Recenzja serialu

James Frawley
Tom Cavanagh
Julie Bowen

Ed

Przede wszystkim chciałabym zwrócić uwagę na bardzo ciewkawe tłumaczenie tytułu serialu w oryginale "Ed" po przetłumaczeniu "Nie ma sprawy",ciekawe ;) Akcja rozgrywa się w małej amerykańskiej miejscowośc (Stackeyville).Tytułowy bohater przeprowadza się do niej gdy pewnego dnia dowiaduje się, że stracił pracę i żona zdradza go z listonoszem(straszne).Wraca więc do miasta, w którym się wychował. Na nowo nawiązuje kontakny ze starymi przyjaciółmi. Kupuje kręgielnie i zakłada w niej kancelarię prawną. Świetny serial, dający nam nie tylko chwilę oderwania się od ponurego świata, ale także pomagający nam wybierać dobre drogi w naszym życiu. Razem z Edem błądzimy i uczymy sie na błędach, podejmujemy decyzje i ponosimy ich konsekwencje. Aktorzy znakomicie wywiązują się z powierzonej im roli, charaktery postaci, ich zachowania, a nawet tiki idealnie są przez nich odgrywane. Nie można również zapomnieć o cudownych, nadających niesamowity charakter dialogach. Śmieszne (nawet doprowadzające do łez) gagi. Takiego serialu nie można przegapić, polecam go wszytkim ,którzy lubią się pośmiać z trochę bardziej ambitnych żartów.
Moja ocena serialu: