Taylor Kitsch

7,5
12 372 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Kitsch

Zaintrygował mnie w filmie "John Carter". Jest nieprzyzwoicie przystojny i męski. Mam nadzieję, że będzie teraz grał dużo więcej:)

Niebieskooka_3

fajnie, że będzie pewnie idolem, bo mój facet wyglada bardzo podobnie do niego w tym filmie, spoko :D

Eryniae

To Ci zazdroszczę faceta:)

Niebieskooka_3

no, chyba zacznę go bardziej doceniac he he xd

Eryniae

Gdybym ja miała u boku kopię Taylora Kitscha to byłabym najszczęśliwsza na świecie:)

Niebieskooka_3

To zabierz mu tę kopię i ponadziewaj na nią te węże w samolocie, hłe, hłe, hłe!

użytkownik usunięty
Niebieskooka_3

Ja mam na niego oko już od The Convenant (kiepski film, ale grali w nim przystojni aktorzy;)). Cieszę się, że Hollywood nareszcie zauważyło Taylora Kitscha.

Niebieskooka_3

Nie wiem o co chodzi, ale mnie zaczarowal.

guga_buzka

to oglądnijcie sobie serial Friday Night Lights tam dopiero jest mniam ! ;)

Etka_a

na ktorym programie to leci po polsku? :D?

guga_buzka

no niestety aktualnie na żadnym.
wszystkie sezony dostępne są na allegro ale w angielskiej wersji językowej.

Niebieskooka_3

Mi się podoba od roli Gambita w X-men Geneza: Wolverine. Był tam taki sexy ♥

użytkownik usunięty
DagnaMara

Mam tak samo - właśnie w X-Men go "uwidziałam" lol ... wygląd, wyglądem ale jego głos OMFG ... mogła bym słuchać godzinami hahahahahahah ...

Kurczę, ja chcę, żeby on takich tajemniczych przystojniaków jak Gambit grywał częściej. Te sceny walki z nim... rozmarzyłam się :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
era

dzięki:) nie widzę w twoim poście żadnej pedalskiej fascynacji, czasem chłopaki naprawdę przesadzacie z tą gej-paniką xD

VesperLynd

Takie czasy ;)

Niebieskooka_3

nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale wygląda jak Ashton Kutcher i Johnny Depp w jednej osobie ;) fajny jest :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones