PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696445}

12 małp

12 Monkeys
7,0 5 474
oceny
7,0 10 1 5474
12 małp
powrót do forum serialu 12 małp

... ale całość troci produkcja półamatorską... a nowy Cole... ??? oczywiście przekonamy się po premierze... boje się, BARDZO

Blue_Beetle

kolego jestem tego samego zdania.. częściowo znane sceny z oryginału.. lecz to wciąż wygląda bardzo blado.. we waiting..

Blue_Beetle

O ile w ogóle serial wyjdzie. Możliwe że tak naprawdę już wyszedł wtedy, ale ktoś z przyszłości cofnął się do 2014 roku i zablokuje produkcję przyszłego serialu w przeszłości. Albo może to już się stało? No trailer zapowiada kaszanę, ale nawet gdyby jakimś cudem nie okazał się kaszaną, to i tak za taką będzie prawdopodobnie uznany.

ocenił(a) serial na 8
duraq

jakieś takie toto wszystko.... nie wiem brak mi słów... jestem bardzo ale to bardzo rozczarowany - a ten nowy Cole - pieści same się zaciskają

duraq

Tylko jeśli ten serial spowoduje katastrofę.
Na poważnie, to mnie się podoba.

Blue_Beetle

Nowy Cole to półbiedy .. zamiast genialnego wariata, którego grał Pitt (jedna z najlepszych jego ról) będzie zmiana płci i ujrzymy jakąś laskę, która niespecjalnie ma warsztat (aktorski), którym mogłaby się pochwalić. Chyba minę ten serial łukiem, choć filmu jestem wielkim fanem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones