PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 579
ocen
8,6 10 1 38579
7,0 6
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

szkoda, że 2 sezon bez silco :( wiem ilość odcinków może pogorszyć jakość rewelacyjnego serialu, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie, a jest jeszcze dużo świettnych bohaterów mogących zostać wprowadzonych, zakładam, że oprócz warwicka pojawi się twitch, oriana, swain, darius, fiddle, camille

daxter501

Twitch, Zac, Mundo i Urgot. Urgota jestem raczej pewny, bo to może być villain następnego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
daxter501

Nie zapominajmy o perełce fabularnej Riotu z Pilltower, Seraphinie może się pojawić i zrobić to samo co zrobiła z lor Ligi po raz drugi, choć w takim wypadku nie wróżyłbym sukcesu temu serialowi :D, A tak serio, ja czekam na Camill, Urgota i Ori. Imo więcej postaci wprowadzać nie trzeba, bo i tak jest ich bardzo dużo, a dojdą jeszcze postacie, których nie znamy. Ledwo 6h serialu ( bo podejrzewam, że 2s też będzie miał 9 odc. ) To bardzo mało czasu na taką gromadę postaci.

JesusDidntTap

Być może trochę starych odejdzie, ciekawi mnie, czy będą chcieli zabijać championów, czy tylko nowe postacie,

ocenił(a) serial na 10
daxter501

Też jestem ciekaw, jednak w samym serii Arcane nie zapowiada się na to, chyba że będzie to nie kanoniczna historia uniwersum. Ogólnie, chyba dziś Riot wypowiedział się, że Arcane nie jest kanonicze, jednak może się to zmienić, bo wydaje mi się, że do końca nie spodziewali się takiego sukcesu produkcji i nie wiedzą co z tym faktem zrobić.

użytkownik usunięty
daxter501

https://acesse.one/arcane-news

użytkownik usunięty

Eh link już padł

użytkownik usunięty
daxter501

Dzień Dobry, jestem biednym i spłukanym człowiekiem, proszę o przelanie mi pieniędzy które dostałeś od Riotu i Netflixa, bo po awatarze, postach na forum, obronie tego serialu pod oceną Dębskiego, domyślam się że jesteś miliarderem i śpisz na pieniądzach, nie ładnie być egoistą i nie dzielić się z innymi :-(

Nie dostałem xd dla mnie to fajny serial był

użytkownik usunięty
daxter501

Mam nadzieję że uczyli Cię przy stole jeść, nie można na mchu jadać

Co?

użytkownik usunięty
daxter501

To mój taki żart który ludziom często pisze. Jeśli chcesz się dowiedzieć co to oznacza i jeśli mieszkasz z rodzicami to przeczytaj im to. Na pewno się ucieszą. A jeśli nie to po prostu przeczytaj to na głos i tak. A jeśli nie chce Ci się czytać na głos to poszukaj w internecie co to znaczy na mchu jadać.

daxter501

Dzień Dobry, z tej strony znowu ja. Chciałbym Cię przeprosić za ataki skierowane wobec twojej osoby na forum tego serialu. Przyznam że tamte Multikonto założyłem specjalnie po to żeby atakować fanów tego serialu. Jestem młodym człowiekiem, pewnie jesteś starszy ode mnie o 10 lat czy nawet więcej (jeden **** z wiekiem nie do tego dążę), znasz się na kinie bardziej ode mnie. Szczerze mówiąc powiem że Arcane to nie jest zły serial (maksymalnie jestem w stanie zrozumieć oceny 7 - 8/10, wyższych nie) jednak nie rozumiem całego szału wokół tego jakby to było nie wiadomo co. Widzę że musisz być naprawdę wielkim fanem tego serialu. Silco na profilowym, obrona serialu pod ocena Dębskiego, teraz ten post na forum. Pewnie Arcane musi być u Ciebie nr 1. Ja szczerze mówiąc niczym nie różnie się od osób które się zachwycają czymś. Jak kończę oglądać jakiś serial, mega mi się spodoba to zachowuje się niemal identycznie. Ustawiam profilowe z postaci z danego serialu, nawijam znajomym o serialu który lubię jak najęty. Więc tym bardziej jestem hipokrytą skoro atakuje jakichś fanów. Ja wiem, najpierw atakuje a teraz przepraszam, jednak zacząłem zmieniać swoje postępowanie, i żałuję mojego nieodpowiedniego zachowania. Równie dobrze ty mógłbyś mnie oskarżyć o lubienie jakichś produkcji za którymi ty nie przepadasz. To tyle ode mnie, może odpiszesz na moją wiadomość, może nie. Cieszę się że mogłem spróbować przynajmniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones