PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94311}

Żar tropików

Sweating Bullets
6,9 7 972
oceny
6,9 10 1 7972
Żar tropików
powrót do forum serialu Żar tropików

Aż łezka się

ocenił(a) serial na 8

kręci na wspomnienie tego serialu i wspaniałych lat 90, to było wspaniałe życie małolata, piszę to
jako 30 latek

ocenił(a) serial na 7
Hlasko

zgadzam się. Wspaniałe czasy. I Ulica Sezamkowa przed seansem Żaru Tropików z samego rana - bezcenne wspomnienia :D

minogina

Ach, Ulica Sezamkowa, czytana przez Andrzeja Matula.... to było coś. Był nawet pełnometrażowy film o ucieczce Wielkiego Ptaka, którego później przemalowano na niebiesko. Ciasteczkowy Potwór, Elmo, Oskar Zrzęda, Wielki Ptak, Ernie i Bert, Kermit... Uwielbiałem ich. Poza tym "Strażnik Teksasu", "Drużyna A", "Ostry Dyżur", Dr Quinn", "Yattaman", "W Królestwie Kalendarza", "Czarodziejka z księżyca", "Fantastyczny świat Paula", "Wyspa Niedźwiedzi", "Kacze Opowieści", "Super Baloo", "Muminki", "Gumisie", "Conan Awanturnik", "Plecak pełen przygód", "Wow", "Maszyn zmian", programy "Wielka Gra", "Tele As", "Koło Fortuny", "Va Banque", "Randka w ciemno", "Tata, a Marcin powiedział...", "Lato z czarodziejem" (Mariusz Czajka i Maciej Pol). I jeszcze te reklamy gumy Boomer, Star Foods i Polleny Rex, guma Turbo, game boy'e i gry - Tetris, Aquanoid, Mario, Król Lew, Aladyn i inne platformówki.

Ja chcę tamte czasy z powrotem!!!

ocenił(a) serial na 7
Trojden

+ MacGyver, Detektyw Remington Steele i Magnum ;) Swoją drogą, Richard Dean Anderson osiągnął już wiek 65lat...Wniosek jest jeden: czas płynie za szybko!

ocenił(a) serial na 9
minogina

To prawda. A sam serial "MacGyver" obchodzi już trzydziestolecie (1 sezon 1985 r.).

Hlasko

Masz rację, to jeden z moich ulubionych seriali z tamtych wspaniałych lat.

klotz

Zastanawiam się, w jakich latach był emitowany w polskiej telewizji, bo pamiętam go bardzo dobrze, aż wydaje mi się to podejrzane ;)

barbara_niechcic

Na pewno coś ok. 1995 - 1998

ocenił(a) serial na 9
klotz

W niedziele na Jedynce leciało tylko teraz nie jestem pewna, czy to leciało przed wieczorynką, czy tuż po wiadomościach.

karoman4

Ja pamiętam, że jakoś w 1997-1998 leciał codziennie w godzinach ok. 13, 14, zaraz po szkole oglądałem, TVP1 bodajże.

ocenił(a) serial na 9
klotz

Sorry, w niedzielę przed wieczorynką było Śmiechu Warte, a Żar Tropików było po wiadomościach. Ach, te wspomnienia. :-)

ocenił(a) serial na 7
karoman4

Żar tropików był chyba w tygodniu

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Ja pamiętam jak leciało w niedzielę.

ocenił(a) serial na 7
karoman4

Poszukaj tutaj
http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/Ram%C3%B3wki_z_1996

Kojarzysz serial Max Glick ??

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Nic mi to nie mówi.

ocenił(a) serial na 9
karoman4

,,Żar tropików ,, na pewno leciał w czwartki po 20. Tak samo ,,Gliniarz i prokurator ,, ,,Policjanci z Miami ,, ,,Niebezpieczne Ujęcia ,, ,,Kojak ,,

ocenił(a) serial na 9
bradock

Mogło też być tak, ale te seriale był kilkakrotnie emitowane i za każdym razem w inne dni. Tak też mogło być.

karoman4

Jak mnie pamięć nie myli, to ok. 1993-1995 r. i w czwartki w paśmie sensacyjnym (Viper, Nash Bridges, Na wariackich papierach, Niebezpieczne ujęcia). Powtórki w piątek o 10. W niedzielę przed dobranocką to leciała dr Quinn i chyba końcówka Dynastii.

ocenił(a) serial na 7
aaaddd


Moje refleksje:
Polsat 05.12.1992 do jesieni 94 nadaje po kilkanaście godzin na dobre ( w tygodniu od 16 w weekendy od południa )
Polonia 1 07.03.1993 klasyka
Top Canal piracka tv ale łezka wspomnień
Kurcze jak ja chciałbym cofnąć czas i zmienić parę spraw
-Sejm przyjmuje ustawę o KRRIT w 1991 w tym samym roku o TV
Między 91 a 93 zaczynaja nadawać prywatne ogólopolskie
Polonii1 może dla mnie nie być ale żeby inni te seriele pokazywali :)
NTP + ,Polsat, i jeszcze jakieś 2 inne ogólnopolskie ( TVN ,Antena 1 )
Ze 2 ponadregionalne TV Centrum (- były 2 tv o tej nazwie w ciągu 10 1993 i chyba 2003 ) i Telewizja Niepokalanów w ramach umowy państwo kościół
O lokalnych nie wspomnę :)
Pomyślcie ludziska jak Publiczna musiała by sie starać
Łza sie w oku kręci

ocenił(a) serial na 9
aaaddd

Dokładnie .

użytkownik usunięty
Hlasko

Czasami oglądałam ten serial jak mi się nudziło i nie było nic lepszego do roboty. Nie lubiłam Nicka, bo mnie irytował nieustannym uśmieszkiem, przeokropnymi hawajskimi koszulami, w które prawie zawsze był ubrany i kucykiem (a nie cierpię facetów z długimi włosami). Natomiast Sylvie to była ładna kobieta, a ubierali ją w garsonki jak starą ciotkę.

Koszule hawajskie Nicka akurat byly super. Zupelnie inny styl niz typowy detektyw z seriali (w gajerze i spodniach na kant). A co do garsonek Sylvie to rzeczywiscie straszne. Aktorka miala chyba wtedy niecale 30 lat jak grala ta postac, a wygladala na 45 przez ten styl, no i te jej fryzury...

ocenił(a) serial na 10
Hlasko

Fajny serial też go lubiłam.

Hlasko

Możecie mi powiedzieć czy ta scena pochodzi z tego serialu, a jeżeli tak to prosiłbym o podanie numeru odcinka, albo chociaż który sezon.

Akcja rozgrywa się podczas jazdy samochodem. On ją wypytuje co robiła wczoraj. Ona w końcu ujawnia, że przespała się z jakimś mężczyzną. On jej zaczyna wyrzucać, że nie powinna była tego robić, gdyż tamten mężczyzna był "kłamcą" (na pewno taki epitet się pojawił), i że nie wolno mu ufać. Wcześniej rozgrywała się scena łóżkowa naszej bohaterki z tych "kłamcą". Pomożecie? Dziękuję!

Hlasko

Uwielbiałam na równi z "Gliniarz i prokurator" , czasami mogliby puścić kultowe seriale..to były czasy..

ocenił(a) serial na 10
Sanneya

No właśnie.Na tvp powtarzali przecież niedawno Dr. Quinn, drużyna a też leciała, więc jaki problem z tym serialem? Pewnie trzeba by było pisać i to w dużej ilości, to by może puścili. Akurat tego serialu nie mogę nigdzie znaleźć, nawet po angielsku.Wyszedł jedynie na dvd (nie u nas) a o bluray, to można pomarzyć.

Hlasko

Seriale z pewnością były lepsze, bardziej oryginalne, obecnie to wszystko na jedno kopyto. Ale czasy były gówniane, po upadku PRLu wszędzie bieda i syf, na ulicach żulostwo i dresiarze. Ludzki umysł już tak działa, że przeszłość postrzega się przez pryzmat nostalgii. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones