PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 992
oceny
6,6 10 1 167992
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Ahh... pojedynek na zakupy i wózek śmierci.. :D:D:D:D:D:

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Najlepszy był odcinek jak Al z Jeffersonem składali stolik na narzędzia :DDDD

marz3nia

Zakupy w markecie, a jeśli chodzi o najlepszą scenę do zdecydowanie jak jedli posiłek w restauracji - po prostu miazga :D

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Wiele było takich odcinków,ale gdyby nie czar Ala,byłyby tylko niezłe.Ta jego niemyta dusza,jak to mówili bracia muzycy;]]

Longusiowe_Szalenstwo

Ja bym jeszcze dodała odcinek hallowen, z Alem przebranym za jaszczura, śmiercią i Village People.

ocenił(a) serial na 8
marable68

Jak przeciekał im dach i naprawiał Al
Jak Kelly spaliła kanape
Jak robili grila w ogrodku

ocenił(a) serial na 8
jude119

Aaa i jeszcze odcinek jak Al mial powodzenie u kobiet i zaczał bardzo dbac o siebie

jude119

O taaak! S05E09 - Do Ya Think Im Sexy

Longusiowe_Szalenstwo

Ja z kolei najbardziej lubię odcinek z emerytowanymi muzykami na lotnisku, którym Al wmawia, że jest ich kolegą

ocenił(a) serial na 6
Longusiowe_Szalenstwo

jak postanowili wprowadzic sie do super marketu i jak AL postanowil zalozyc ogrudek jak walczyl z krolikiem o warzywa

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Jak dla mnie to:
- kiedy Al z Jeffersonem zakładali antene na dachu i próbowali złożyć stolik na narzędzia
- zakupy w markecie
- albo kiedy grube baby sądziły Ala w obuwniczym

ocenił(a) serial na 9
bozo777

jak Peggy stracila pamięc i wszystko robila w domu,albo jak Bud mial romans z Garrym

Longusiowe_Szalenstwo

jak Al i Peggy zostawiają dzieci u marcy i steve żeby al mógł obejrzeć mecz w hotelu

prof_mateusz27

dużo odcinków było super

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Kręgielnia też dobra jak Kelly robiła drugą stroną aparatu zdjęcia i się oślepiała :)

ocenił(a) serial na 9
Rudzik_filmweb

Mnie się podobały ostatnie dwa bodajże 6 sezonu jak Al i rodzina mieli pojechać do Los Angeles a zatrzymali się na pustyni i tam jakiś gość sprzedał im kopalnię złota:)

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Al u dentysty
Al i Kelly zostają sami w domu
pstryczek
olimpijski znicz
budowanie budy dla psa
i generalnie wszystkie odcinki świąteczne, no i jeszcze ten odcinek w którym Al, Kelly i Bud mieli zabranie antydziecięce.

ocenił(a) serial na 10
Heatseeker

odc 245 Pogrzeb Dodga :D

użytkownik usunięty
Longusiowe_Szalenstwo

WSZYSTKIE ODCINKI SĄ "NAJLEPSZE" Najlepszy serial jaki widziałem .

ocenił(a) serial na 8
Longusiowe_Szalenstwo

Chyba nikt nie wspomniał o odcinku, w którym Al został detektywem. Sezon 6, odc. 11.

ocenił(a) serial na 9
Longusiowe_Szalenstwo

Jeszcze dodam ten, gdzie Jefferson odwiedził Fidela.

Longusiowe_Szalenstwo

Super był odcinek, w którym Kelly miała zareklamować samochód. "The neeeeew Alante !" ;D

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Wszystkie "świąteczne" odcinki są super...no i z Antybabami i Tatą Psychopatą!

Who's that riding in the sun?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun?
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad.

He sleeps with a gun
but he loves his son
Killed his wife 'cos she weighed a ton.
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad.

A little touched or so we're told
Killed his wife 'cos she had a cold
Might as well she was gettin' old
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad.

He's quick with a gun
And his job ain't done.
Killed his wife by twenty-one,
Psycho Dad!

Who's that riding in the sleigh?
Who's that firing along the way?
Who's roughing up bums on Christmas day?
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad

Who's the tall, dark stranger there.
The one with the gun and the icy stare.
The one with the scalp of his ex-wife's hair!
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad!

Who's that riding across the plain?
Who's lost count of the wives he's slain?
Who's the man who's plumb insane?
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad

He's a durn good pa, but he hates the law.
He's likes to eat it raw, He's Psycho Dad!

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Warto wspomnieć o odcinku w którym Al podczas inwentaryzacji w sklepie odnajduje skrzynie ze starymi butami i gdy poszedł z Peg na mecz koszykówki.

Longusiowe_Szalenstwo

Pamiętam jeden odcinek w którym Jefferson D'Arcy był podejrzewany o bycie tajnym agentem, nie pamiętam szczegółów ale był to koniec roku, chyba czas sylwestra i na sam koniec odcinka gdy Jefferson wychodzi z domu Bundy`ch słychać informacje z telewizora,że jakiś człowiek zginął a Jefferson mówi coś w stylu "szczęśliwego nowego roku hahaha" . Pamiętacie może co to za odcinek?

ocenił(a) serial na 10
vaspur

Wydaje mi się że to 8.20-The D'Arcy Files

ocenił(a) serial na 10
T0m4sz

Ojjj sporo było epickich odcinków :

- odcinek w którym pojechali na wakacje do Ściekowodów.

- jak Al polował na mysz

- jak Al chciał ukatrupić królika, który niszczył jego ogródek

- jak Al i Jefferson składali stolik

- jak Al szukał do czego służył jakiś pstryczek

- odcinek w którym Bud urządza imprezę w domu i przynosi manekina wmawiając kolegą, że to jego dziewczyna

- odcinek w którym Al zakłada infolinię "555 But"

- odcinek w którym Bundy przeprowadzają się do supermarketu

- odcinek w którym Bud godzi się robić dla panienki różne niebezpieczne rzeczy....nie pamiętam tytułu, na koniec Al skacze bez spadochronu z samolotu.

Longusiowe_Szalenstwo

A ja mam takie pytanko. Czy możecie mi powiedzieć, jak nazywa się odcinek, w którym Bud przyprowadził na noc dziewczynę , zaliczył ją a Al z resztą z rana zrobili mu tak jakby "imprezę"? :D

ocenił(a) serial na 10
bombel941

http://www.youtube.com/watch?v=k45Ngz_41IQ
masz farta ze sto lat temu dodałem tem topic do powiadomień i że akurat dziś oglądałem ten odcicnek :D

ocenił(a) serial na 9
Longusiowe_Szalenstwo

Świetny był też odcinek,w którym Ala przypadkowo obrzezali w szpitalu. :)

ocenił(a) serial na 9
Longusiowe_Szalenstwo

It's a Bundyful Life (część 1 i 2) sezon 4, odcinki 11 i 12 , czyli ogólnie 68 i 69 odcinek od początku - na podstawie filmu It's a Wonderful Life (1946) http://www.filmweb.pl/film/To+wspania%C5%82e+%C5%BCycie-1946-31793

Do obejrzenia tutaj
http://bundy-online.blogspot.com/2013/01/its-bundyful-life-part-1.html
http://bundy-online.blogspot.com/2013/01/its-bundyful-life-part-2.html

Longusiowe_Szalenstwo

1 Wakacje w Anglii :p 2 Al jako Habib :D 3 Rejs z grubymi babami 4 Ten ze spalona kanapa 5 Peggy w ciazy (reakcja Ala mnie powalila) 6 Obrona psychotaty w Waszyngtonie 7 Peggy i amnezja, z powodu poslizgniecia czekoladce XD Kolejnosc przypadkowa :P

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Dla mnie zawsze najlepszy będzie odcinek o łysiźnie :D

MikoShaman

Chodzi Ci o ten odcinek z 3 sezonu,w którym Al i Steve spostrzegli, że łysieją?

ocenił(a) serial na 10
nickelodeon911

Dokładnie o ten mi chodzi :D

MikoShaman

A są jeszcze jakieś odcinki Bundych, które uważasz za epickie?

ocenił(a) serial na 10
nickelodeon911

Świetne jeszcze były odcinki jak Kelly pracowała w telewizji jako pogodynka(chyba z 4 sezonu) i jak robili Sevenowi urodziny(w sezonie 7) :)

MikoShaman

Masz rację,były fajne. Uśmiałem się gdy Kelly W telewizji próbowała czytać. No i jeszcze ta wspaniała bójka Bundych. "Skopmy nadziane tyłki!"

Longusiowe_Szalenstwo

Moje ulubione odcinki:Sciekowoda,wszystkie odcinki z Tatą Psychopatą,świętami lub Feldmarszałkiem B;),odcinek o plaży,o święcie pracy, wszystkie odcinki z antybabami i barem ze striptizem, setny odcinek,odcinek z podglądaczem,wyprawa do Anglii,wyścigi w supermarkecie,kiedy Al zamawiał część do dodge'a("Jeśli to zbudujesz,on przyjdzie":)),śmierć Dodge'a, odcinek w którym grube baby chciały zlinczować Ala,wszystkie odcinki z Mirandą,odcinek ze szaloną kanapą,w restauracji,odcinek z wideo,odcinek ze sterowaniem,odcinek o budowaniu,odcinek o imprezie Buda i wiele,wiele,wiele innych

Longusiowe_Szalenstwo

Moje ulubione odcinki:
* gdy Al z Darcy'm szukają lalki Barbie i przemierzają ulice Chicago.
* gdy Al szuka piosenki, znając tylko jej fragment i wszystkich o nią wypytuje
* gdy Al z Kelly kręcili film, który wygrał potem jakąś nagrodę
* gdy Al z kolegami kupili antenę i cały odcinek spadali z dachu a ich żony obstawiały kombinacje upadków
* gdy Bundy się wyprowadzają do supermarketu bo w ich domu nie ma klimy
* pojedynek na zakupy
Poza tym odcinki z antybabami, z pojedynkiem Al vs grubas w obuwniczym no i z Psychotatą.
Najsłabsze były seria z tym adoptowanym dzieckiem kuzynostwa Peg, co nazywali je "Siódmy" no i jak Marcy i Peg były w ciąży - te odcinki spuszczały z tonu.

ocenił(a) serial na 9
kubatogwiazda

Najlepsze były:
- Odcinek o Village People
- Odcinek o 18 urodzinach Buda
- Odcinek o próbie porwania Jerry'ego Springera przez Klub Antybab

ocenił(a) serial na 10
rudy_filmy

- odcinek jak Bundy pojechali do Las Vegas (4 sezon)
- Kościół Antybab
- Odcinek jak Al miał wielbicielkę w sklepie i Kelly z Budem śledzili jego dzień w pracy i przyszła gruba baba i myśleli, że to ta fanka a Al ją pocisnął w swoim stylu - https://www.youtube.com/watch?v=0AkvT8dFoVM
- Al w piekle
- świąteczny jak Ala poraził prąd i miał swojego anioła stróża (debiut Jeffa w serialu wtedy jako idealny mąż Peggy)
- jak Bundy mieli korniki w domu i musieli zamieszkać w sklepie. Kelly próbowała się wymknąć na koncert

ocenił(a) serial na 10
Wiepz_Wojny

Zapomniałem dorzucić jak Al był stróżem w szkole i jego pojedynek z Oponą Zapasową (Bubba Smith)

Longusiowe_Szalenstwo

Najlepsze to jak dla mnie wszystkie z grubymi babami ,Al Bandy jako Ojciec Chrzestny ,w kasynie jak Al wyobrażał sobie że jest 007 ,
Al u dentysty ,Al w pośredniaku , Al i rodzina w kinie ,Al w piekle .

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Odcinek gdy Al został striptizerem w barze dla kobiet
Al pierwszy raz zabiera syna do baru ze striptizem
Al przenosi kanapę u sąsiadki,wypinając pupcię a kobiety szaleją na jego punkcie.W tym odc były gatki leoparda.

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

te trzy plus rozmowa Ala z Budem(bla bla) i umierający Douge

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

wszystko bije reakcja Ala na wieść że kobietą z którą spał Bud jest jego szefowa z obuwniczego.Mina Ala bezcenne.

Longusiowe_Szalenstwo

Uwielbiam odcinek, w którym Al występuje w serialu "Gliniarze" w przebraniu policjanta. Zawsze rozwala mnie jego interwencja w domu D'arcych. "Out work here is done."

yrek125

Fajny odcinek albo jak Al był w alternatywnej rzeczywistości to był pierwszy odcinek z Jeffersonem. Albo jak Marcy śniło się że Al jest jej mężem.

ocenił(a) serial na 8
Longusiowe_Szalenstwo

Najlepszy odcinek to był ten w którym Św. Mikołaj ginie po nieudanym skoku spadochronowym na trawniku u Bundych

ocenił(a) serial na 10
franz86

Tak, to był 2 sezon. Pijany Mikołaj skacze z samolotu ze spadochronem i rozbija się o ziemię w ogródku Bundych :) Zabójczy odcinek. Marcy prawie oszalała, policjanci przenoszą przez dom zwłoki Mikołaja w plastikowym worku a tymczasem Bundy, jak gdyby nigdy nic, siedzą przy stole i obżerają się pizzą. To początkowe epizody, serial dopiero się rozkręcał, z odcinka na odcinek robiło się coraz bardziej jajcarsko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones