nie zmieni nawet ta zalosna shannon.

Frantic_Girl

o Dorota zgadzam się
ja też lubie Shannen i nic tego nie zmieni
chocby nie wiem jakie klotnie
pozdrawiam dorote,piper,shannen i oldzie :**

Versatile_Nat

J tez bardzo lubie Shannen Doherty i Alisse milano tez lubie tez wszystkie dziewczyny z tego forum ...
Jesteście super ..
Jesteście wielikimi fankami Shannen Doherty i stałyscie za nią do konica kłotni która trwa juz kilka miesięcy .
dzięki wam ja polubiłam.

Shannon_Rutherford

Powiem tylko: Ty shannon nie jestes jej fanka, bo jak ktos jest fanem kogos to stoi za nim, a nie go najpierw obraza, a pozniej pisze ze ja lubi.

Regan_McLeod

Ja jeszcze raz (ostatni) powtórzę: to co pisze Shannon Rutherford to nie kłamstwa, nie prawda ani nie żarty. To zwyczajna głupia i beznadziejna prowokacja. Pozdrawiam i żegnam.

Oldzia_

Nie no polubiłam te akytorke bo zobaczyłam ja w innym filmie niedawno i brdzo mi sie spodobała . Nie jeste jej fanka poprostu ja lubie tak samo jak reszte jej kolezanke z planu czarodziejki...
I przepraszam za kłotnie pozdrawiam i jejku nie kłócmy sie o jakies bzdury

Shannon_Rutherford

Boże... Ty widzisz, i nie grzmisz...

Phoebe123

O Boże! Shannon ty masz chyba rozdwojenie jaźni!!! Jesteś poprostu głupią, pierdolniętą szmatą! Lecz się! A co do tych twoich błędów to mogę Ci kupić słownik.

Shannon_Rutherford

kingajkari: Dlaczego Shannen Doherty odeszła z serialu? bo nie chce mi się wierzyć że została zwolniona.
Odpowiedzi: 0, 2009-05-10 11:24:58

"Katarzyna Ptak: Shannen Doherty po trzech sezonach zrezygnowała z udziału w produkcji, zdążyła jednak wyreżyserować trzy ostatnie odcinki ze swoim udziałem.


Chodzą słuchy, że Shannen wcale nie wyrzucono z obsady, tylko sama odeszła. Gdy Alyssa zobaczyła wynagrodzenie Shannen bardzo się zdenerwowała. I to było ich pierwsze nieporozumienie.


Potem dziewczyny kłóciły sie o Cola (Juliana), który poza planem związał się z Shannen.


Pewnego dnia Shannen poprostu nie wytrzymała i wyszła w trakcie dnia zdjęciowego.


Za namowami Holly (Piper) wróciła na następny dzień i wyreżyserowała ostatnie odcinki ze swoim udziałem.


Powiedziała, że nie chce mieć już nic wspólnego z serialem. I mimo wielu próśb, odmawiała powrotu."A jeśli sama zmyśliłam tą Katarzyne Ptak to proszę masz link http://film.wp.pl/filmId,26214,qid,62,pytanie.html

Shannon_Rutherford

po pirewsze to nie shannen zaczeła tylko tori spelling bo tori dowiedziała sie ze shannen ma wieksza gaże w 90210 i niechciała wystapić w serialu!

Shannon_Rutherford

Oj dawno mnie tu nie bylo ale widze ze niektore osóbki dalej nie zmądrzały...:) NA PUDELKU NAUCZYSZ SIE POPRAWNEJ POLSZCZYZNY SHANNON!:)Pozdrowionka dla maslany11 i reszty:)

Shannon_Rutherford

Shannen jest świetną aktorką. Poza tym to wcale nie odeszła z Charmed tylko została wyrzucona. Smutne ale prwadziwe. I to przez Alyssę( mimo wszystko ją lubię). Poszło o faceta Juliana McMahona na którego Aly miała chrapkę.
Na początku Charmed dobrze się dogadywały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones