Władysław Pasikowski

7,5
5 384 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Władysław Pasikowski

Premiera Pokłosia, a Pasikowski już zamierza kręcić kolejny film, tym razem o płk Kuklińskim. Podobno ma już 3,2 mln od PISF

Ludor

A potem będzie wielki film Pasikowskiego o katastrofie Smoleńskiej. Brawo !!!

AntyTroll

o Smoleńsku robi Antoni Krauze

AntyTroll

Dzisiaj przeczytałem z nim wywiad na Onecie. Ma w planach filmy o Nangar Khel, dywizjonie 303, tajnym współpracowniku Bolku, gettcie w Łodzi, wojnie 1920 roku.

Robson

Robson nie panikuj.
Właśnie przeczytałem artykuł w Gazecie Polskiej. Pospieszalski i Stankiewicz mają w planach film o prawdziwej historii Polski. Pokażą jak bracia Kaczyńscy obalali komunę a funkcjonariusze SB kpt. Wałęsa ps. "Bolek" i major Michnik ps. "Szechter" próbowali im w tym przeszkodzić.
Będzie też wątek z II wojny, ojciec Michnika razem z dziadkiem Tuska - oficerem Wermachtu przewodzą tajnym żydowskim komandem (kryptonim "JudenSS") mordującym prawdziwych Polaków Patriotów-Katolików.

Zbierają fundusze na ten film, obecnie mają 2 tysiące 131 zł 42 grosze. Numer konta podany w ostatnim wydaniu Naszego Dziennika, tylko nie przegap.

Fractal

Rozumiem ironię. Ja natomiast pisałem poważnie i liczyłem na poważną dyskusję.

Fractal

nowy film Wajdy - "Trotyl na pokładzie"

Robson

Życzę powodzenia w realizacji tych projektów, pewnie uda mu się zrealizować tylko ten o gettcie w Łodzi bo sponsorzy szybko się znajdą.

AntyTroll

A co, zamierzasz coś wpłacić?

AntyTroll

Dlaczego mają znaleźć się sponsorzy?

Ludor

Ten pan ma zero talentu. Przy prawdziwym reżyserze to on nawet nie stał.

karmiacykolibry

Tak? To obok kogo Pan Pasikowski powinien postać, aby spłynęło na niego trochę talentu? To się nazywa rzeczowa krytyka.

raphis

Nie rozmawiaj z nim. To typowy troll....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones