Wojciech Olszański

Wojciech Józef Olszański

6,2
311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Olszański

W języku ludzi kulturalnych nie ma słów, którymi możnaby określić tego odrażającego osobnika. Marny aktorzyna specjalizujacy się w patostreamach na youtube oraz wygrażaniu ludziom przemocą. Sądzę, że Olszański musi być prowokatorem służb. Inaczej już dawno by siedział.

Czarny_Baron

A jakie patostreamy on robi. Prowadzi partię narodową Narodowy front Polski, ma określone prawicowo porosyjskie poglądy z którymi można się zgadzać, lub nie. Nie które rzeczy robi głupie. Ale lubię gościa. Ale głosować bym na niego nie głosował.

frycek49

Jakie patostreamy robi? Chociażby te w których wyzywa ludzi i grozi im pobiciem i wyrwaniem serca. To zwykły pajac i prowokator. Z prawicą nie ma nic wspólnego, co zresztą łatwo sprawdzić. Już prędzej z endokomuną pokroju Zjednoczenia Patriotycznego "Grunwald". Swojego czasu Olszański zachwalał Iwana Sierowa. Radzę zapoznać się z tą postacią i będzie jasne czy ten przebieraniec jest prawicowcem czy też nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
radace84

Serio każdy kto się odcinia od tego proruskiego patostrimera musi być Patlewiczem. To jakaś obsesja na punkcie tego czlowieka?

Czarny_Baron

koles jest niezle pierdo lniety

marcin85wroclaw

On nie ma szans się dostać do polityki bo jest zwykłym chamem więc robi streamy na granicy obłędu.

marcin85wroclaw

Nie kumacie tego wszyscy po prostu, macie zbyt ciasne umysły. Bierzecie do siebie obrażanie, bo jesteście przyzwyczajeni do lukrowego świata. Mówią dużo istotnych spraw z geopolityki, ciekawe komentarze i inne punkty widzenia. Zwykły cham to jest, i o to chodzi.

wyrzyganyszumzotchlani

Dobrze powiedziane. Niestety żyjemy w świecie wszechobecnej reklamy i marketingu. Setki, tysiące przekazów marketingowych dostajemy każdego dnia, więc jak coś się nam nie spodoba przez pierwsze 15 sekund, bo np. przeklina albo mówi prosto z mostu, odzierając przyjęte tabu z pozorów, to ludzie wolą wrócić do tego co słodkie i przyjemne.

Też napoczątku myślałem że gość gra, albo jest wariatem. Teraz oglądam głównie dla geopolitycznych dyskusji.

wyrzyganyszumzotchlani

"Mówią dużo istotnych spraw z geopolityki, ciekawe komentarze i inne punkty widzenia."

A poświęciłeś kiedyś chociaż 15 min na weryfikacje jakiegoś wybranego niusa czy wiadomości którą podał?
A może łykasz wszystko bezwiednie jak młody pelikan?
Dla mnie Olszewski to typowy troll, co sprzedał by własną matkę za donejta. A obserwuję to postać już od 2011 roku. Zwykły sprzedawczyk z darem empatio na wysokim poziomie którą potrafi skrzętnie wykorzystać, nic więcej.

Czarny_Baron

A ty kim jesteść żydem czy polakiem

tom_magalita

a co to jest "polak" ?

Czarny_Baron

Za głupi jesteś by to ocenić.

Czarny_Baron

a tu się jeszcze znajdują obrońcy tego "aktora", ludzie nie przestają mnie zaskakiwać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones