Władysław Pasikowski

7,5
5 382 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

Witam
Piszę ten temat Całkowicie poważnie i proszę o poważne odpowiedzi
Czy są osoby które by się podpisały i były wstanie rozpropagować dalej Petycje do PISF o to
żeby dali pieniądze Władkowi na zrobienie na Stankiewicza np ?
Może jak zobaczą że są w Polsce fani Pasikowskiego to może wtedy zmiękną, a samego
Pasikowskiego zmotywuje to do działania

pointer_damian323

Ba, że tak :)

Mouses

Ok, A masz jeszcze kogoś kto by się podpisał ? i dobrze by było chyba pogadać z adminami żeby zrobili takiego Newsa

pointer_damian323

Ja jestem za tym żeby zlikwidować te idiotyczną instytucję wyrzucającą kupę kasy na gnioty pokroju Kołysanki czy Katynia.

krzychun

Wiesz przyjacielu tego to może a nawet napewno nie dokonamy ale możemy się postawić. Ale żeby to postawienie się miało jaki kolwiek sens musi nas być dużo

krzychun

akurat jeśli chodzi o Katyń to Pasikowski był współscenarzystą patrząc na jego stronę na filmwebie. A co do petycji to piszę się na to.

krzychun

Kołysanka to nie gniot!

d5day

Do Zarządu PISF i Pani Agnieszki Odorowicz
Piszę do Państwa w sprawie traktowania reżyserów przy dofinansowywaniu ich produkcji, chodzi mi tu konkretnie o Władysława Pasikowskiego który jest przez was traktowany jak reżyser 3 ligowy nie warty żadnej uwagi tylko dlatego że ma odwagę poruszać się w sposób swobodny w tematach trudnych, np. film Kadisz który Pasikowski chciał zrobić nie dostał dofinansowania dlaczego ? bo nie był nudnym filmem historycznym który był by idealny bo szkoły by na niego poszły ? Tylko Pasikowski podszedł trochę inaczej do tematu i co jest od razu gorszy ? To jest Absurd, Kolejny film Pasikowskiego Stankiewicz, no tej sytuacji to ja już nie rozumiem, przecież Pan Pasikowski złożył wniosek o dofinansowanie większe a dostał mniej niż dostał więc proszę mi powiedzieć skąd to zdziwienie Pani, Pani Agnieszko ? ze zdjęcia jeszcze nie ruszyły ?, No chyba reżyser lepiej wie ile budżetu potrzebuje na zrobienie filmu ?. To z czego państwo robicie wadę Pana Władysława w oczach widzów będzie zaletą bo umie opowiadać trudne historię w łatwy do przyjęcia sposób a jednocześnie ciekawy, Ludzie domagają się powrotu Pasikowskiego na Polską scenę filmową i sam Pasikowski też chcę wrócić więc czemu zabraniacie mu tego ??. Waszą aktualną politykę można porównać do CENZURY, Co jest czymś NIEDOPUSZCZALNYM w wolnym Demokratycznym Kraju. To już komunistyczna Cenzura pozwalała artystą na więcej niż Wy. Jeżeli wasza Polityka się nie zmieni wobec pana Pasikowskiego się nie zmieni i nie przestaniecie cenzurować Polskiego kina to żądam podania się całego Zarządu PISF i Pani Odorowicz do Dymisji !
1 Wersja

pointer_damian323

"Tylko Pasikowski podszedł trochę inaczej do tematu i co jest od razu gorszy ? " - to brzmi trochę jak użalanie się przedszkolaka.
" No chyba reżyser lepiej wie ile budżetu potrzebuje na zrobienie filmu ?" - no chyba!...
"To już komunistyczna Cenzura pozwalała artystą na więcej niż Wy." - Dlaczego cenzura pisana wielką literą? Nie skomentuję tego "artystą". Kompletna porażka.
Ogólnie masa błędów gramatycznych i ortograficznych. Dlaczego tyle wyrazów pisanych wielkimi literami? Nie chcę się czepiać ale z takim pismem zostanie Pan wyśmiany. Polecam słownik i powrót do nauki języka polskiego.

Nie spojrzałem na datę postu. Pewnie autor już tu nawet nie zagląda.

lukasy2

zaglądam tu i czytaj do końca to jest 1 wersja !!

pointer_damian323

Cała petycja jest do zmiany. Podane tu argumenty są beznadziejne. Nie pozwalają na traktowanie sprawy poważnie, nic a nic. Wydaje mi się że treść powinna być skromna, zwrócona na osobę Pasikowskiego i podkreśleniu tego co zrobił dla PolskiegoKina, bez znaków zapytania. Najważniejsza jest ilość podpisów. Choć jeśli Pasikowski nie może dogadać się z "nimi" to nikt się nie dogada, sami wiecie jak jest w Polsce. Gnój i układy.
Życzę autorowi powodzenia. Nie poddawaj się.

nbkiller

trochę ugrzeczniłabym ten tekst, pisany takim tonem na pewno nic nie wniesie. Podpisałabym się

olson1

ja także jestem ZA !!!

olson1

Daj przyjacielu swoją wersję bo ja tak napisałem bo uwazam ze innaczej PISF nie zauwazy nas i będzie miał nas w dupie

pointer_damian323

Witam!Własnie sie zarejestrowałem na filmwebie po to zeby sie dopisac do petycji!! Pozdrawiam i czekam na informacje od Pana na temat czy sie cos udalo!tutaj mój email: partyzant86@gmail.com

pointer_damian323

pewnie że tak

pointer_damian323

Ja też jestem jak najbardziej za. Aczkolwiek najbardziej by mi zależało, żeby ktoś pomógł Pasikowskiemu w realizacji 3. serii Gliny, bo to jest wg. mnie super serial, a pozostał taki niedokończony. Z tego co do mnie dotarło, to TVP tak jakby ubiła trochę ten projekt, a szkoda. Ale oczywiście, jeśli w sprawie Gliny jestem sam, jak i jest to trochę nie na temat tutaj, to przepraszam, ale chciałem też i o tym wspomnieć :). Jeśli można jakoś przyczynić się do tego, żeby powstał nowy film Pasikowskiego, to podpisuję się. Zgadzam się z olson1, żeby trochę ugrzecznić tę petycję :).
Pozdr!

pointer_damian323

Jestem za petycją! Jak będzie coś wiadomo, to daj tutaj znać gdzie się podpisać.

Zakk Wylde

Petycji napisać nie zaszkodzi, a i ja z chęcią bym się pod tym podpisał, by kolejny film Pasikowskiego móc zobaczyć.
Pierwsza wersja, którą tu przedstawiono nie nadaje sie jednak nigdzie indziej jak na śmietnik. Pretensjonalna, wręcz dziecinna, chaotyczna, bez logicznie zbudowanych argumentów. To nie jest pismo urzędowe.
Musiałby się ktoś za to od nowa zabrać.

pointer_damian323

http://wyborcza.pl/1,75480,9986187,Wladek_siedzi_noca_na_balkonie.html?as=1&star tsz=x
Po niemal roku już może nie trzeba, w artykule "tyle jest o nas"... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones