Tomasz Bagiński

7,8
3 690 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Bagiński

Nie ma pieniędzy i nigdy nie będzie. A na pewno od Polskiego Intytutu Sztuki Filmowej, który ostatnio lekką ręką dał miliony na Bitwę Pod Wiedniem. Wydaję mi się, że w ich umysłach nie można dawać pieniędzy na fantasy/scfi bo to sprowadzi na Polskę apokalipsę, a rycerz co śpi pod Giewontem wtedy zbudzi się i obali ich rządy.

Finalny_Odbiorca

Racja, człowiek ma potencjał, aby zrobić coś wielkiego. Można byłoby zaryzykować i dać mu szansę. Niestety środowisko nigdy nie pozwoli na to, za dużo gęb do wykarmienia, a nikogo nie obchodzi, że polska kinematografia ma coraz mniej do zaproponowania ambitnemu widzowi.

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

Może Was urażę, ale na Pana Bagińskiego szkoda grosza wyłożyć. Dofinansowanie 'Bitwy pod Wiedniem' miało na celu podtrzymanie pamięci o tym wydarzeniu historycznym, a że wyszło jak wyszło, to już inna sprawa. Osobiście wolę mieć zniżkę na bilet do kina od PISFu jak w poprzednią niedzielę.

Finalny_Odbiorca

Ja omijam twórczość Pana Bagińskiego szerokim łukiem. Pokazał już co potrafi i to mi wystarczy. Wolę Uew Bolla... szczerze.

ThePanB

1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones