Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 447 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Witajcie. Jakiś czas temu zobaczyłem końcówkę (jakieś ostatnie 25 minut) filmu z S.Stallone i nie sprawdziłem tytułu. Od tego czasu chodzi mi po głowie co to był za film. Sprawdziłem po kolei wszystkie filmy z S.S. i nie skojarzyłem żadnego. Proszę Was o pomoc, może będziecie wiedzieli o jaki film chodzi.

W tej końcówce S.S jak to on biega uzbrojony po zęby po terenie jakiejś dużej posiadłości. W ogrodzie toczy wojnę z kilkunastoma albo nawet kilkudziesięcioma ochroniarzami (o ile kojarzę to tak jakby w strojach mnichów, ale mogę się mylić). Przeskakuje żywopłoty, rzuca granatami, strzela z czego się da. Jak już się z nimi rozprawia to akcja przenosi się do tego wielkiego domu i tam też chyba eliminując po trochu ochroniarzy zaczyna szukać jakiegoś tego - nazwijmy to głównego bandytę do zlikwidowania. Jakiś czas toczą walkę ogniową sam na sam i w sumie tyle pamiętam. Chyba go zabija na końcu.

Błąd zrobiłem, że nie sprawdziłem sobie wtedy tytułu tego filmu a teraz za chiny ludowe nie umiem go odnaleźć i od dłuższego czasu mnie to zastanawia co to za film.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones