Stephanie Szostak

6,8
1 856 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephanie Szostak
użytkownik usunięty
Lid34

to logiczne, ze korzenie musi miec polskie

Żelazna logika, nie ma co ;) Wikipedia twierdzi, że Szostak to nazwisko męża, a ona jest w połowie Amerykanką, w połowie Francuską.

użytkownik usunięty

no włąsnie to tez moze być "logiczne" skoro ma nazwisko po mężu nie musi mieć polskich korzeni..

Jej bolec ma nazwisko polskobrzmiące pajacu !

Lid34

a jakie jest jej panieńskie nazwisko ?

markin

Na IMDb nic nie pisze. Pisze tylko pewnie to co tutaj, że urodziła się we Francji, o korzeniach ani prawdziwym nazwisku nie ma nic.

Lid34

właśnie widziałem że na tandetnym wiki też nie ma

Lid34

Jest napisane

zjeboklesny

właśnie, że nie "jest napisane".

markin

Jej panieńskie nazwisko to Brzęczyszczykiewicz

Pijany_Mistrz

zaczekaj zapiszę eeee przeliteruj

markin

hahahhaa, jesteście boscy!

Lid34

Bardzo ciekawe, zwłaszcza, że ma moje nazwisko ;) Może mam sławną ciotkę ;)

Waski552

dobrze to sprawdź :D hehe bo wtedy może ja też będę miała rodzinę w tym biznesie :D

Lid34

nazwisko ma po mężu

Lid34

Ciekawe czy Niemcy też się tak doszukują niemieckiech korzeni jak zobaczą jakiegoś aktora o niemieckim nazwisku z USA czy innego kraju.
Gdzieś ktoś powiedział że to naszy kompleks ...

ari78

Kompleks? Po prostu ktoś jest ciekaw jej pochodzenia i ja również. Nazwisko typowo polskie to się sprawdza.
Nie raz sprawdzam gdzie się kto urodził jak ma nazwisko "nie amerykańskie" Np. Yelchin, Dujardin, Waltz, żeby sprawdzić jaką drogę przeszedł do krainy spełniających się marzeń. A nawet ostatnio się zdziwiłem, że Bruce Willis urodził się w RFN :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones