Witold Pyrkosz

8,2
25 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Świetny aktor. I doskonały w filmie, teatrze, filmach i dubbingu. A propo dubbingu: szkoda że nie dubbinguje Złomka w grach komputerowych, ponieważ to tylko on idealne podkłada mu głosu.

Andrzejcoolziomek

też uwielbiam tego aktora, a jako Złomek jest genialny. Nie wyobrażam sobie innego aktora w dubbingu Złomka.

kinomanka_13

Czy Ty również interesujesz się filmami?

Andrzejcoolziomek

teraz już trochę mniej a prawie wcale ale korzystam z konta bo nie mogę go usunąć, teraz mocno interesuje się muzyką u aktorów często zwracam uwagę na uzdolnienie wokalno muzyczne bo jestem jej pasjonatką i miłośniczką od czasu obejrzenia serial ,, Anna German " i odkąd oglądam różne programy muzyczno-rozrywkowe np. Jaka to melodia, czy jak oni śpiewają. A pamiętam jak Pan Pyrkosz w walentynkowej ,,Szansa na sukces" zaśpiewał z Panią Teresą Lipowską-moją ulubioną aktorką która również wspaniale śpiewa piosenkę ,, Już nigdy" wspaniale zaśpiewali i wygrali odcinek.

Andrzejcoolziomek

Niestety teraz po jego śmierci w kolejnych częściach aut ktoś inny będzie musiał podłożyć głos pod Złomka, niestety to już nigdy nie będzie ten sam Złomek.

MateuszS2010

zgadzam się bez Pana Witolda to nie będzie ten sam Złomek. Bo on genialnie podłożył głos Złomka idealnie jego głos pasował do tej postaci. Zauważyłam że dubbing jest bardzo rzadko doceniany i oceniany. Ja natomiast u aktorów to doceniam i rolę jaką fajnie zagrali, i dubbing , i śpiew czy grę na instrumencie.

MateuszS2010

Dokladne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones