Arcane (2021-2024)
Arcane: Sezon 1 Arcane sezon 1, odcinek 3
odcinek Arcane (2021-2024)

Przemoc konieczna, by dokonać zmian

The Base Violence Necessary for Change 44m
8,9 1 456
ocen
8,9 10 1 1456
Arcane
powrót do forum s1e3

Wyjątkiem jest chyba tylko ten zły typ ze skazą na twarzy. 


Podczas sceny śmierci tego typa to ja wręcz płakałem ze szczęścia, że jednego irytującego bohatera mniej i serial stał się bardziej znośny (choć niewiele, bo jest ich tu po prostu za dużo)

Obydwie siostry są fatalnie napisane, a do tego średnio zagrane. Po angielsku jest jeszcze w miarę, ale w polskim dubbingu to istna tragedia. Poza tym łzy tej młodszej są strasznie wymuszone i przerysowane.

Gdyby nie wątek tego naukowca (i ogólnie górnego miasta) to bym dawno rzucił monitorem o ścianę.

ocenił(a) serial na 9
Radek_Traczyk

To my chyba inne seriale oglądaliśmy

użytkownik usunięty
Daven___

Good morning, if I'm not mistaken, yesterday our company should have sent you a bank transfer for giving this high rating, did it arrive?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
Radek_Traczyk

Ewidentnie chyba nie rozumiesz składni dobrej filmografii. Chyba obejrzałeś to w jakiejś złej wierze skoro wszystko Cię wkurza tylko dlatego że Cię wkurza

ocenił(a) serial na 9
MaxBakowski

Coś innego oglądał

użytkownik usunięty
arieljarosz

Good morning, if I'm not mistaken, yesterday our company should have sent you a bank transfer for giving this high rating, did it arrive?

użytkownik usunięty
Radek_Traczyk

Ja na sam widok filmików na YT odnośnie tego serialu telefonem rzucałem ze złości (teraz mam nowy i nie będę tak robić) Nie dziwię się że chciałeś monitorem rzucić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones