Witold Pyrkosz

8,2
25 395 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

szkoda że rozmienił się na drobne i gra w takim gniocie

maciekd_filmweb

a ja go uwielbiam za Pyzdrę i za Balcerka a M jak miłość to oglądam ze względu na niego i mam od niego zdjęcie z autografem

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

Też mi go szkoda że gra w tej szmirze. Jak skończy z graniem w tym czymś to będę świętował.

ale ja go na zawsze zapamiętam jako Kwinto z Vabank, Balcerka z Alternatywy 4, Pyzdrę z Janosika, czy epizodyczna ale świetna rola w Domie gdzie grał proboszcza z rodzinnej parafii Andrzeja Talara

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

Ja też. Fajny miał również epizod w Samych Swoich.

a właśnie zapomniałem o Samych Swoich

użytkownik usunięty
maciekd_filmweb

P.s. Pyrkosz w Vabanku nie grał Kwinta, tylko Duńczyka

Wiem że Duńczyka, sorry za błąd

maciekd_filmweb

a on dla mnie będzie Pyzdrą w Janosiku , warszawiakiem w sami swoi i nie ma mocnych , Balcerkiem w Alternatywach 4 czy tym aktorem z 13 posterunku co tekstu zapomniał i mu się przypomniał taki tekst : ,, być albo nie być ty jesteś jak zdrowie ile cię cenić trzeba ten tylko się dowie gdy Hamlet książę duński przejedzie na krowie " padłam jak to słyszałam to mój ulubiony aktor nie wiem co to będzie jak go zabraknie i jest do tego sympatyczny bo mam od niego zdjęcie z autografem

kinomanka_13

Ja go bardziej cenię za rolę Balcerka w Alternatywy 4, Gdyby urodził się w USA to aktor jego klasy nie musiałby dorabiać do emerytury grą w takich gniotach jak M jak Miłość czy Dylematu 5( ten serial to porażka Bareia to się pewnie w grobie przewraca)

Skończy z graniem w M jak miłość dopiero jak mu już zdrowie nie pozwoli.Oprócz wymienionych przez was postacil lubię go jeszcze z roli Franka Wichury w Czterech Pancernych.

już widzę jego uśmiercanie w serialu

maciekd_filmweb

Każdy aktor na starość chciały zagrać w takim tasiemcu, spokojna praca, nie kończy się zbyt szybko, nie musi czekać na angaż do filmu, bo ma dobrą "posadkę" tutaj.

Exotico

Aktor to zawód, który musi przynosić także pieniądze. A serial to stabilizacja finansowa, zwłaszcza, gdy, jak obecnie pan Pyrkosz, trudno liczyć na liczne propozycje filmowe. Rola w telenoweli to nic złego - a dzięki udziałowi profesjonalnych aktorów może bardziej daje się oglądać.
Pan Pyrkosz to wspaniały aktor, szczególnie pamiętam jego role komediowe (Vabank, 4 pancerni, Janosik, Alternatywy...)

maciekd_filmweb

Dziadkowi kasy brakuje to gra w tym syfie,tym bardziej ze nie dostaje propozycji filmowych.

karpiok23

aż taki syf to nie jest oglądam ten serial ze względu na niego, Lipowską i Walach, owszem od czasu do czasu jest coś głupiego w tym serialu ale szmirą to nie jest , a propozycji filmowych nie dostaję bo jest stary, a dzisiejszych czasach to mało starszych aktorów przyjmują do filmu jedynie ciągle tego Karolaka albo Szyca,

kinomanka_13

Kwestia gustu,a to że Karolak i Szyc grają w większości polskich produkcji jest denerwujące bo jest dużo innych dobrych polskich aktorów np:Dorociński,Lubos,Topa,Bukowski,Więckiewicz.

karpiok23

Syf to może teraz jest, bo kiedyś to był fajny serial, no cięzko sobie ten serial wyobrazic bez pana Witka :-)

sebastian22221

zgadzam się , Lucek i Kisiel najlepsi są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones