serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Jerycho

Jericho
2006 - 2008
43 min.
7,4 14 185
ocen
7,4 10 1 14185
5 826
chce zobaczyć
Życie mieszkańców małego miasteczka w Kansas zmienia się diametralnie, gdy na horyzoncie dostrzegają grzyb atomowy. Więcej Mniej
Jerycho zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

JERICHO to dramatyczna opowieść o tym, co dzieje się gdy na horyzoncie nagle pojawia się grzyb nuklearny, wrzucając w wir chaosu mieszkańców małego, spokojnego miasteczka w Kansas. Kompletnie odizolowani zastanawiają się czy są jedynymi pozostałymi przy życiu Amerykanami. Strach przed nieznanym popycha Jerycho w społeczne, psychologiczneJERICHO to dramatyczna opowieść o tym, co dzieje się gdy na horyzoncie nagle pojawia się grzyb nuklearny, wrzucając w wir chaosu mieszkańców małego, spokojnego miasteczka w Kansas. Kompletnie odizolowani zastanawiają się czy są jedynymi pozostałymi przy życiu Amerykanami. Strach przed nieznanym popycha Jerycho w społeczne, psychologiczne i fizyczne zamieszanie gdy cała komunikacja i zasilanie wysiada. Miasteczko doznaje rozłamu przez przerażenie, złość i zagubienie, które budzą najgorsze cechy w niektórych mieszkańcach.

studio
CBS Paramount Network Television / Junction Entertainment
tytuł oryg.
Jericho
inne tytuły
Serial kręcono w Los Angeles, Bakersfield, Santa Clarita i Simi Valley (Kalifornia, USA).
W czasie wyświetlania planszy początkowej każdego odcinka w tle słychać alfabet Morsa w którym zakodowane są krótkie podpowiedzi (około 3 słów) dotyczące najbliższego epizodu.
Po telewizyjnym sezonie drugim scenarzyści wspólnie z rysownikami stworzyli sześcioczęściową serię komiksową, będąca sezonem trzecim. W USA seria została opublikowana przez wydawnictwo Devil's Due Publishing. Sezon nosi podtytuł "Civil War" (Wojna domowa) i opowiada dalsze losy Jake'a Greena i Roberta Hawkinsa.
Widząc na plakacie serialu piękny grzyb atomowy obserwowany z daleka przez jakiegoś chłopca, pomyślałem "No, to będzie coś". Serial miał być postapokaliptycznym dramatem rozgrywającym się w tytułowym miasteczku Jerycho. Producenci w zapowiedziach przedstawiali intrygującą fabułę. Oto bowiem pewnego dnia w największych miastach USA wybuchają bomby... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych