PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 579
ocen
8,6 10 1 38579
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Kiedyś show 8/10. Nawet 10/10 w mojej opinii.
12 października 2023 rok - właściciele IP (Riot Games) zdecydowali, że podążając sukcesem komercyjnym tego serialu zdecydowali się wyrzucić do kosza lwią część swego uniwersum, które posiadało jedne z najciekawszych wątków narracyjnych:
- źródłem hextechu były świadome istoty brutalnie mordowane przez wyrwanie kryształów z ich hibernujących ciał, kiedy całe społeczeństwo Piltover nie miało pojęcia jaką cenę przyszło zapłacić za Postęp.
- "Kołysanka" - jedno z najlepszych opowiadań w którym Ekko cofał czas do jednego szczęśliwego momentu z rodzicami, by odwlec powiedzenie im złych wieści - DO KOSZA, BO ARCANE EKKO TO SIEROTA.
- Skarner - ostatni z brackernów (źródło hextechu) który musiał być tragicznym bohaterem próbując zwalczać oprawców z Piltover pomimo swej pacyfistycznej natury - ZABITY, jak cała jego rasa. Bo liczy się usunięcie pewnej "kontrowersji z seraphine" dla zysków ze skinów oraz Arcane nigdy do tego nie nawiązało.
- Singed co stworzył broń chemiczną Noxiańskiej Inwazji na Ionię... w porównaniu z obecną datą na uniwersum, stało się to 20 lat temu, więc nie wiem kiedy mieliby to wpisać do jego Arcane CV.
Wszystkie te dobre wątki fabularne co pokochałem przepadły.
Nadal nie wierzę że show było tak dobrze napisane.
Ale ze względu na cenę jaką fani lore musieli ponieść... wolałbym by to nie powstało.
0/10

użytkownik usunięty
pokfen

Cytując mędrca z FB "Arcane Arcane gówno obsrane" | Zgadzam się z tobą w 100% nic by się nie się stało gdyby to coś nie powstało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones