PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760154}
6,4 19 961
ocen
6,4 10 1 19961
6,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Roanoke
powrót do forum serialu American Horror Story: Roanoke

Czy jest straszny? chyba najbardziej ze wszystkich.
Czy podoba mi się motyw paradokumentu? no nie bardzo.
Ale nadal go lubie i wierzę że z każdym nastepnym odcinkiem bedzie lepiej.

ocenił(a) serial na 9
KacperLachowicz

Jak dla mnie otwarcie jedno z najlepszych do tej pory - wreszcie coś nowego, świeżego co mnie zaciekawiło. Hotelu widziałem ze 2 odcinki i odpuściłem, Freak Show widziałem większość, i był słaby, sabat czarownic akurat w moim klimacie ale do pierwszych 2 się nie umywał. Ten natomiast wydaje się być czymś nowym, ciekawym. Wreszcie seria która mnie zainteresowała. Najważniejsze, że nie ma już tych nudnych schematów jak poprzednio. Motyw paradokumentu bardzo mi się podoba, w Polsce co prawda za dużo produkcji tego typu, ale ja akurat nie oglądam telewizji więc wcale mi ten element nie przeszkadza - ba wydaje się być fajny i ciekawy, w szczególności od momentu gdy zauważyłem że w kwestii wyglądu bohaterów... coś się niezbyt zgadza.

Artemisek

Nie wiem co wszyscy mają do Hotelu, jak dla mnie jest w moim top 3 - 1, 2, 5

ocenił(a) serial na 9
KacperLachowicz

Ja nie widziałem całego hotelu, tylko kilka pierwszych odcinków. Wtórny, nudny, te same chematy - identyczne ujęcia... po prostu znudziło mnie to już. Gdyby hotel był pierwszym sezonem AHS to pewnie bardzo by mi się podobał, ale niestety nie był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones