Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Nie moge na niego patrzeć jak się dowiedziałem o tej jego religii...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sonea1994

co masz na myśli?

Sonea1994

Możecie go nie lubić, ale to on zarabia miliony $ a Wy możecie sobie o tym co najwyżej pomarzyć. Więc może trochę szacunku dla osoby, która jest w stanie tyle zarobić, co?

dingo21

Zarabia miliony? a niech sobie do jasnej ciasnej zarabia te miliony ale szczęścia mu one nie dają.

Sonea1994

Pieniądze szczęścia nie dają? Lepiej płakać w pięknym domu na lazurowym wybrzeżu niż na ulicy jako żebrak, Bolesław to jakiś fanatyk pewnie, który myśli, że każdy musi wierzyć w to co on. Koniec świata nadejdzie kiedyś, naukowcy są tego pewni, bo w końcu słońce nie da rady.

Sonea1994

a od kiedy religia szczęście daje? Ja jako ateista jestem bardzo szczęśliwy

dingo21

a niech sobie jest w stanie i tak nic specjalnego nie robi ciekawe co by zrobił gdyby musiał iść do normalnej pracy przykładowo w kopalni

Sonea1994

Jest na tyle zaradny życiowo, że nie musi pracować w kopalni jak życiowi nieudacznicy. I wiesz co? Jak będzie koniec świata to on przeżyje, a Ty nie. Jego będzie stać, aby np. wylecieć na Księżyc lub inną planetę.

dingo21

Oj tu żeś przesadził głupi gorolu który nie wie co to jest praca na kopalni...oj głupi jesteś oj głupi, nie warto prowadzić rozmowy z kimś kto wierzy w koniec świata

Sonea1994

Co złego jest w wierze w koniec świata, bo nie rozumiem?
Nie wiem jakiej jesteś wiary, ale katolicyzm mówi, że ono kiedyś nadejdzie... Koniec będzie początkiem, itd. Więc co w tym złego?

Sonea1994

Po co Cruise miałby iść pracować w kopalni ? no i co niby miałby robić specjalnego ?

Sonea1994

Może podasz jakiś przykład kretynizmu ?

Boleslaw123

nie chce nic mowic, ale tutaj to sie raczej nie ocenia aktora jakim jest prywatnie, tylko ocenia sie jego gre aktorską -,-

SchemerPro

Dokładnie. Poza tym większość ludzi nawet nie ma pojęcia na czym polega scjentologia. W kazdym razie na filmwebie ocenia się ludzi jako aktorów czyli według ich umiejętności itd. a nie za to jakimi są ludźmi, w co wierzą czy jak się zachowują.

Boleslaw123

Mam podobnie. Roznica jest taka ze i przed tym nie bardzo moglem patrzec na jego pyszczek. Zwyczajnie typa nie znosze, coz poradzic...

Boleslaw123

Nie kumam co wy macie do jego religi ? -,- .. To jego sprawa ...

Yagamii

Masz całkowitą rację

Boleslaw123

Ja tez nie popieram tego co robi prywatnie, ale dla mnie aktorem jest swietnym i uwielbiam filmy z nim :)

Boleslaw123

Co to w ogóle za pomysł żeby oceniać aktora przez pryzmat jego poglądów? Co za różnica czy ktoś jest Żydem, muzłumaninem czy hindusem? Jeśli potrafi grać i jest w tym dobry w żaden sposób nie zasługuje na to żeby ktoś hejtował go, bo jest takim a nie innym wyznawcą tej czy tamtej religii. Ludzie, ogarnijcie się, to jest serwis o tematyce filmowej, a nie religijnej.

morsmordree

Polska. Po prostu.

Struggy

True

Struggy

właśnie.

Struggy

No i spoko. Przynajmniej nie glupkowana Ameryla czy pedalskie beneluxy.

saqmd

No i spoko. Tyle, że on jest milionerem, a Polaczki żebrzą pod sklepem na piwo. Tym się różni Ameryka od Polski. Mądrość jeszcze nigdy nikomu nie przysporzyła pieniędzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciekodb

To ma do rzeczy, że każdy ujada na niego jaki to beznadziejny człowiek, bo jest wyznania scjentologicznego. Ktoś kto byłby takim beznadziejnym człowiekiem nie potrafiłby zarobić tyle pieniędzy. Może Cruise nie jest jakimś wzorem moralności czy mistrzem samooświecenia, ale potrafi zarabiać pieniądze, więc już za to należy mu się odrobina szacunku. Jestem kretynem, bo mam inne zdanie niż wszyscy tutaj i nie przyłączyłem się do zbiorowego linczu Toma Cruise'a. P.S. Patrząc na tych pajaców co się wydurniają w programach typu "Mam talent", "Taniec na lodzie", czy "You can dance" nie trudno stwierdzić, że debilizm jest dzisiaj w modzie i za to ludzie płacą.

dingo21

I to mi się podoba, wpis na poziomie którego podstawą jest argumentacja. Widzę że jesteś osobą inteligentną bo nawet moja prowokacja nie wytrąciła Cię z równowagi, za co teraz przepraszam.

Co do tematu, każdy ocenia go jak chce. Wg. mnie jest dobrym aktorem, obejrzałem kilka naprawdę świetnych filmów w których odgrywał główną rolę jednak moim zdaniem prywatnie jest człowiekiem bardzo marnym.

Piszesz że " Ktoś kto byłby takim beznadziejnym człowiekiem nie potrafiłby zarobić tyle pieniędzy". Tu się nie zgadzam, karierę zrobił dzięki talentowi i ładnej buźce jednak to nie oznacza jakim był człowiekiem. Podejrzewam że jako członek kościoła scjentologii ma tak wyprany mózg że wkrótce sam się zorientuje w jakim bagnie siedzi.

Kolejne odniesienie:
" Może Cruise nie jest jakimś wzorem moralności czy mistrzem samooświecenia, ale potrafi zarabiać pieniądze, więc już za to należy mu się odrobina szacunku."

To zależy wg.jakich kryteriów jeden człowiek szanuje drugiego. To że potrafi zarabiać pieniądze w moich oczach nie zasługuje na żaden szacunek. Gdyby te pieniądze przeznaczał na cele charytatywne, pomagał potrzebującym, wtedy wporządku, odzyskałby szacunek u większości ludzi.

"Jestem kretynem, bo mam inne zdanie niż wszyscy tutaj i nie przyłączyłem się do zbiorowego linczu Toma Cruise'a. P.S. Patrząc na tych pajaców co się wydurniają w programach typu "Mam talent", "Taniec na lodzie", czy "You can dance" nie trudno stwierdzić, że debilizm jest dzisiaj w modzie i za to ludzie płacą."

Zwróć uwagę że nie wszyscy go linczują, ja też jakoś niespecjalnie za nim przepadam ale na tej stronie ocenia się go wg. umiejętności aktorskich. Myślę że jesteś bardzo inteligentną osobą. Co do programów typu "Mam talent", "Taniec na lodzie", czy "You can dance" każdy stara się wykorzystać taką szansę jaką los mu dał. Jeśli ktoś pcha się do tv na siłę, fakt że to śmieszne i desperackie, jednak gdy ktoś naprawdę ma talent i chcę się rozwinąć a media mogą mu w tym pomóc to czemu nie ? Żyjemy w dziwnych czasach w których jak określiłeś "debilizm jest dzisiaj w modzie". To od każdego z nas zależy jak przyszłość będzie się kształtowała.

Myślę że nie warto wrzucać wszystkich do jednego worka. Są ludzie którzy tyrają całe życie by coś osiągnąć a i tak kończą z niczym.

Pozdrawiam !;)

saqmd

Jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz.

Struggy

Niestety :-(

morsmordree

dla przeciętnego Polaka to niestety jest różnica;/ już dawno sądziłam, że nasz naród jest bardzo rasistowski i w ogóle dyskryminuje ludzi innych od jakiejś większości :(

morsmordree

Gdyby to była religia ale to jest sekta wystarczy popatrzeć na Katie Holmes co jej zrobili

dragon94331

Tak, według niektórych źródeł jest to sekta, religią nazwać scjentologii nie można, ponieważ nie ma w założeniu czczenia żadnej wyższej istoty, trochę uogólniłam w poprzednim poście. Jednak dalej uważam, że nie ma to nic wspólnego z tym jakim T.C. jest aktorem i jak powinno się odbierać jego role. Okropnie dyskryminuje się u nas ludzi, którzy "odstają" od reszty. Nikt za nich nie umrze, ale wszyscy chcą im dyktować jak żyć.

morsmordree

Większość tego narodu niestety nie widzi żadnej różnicy.

Boleslaw123

ode mnie obiektywne 6 na 10 / obejrzałeś: 8 tytułów średnia ocena: 6 / a co do tego co sobą reprezentuje w życiu prywatnym, moim zdaniem takie sprawy nie mają dużego wpływu na sposób gry, jedynie być może na dobór ról...

użytkownik usunięty
Boleslaw123

mam podobnie, ale dałam mu 3, bo coś tam gra jako tako jak dla mnie... ale i tak go nie lubię

Boleslaw123

Właśnie mam do Was pytanie bo widzę, że znalazłem odpowiedni temat.
Nie rozumiem właśnie, dlaczego Tom jest tak bardzo nisko w rankingu aktorów [1035 miejsce] a jak patrzę na jego filmografię to gra w sumie w samych dobrych filmach [no może nie wszystkich] do tego zdobył złote globy i wiele nominacji.
O co chodzi też z tą religią?
Tylko nie hejtujcie mnie od razu bo po prostu pytam z czystej ciekawości gdyż mi nic nie wiadomo o jego życiu prywatnym itd.

Barnej666

Dla mnie też jest dziwne, że tak charyzmatyczny i doceniany aktor "plącze" się tak nisko w rankingu :/ No cóż widocznie taka karma:/ Barnej666 nie spodziewaj się konstruktywnej odpowiedzi bo 10 osób zjedzie cie za trzy szóstki w loginie, 5 za barneja ,a potem i tak się dowiesz, że Cruise to sekciorz i psychol i tyle. Pozdrowienia dla Ciebie:)

Boleslaw123

Ale jesteś rąbnięty ... oceń jego grę aktorską a nie wyznanie

Boleslaw123

Popieram. Kretynizm maxymalny z jego strony.

Boleslaw123

to nie wazne o kim, atkor jest swietne :) POLECAM TOM NA ZAWSZE

Boleslaw123

Mi się też nie podoba to, że jest scjentologiem, ale tutaj oceniamy aktora, a nie religię. Mocno się obnosi ze swoją religią, dlatego wszyscy wiedzą. A wielu innych się nie obnosi więc śmiało dajemy 10/10 i już, chociaż w gorsze gówna wierzą. Bądźmy uczciwi, oceniamy tutaj aktora. Niech sobie nawet wierzy w to, że stworzyły nas żuki glonojady... To nie powinno nas tutaj interesować. To nie ten portal.

Szymanski_P85

dokladnie! ja kocham Tomcia bardzo mocno i pozwoliłabym mu przytulić się do moich cycuszków <3 znalazłby tam wieczny spokój i ukojenie

Caravan_Girl

:-D no tak,problem w tym że on woli cycuszki międzygalaktycznego morsa... :-D

Boleslaw123

Jakieś argumenty ?

Boleslaw123

Katolicy oburzeni o wiarę innego człowieka? A gdzie tolerancja, szacunek do drugiej osoby, "kochaj bliźniego jak siebie samego", zgadza się?
Zanim zaczniecie oceniać innych, spójrzcie też jakimi Wy jesteście ludźmi.
Nie bronię jego religii, a w zasadzie sekty, sama tego nie popieram i nie zgadzam się z tym, ale to jest jego życie, jego prywatna sprawa, a Wy powinniście oceniać jego grę aktorską, a nie wyznanie.

gloryy

no właśnie, to nie portal Radio Maryja ani sekciarze.pl

Boleslaw123

Ja nic nie wiem o żadnej religii, w ogóle mnie to nie obchodzi, wiem tylko, że jest bardzo dobrym aktorem i nieźle się trzyma jak na swój wiek.

Boleslaw123

Nie mogę patrzeć jak tan kraj katolicki jest pozbawiony jakiekolwiek tolerancji religijnej.......

Boleslaw123

Można nie podzielać jego poglądów, ale to bądź, co bądź jego życie i jego sprawa... My, jako kinomaniacy, powinniśmy interesować się jego karierą aktorską i to ją oceniać, również z tego względu, że to portal filmowy.
A trzeba przyznać, że Tom Cruise umie grać w filmach i niektóre jego kreacje aktorskie są bardzo dobre.

Też nie popieram tego, co on robi i wygłasza, ale ja patrzę na niego, jak po prostu na świetnego aktora...

Boleslaw123

No jaaa!! ależ z ciebie prostak, nie ważne czy katol, islamista czy scjentolog bądź ateista. Ważne, ze dobrym aktorem jest. Żal mi takich ludzi jak ty. To nawet nie powierzchowność, to czysty debilizm. nie-pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones