Tony Chiu-Wai Leung

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/31739/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1853,"rate":8.404749055585537,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,4
1 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Chiu-Wai Leung
  • Chociaż! Muszę przyznać iż z długimi włosami się jeszcze lepiej prezentuje! Jakoś tak jak porównyuję wygląd z 'uwaga pożądanie' i 'hero' to jakby to nie ten sam Tony był, hehe. W tym drugim to dotrzegąłam tam takiego misiaczka, a w 'pożądaniu' to taki dorodny przystojny męższczyzna.
    Och boshe!!! Dajcie mi go!!!:)

• użytkownik usunięty

pukka a dla mnie n w ogóle jest boski(eh, ten pociąg do azjatów w końcu mnie zgubi), ale wolę go w "Hero", dla właśnie tam był męski, a w tym drugim filmie był taaki, niby fajny, lecz to nie to samo...

• pukka no bo taka jest prawda, dlugie wlosy zawsze dodaja urody
    nie wazne czy kobiecie, czy mezczyznie to zawsze dodadza meskosci facetowi a kobiecosci kobiecie.
    no chyba ze facet nie wyglada jak facet to juz nic mu nie pomoze

a Tony jest taki sexyyyyyyyyy w tych wloskach ze juz sie wytrzymac nie da :P

• pukka On się w ogóle starzeje? To chyba chiński odpowiednik Keanu Reevesa albo Krzyśka Ibisza :P

• pukka Dolanczam sie do posta! Zatracmy sie wspolnie w pociagu do Azjatow hehe :D uwielbiam tego aktora - talent plus to spojerzenie ehhhh ;) ma wspaniale oczy! Mnie sie podoba w krotkich wlosach zwlaszcza jak byl mlody w Dzieci triady,Happy Together, Chungking Express i jak juz byl dojrzalszy w Spragnieni milosci i Ostrożnie, pożądanie (niesamowite akty) :D:D:D

• pukka Jestem facetem, mi go dajcie :)!

• Szybszy mrrrrr

• użytkownik usunięty

pukka Racja. To długie włosy, a nie łysina u mężczyzny dodają mu męskości, w końcu władcy, wojownicy mieli długie, łysi natomiast byli eunuchowie, więc wniosek nasuwa się sam ;) Niestety w naszej polskiej rzeczywistości to łysina nie wiedzieć czemu uznawana jest za męską :/ A teraz jeszcze modne jakieś gniazdo na głowie, totalna porażka! A ja tak uwielbiam facetów z długimi włosami...

• pukka To prawda. Jeden z niewielu Azjatów, który mi się podoba.