miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Any Human Heart

2010
4h 44m
7,6 378
ocen
7,6 10 1 378
Podstarzały pisarz Logan Mountstuart wspomina dawne miłości oraz liczne przygody z czasów II wojny światowej i późniejszych przemian kulturowych. Zobacz pełny opis
Any Human Heart zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jim Broadbent, Matthew Macfadyen i Sam Claflin wcielają się w główną rolę Logana Mountstuarta w adaptacji najlepiej sprzedającej się powieści Williama Boyda. Emocjonująca, burzliwa i nieprzewidywalna podróż jednego człowieka obejmująca XX wiek przyniosła zabawny, wzruszający i ambitny dramat w czterech częściach. Historia opowiedzianaJim Broadbent, Matthew Macfadyen i Sam Claflin wcielają się w główną rolę Logana Mountstuarta w adaptacji najlepiej sprzedającej się powieści Williama Boyda. Emocjonująca, burzliwa i nieprzewidywalna podróż jednego człowieka obejmująca XX wiek przyniosła zabawny, wzruszający i ambitny dramat w czterech częściach. Historia opowiedziana poprzez intymne dzienniki Logana od idealizmu i arogancji jego młodości, przez tryumfy i tragedie wieku średniego, aż po niespodziewane dramaty jego ostatnich lat życia, ujawnia, że całe nasze życia są ostatecznie przypadkowe i zdefiniowane przez szczęście oraz pozornie mało ważne wybory. Hayley Atwell, Natasha Little, Emerald Fennell, Ed Stoppard, Samuel West i Kim Cattrall razem z Gillian Anderson i Tomem Hollander grają kochanków, żony, przyjaciół i niesławne postacie, z którymi Logan spotyka się przez całe swoje pospolite, a mimo to zupełnie nadzwyczajne życie. 

studio
Carnival Film & Television / Channel Four Television / Masterpiece
tytuł oryg.
Any Human Heart
inne tytuły
Serial nakręcono w Stevenage (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wydaje mi się, że szukałam go już wszędzie i nic. Czy ktoś to ma i może wysłać lub wie gdzie mogę to znaleźć? Byłabym wdzięczna! :)

Wczoraj obejrzałam ostatni odcinek i muszę przyznać, że ta mini seria zasługuje na mocną 8. Film jest zrealizowany przepięknie, a losy Logana Mountstuarta są chyba jednymi z najtragiczniejszych w historii kina.
Film przejmujący, smutny i bardzo poruszający.

obsada świetna

ocenił(a) serial na 8

właściwie zabrałam się za ten serial właśnie z powodu obsady :)) chyba z trzech aktorów grało już wcześniej razem z phillars of the earth z 2008 roku :))

Ciekawostka..

ocenił(a) serial na 9

Pod koniec drugiego odcinka, kiedy Logan siedzi w więzieniu, padaja słowa: "I thing of Freya Every day, every hour, every minute"
Podobnie w Little Dorrit, ten sam aktor, juz jako Clennam, mówi do Dorrit: "I've thought about U, every day, everyhour, every minute"
Jeżeli to nie przypadek, to mamy przyjemne odwołanie...

więcej

Dostępny jest już trailer link poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=vCme0TeklQ4
jak również krótki filmik Making of
http://www.youtube.com/watch?v=fhldAsvcVvg&feature=related

Więcej filmów dostępnych na stronie Channel 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones