Taylor Kitsch

7,5
12 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Kitsch

tym razem jestem pewna swojego zdania na 100 % ! on do tej roli pasuje jak ulał ;)

more_than_a_woman

żeczywiście, ale tak tylko wspominasz czy film mają nakręcić na podstwie Naznaczonej??

Galandriela

Naznaczonej ??

more_than_a_woman

Rzeczywiście pasuje na Dymitra idealnie.
KSIĄŻKA jest świetna ale zakończenie "pocałunku cienia " ................po prostu brak słów.

rozyczka18_34

Sama nie wiem czy nie wolę Bena Barnesa, ale i on jako Dimitri nie byłby zły:p

Falca

Ja wole Bena! Jest o wiele lepszy.

more_than_a_woman

Aaach, co prawda to prawda. On i Ben Barnes są idealni na Dymka!
http://sandraoles.com/wp-content/uploads/2009/06/taylor_kitsch6_blog.jpg na tym zdjęciu wyszedł... totalnie do schrupania! I Dymitr jak się patrzy!

more_than_a_woman

Do mnie jednak bardziej przemawia Ben Barnes:)

kiniamadzia555

Osobiście nigdy nie wyobrażałam sobie Barnesa jako Dymitra (kompletnie mi nie pasuje)..Bardziej w tej roli widzę: Jensena Acklesa, Henry'iego Cavilla czy właśnie Taylora ; )

kiniamadzia555

Błagam, Ben?! Dymitr to był facet, a nie malowana lala. Jak patrzysz na Bena to pierwszym epitetem przychodzącym do głowy jest słowo "śliczny", a jak sobie pomyślę, że coś takiego ma zostać zestawione z Dymitrem, to mnie mdli. Taylor na chwilę obecną jest idealny, chyba że objawi się jakieś inne cudo ;)

Yennefer31

Wiesz zanim przeczytałam książkę natknęłam się w necie na mnóstwo zdjęć przedstawiających Bena jako Dymitra i dlatego gdy czytałam książkę miałam już jego twarz przed oczami dlatego teraz jest mi trudno zmienić swoje wyobrażenie ;)

kiniamadzia555

uwierz mi, miałam tak samo jak Ty zanim zabrałam się za czytanie AW, ale mimo tego w mojej głowie powstał pewien obraz Dimitra i niemal idealnie pokrywa się on z tym jak wygląda Taylor, jeśli widziałaś X-Men Geneza: Wolverine powinnaś wiedzieć o co mi chodzi ;)

more_than_a_woman

Jasne że oglądałam może bardziej ze względu na Hugh Jackmana ale to już inna historia ;P Masz rację też pasował by do roli Dymitra. Po prostu trudno mi odejść od własnego wyobrażenia ;) A może jeszcze nas zaskoczą kimś innym ;)

kiniamadzia555

z tym, że to jest więcej niż pewne że ani Ben ani Taylor nie zagrają Dimitra ; ) oczywiście, każdy ma prawo do własnego wyobrażenia... dla mnie Barnes jest za delikatny i smukły jak na Dimkę, a żeby bardziej Ci uzmysłowić to co siedzi w mojej fantazji proponuję obejrzeć to:

http://www.youtube.com/watch?v=0wr4blWgwdY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RE9lCCZBG-I&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=7i5lcBa7SkY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pO3qDV7aGQA&feature=related

more_than_a_woman

ooo już się zabieram do oglądania ;)

kiniamadzia555

hmm muszę się z tobą teraz zgodzić;);P On się bardzo fajnie prezentuje tylko że czegoś mi brakuje i jeszcze nie wiem czego ale rozgryzę to:D

kiniamadzia555

czegoś co ma Ben czy ogólnie czegoś co mu brakuje do Dimitra ;> ??

more_than_a_woman

chyba czegoś co ma Ben... ale sama nie wiem jeszcze co...

kiniamadzia555

oj to dużo by wymieniać... zacznijmy od hipnotyzujących, prawie czarnych, oczu... ;p ale to nie Dimitr, Ben nadaje się na moroja a nie dhampira ; )

more_than_a_woman

hehe te oczy mnie powaliły :P Jeśli chodzi o posturę to masz rację ;) No cóż nie zostało nic tylko czekać, zobaczymy jak to wszystko wymyślą. Może ekranizacja będzie się bardzo różniła od książki tak jak to zrobili z pamiętnikami wampirów.

kiniamadzia555

jeśli filmy w ogóle powstaną to znając życie obsada prawie nikogo nie zadowoli ;] byle by film był zgodny z książką !!

more_than_a_woman

Pewnie tak. Ale nie można mieć wszystkiego przynajmniej książka była świetna ;)

kiniamadzia555

otóż to, jest pewnie tyle książek w kolejce do ekranizacji, że AW może poczekać spory kawał czasu :)

more_than_a_woman

Z jednej strony strony fajnie jak by tą ekranizację zrobili... ale z drugiej strony jak zrobią coś fatalnego jak niektóre ekranizacje to aż mi się odechciewa :P

kiniamadzia555

Obawiam się, że wyjdzie coś a'la Zmierzch (aż przykro się robi, że muszę porównywać VA do takiego syfu) - wartościowe i fajne sceny wytną, bohaterów ukształtują jak im się podoba, poprzerabiają wszystko co się da, a wszystkie słiit fanki Edwarda przerzucą się na Dymka vel. Adriana dzięki czemu normalny procent społeczeństwa stwierdzi, że seria Akademia Wampirów to kolejne badziewne romansidło o wampirkach.
Co do obsady - mi też się wydaje, że wezmą kogoś mało znanego. Tylko niech ci aktorzy przypominają bohaterów VA! Byłabym niemiło zaskoczona gdyby zrobili coś takiego jak w Pamiętnikach Wampirów - dwie bohaterki scalili w jedną, a ta główna nijak ma się wyglądem do książkowej

Yennefer31

Aż mi się niedobrze robi na myśl o tym że znowu będzie taki szał na wampiry jak po Zmierzchu... to jest denerwujące że nagle ludzie wrzucają Cię do worka z tymi wszystkimi małolatami... Interesowałam się tematyką wampirów na długo przed Zmierzchem a teraz jak powiem co lubię to ludzie odbierają mnie jak jakąś pustą lalkę...;/

kiniamadzia555

mam tak samo niestety

more_than_a_woman

Oglądnęłam z nim dwa filmy i jedną zapowiedź. Może to nie dużo ale przekonałam się. Nadaje się na Dymitra i za to własnie trzymam kciuki!

more_than_a_woman

Po Genezie miałam go na myśli czytając książkę! XD Masz typy na Rose, Lissę czy Adriana?

justareader

Rose - Odette Annable (z d. Yustman)
Lissa - Teresa Palmer lub Laura Ramsey
Adrian - Chace Crawford
jeszcze Christian - Gaspard Ulliel
zarówno na Adriana jak i Christiana nadaje się również Tom Sturridge
/...mimo świadomości, że Ci aktorzy na te role są trochę za starzy ;)/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones