PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 270
ocen
7,3 10 1 63270
6,0 2
oceny krytyków
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Przejrzałam tematy z całego forum. Nie było tego dużo jak na razie, 11 stron. Zauważyłam, że nie ma tematu ze spoilerami i postanowiłam go założyć. Przeważnie nie lubię wiedzieć co będzie dalej, ale Arrow mnie wciągnął i szukam nowinek o nim.

Na pierwszy ogień spoiler, że tak napiszę kobiecy, bo akurat na taki się natknęłam.


W odc. 02x13 dojdzie do pocałunku jakiś postaci, który wpłynie na fabułę serialu. Ponieważ w tym odcinku ma być dużo scen z wyspy fani spekulują, że chodzi o akcję z tamtymi postaciami.


bambi_8

W finale 2 sezonu najprawdopodobniej pojawi się też Deathshot. Przynajmniej zdjęcie ze wspólnej kolacji ekipy by o tym świadczyło. https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10256546_610649079020363 _2197051735058149725_n.jpg Jest tam też Maciek Zakościelny, ale on to raczej tam się pojawił jako chłopak Caity Lotz :P

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

bambi_8 jesteś genialna, za pierwszym razem jak widziałam to zdj to nie zwróciłam uwagi na Zakościelnego a tu proszę, rzeczywiście...:) jest !!!!!! facet ma szczęście ze mógł przebywać w takim gronie :))) zazdroszczę...

Deathshot czyli może Suicade Squad :)))) i do tego Nyssa... Dream Team :)

bzyczek881126

On musi często przebywa na planie, bo jakiś czas temu Bex Taylor-Klaus (Sin) wspominała na twitterze, że chłopak Caity jest obok niej.

Możliwe, że będzie Bronze Tiger, bo widziałam niedawno na jednym zdjęciu jego dublera z pazurami.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

hmm Suicide Squad i Liga Zabójców? To Nyssa nie działa już dla Ra'sa? I ostatnie pytanie jakie mi się nasuwa z Nyssą, komu tak na prawdę chce pomóc czy Sarze, czy po prostu Slade za bardzo robi samowolkę i to jego chce się pozbyć. Może też Slade współpracuje z Ligą, a Nyssa sprzeciwiając się ojcu chce pokrzyżować plany Deathstroke'a.

ocenił(a) serial na 8
Ra_s_al_Ghul

albo Nyssa będzie chciała pomścić Sarę... :)

bzyczek881126

Sara będzie żyła, bo nagrywano sceny Sary i Nyssy, razem z Royem w tunelu. Tam, gdzie będzie też Arrow. Przynajmniej tak pisał ktoś z Vancouver, kto daje informacje o planach zdjęciowych różnych seriali, które tam nagrywają. Jak uda mu się zrobić zdjęcie umieszcza, jeśli nie, pisze co widział. https://twitter.com/canadagraphs
Poza tym Caity Lotz nagrywała też sceny na wyspie, raczej też współczesne, bo i Nyssa ma tam być. Będą tam też Oliver, Felicity, Diggle. To informacje fanów pozbierane na podstawie zdjęć z planu, które aktorzy umieszczali przez ostanie dni. Czy to będzie jawa czy sen, bo i tak może być, okaże się w ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Link nie działa :/ pisze invalid request.

ocenił(a) serial na 8
jurkir

https://pbs.twimg.com/media/BlN7_ssCYAAZPbX.jpg:large

ocenił(a) serial na 7
bzyczek881126

Okej dzięki. :D

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Nie chce za bardzo spoilerować, ale po tym odcinku, widać,że w następnym zapowiadaną ravagner będzie Isabel Rochev.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

opis odcinka 2x21:))))

MALCOLM MERLYN RETURNS — Oliver (Stephen Amell) rallies his team as Slade’s (Manu Bennett) soldiers attack the city. Felicity (Emily Bett Rickards) gets a call from S.T.A.R. Labs with game-changing news and Thea (Willa Holland) comes face-to-face with her father – Malcolm Merlyn (guest star John Barrowman). Nick Copus directed the episode written by Jake Coburn & Ben Sokolowski (#222).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
bzyczek881126

No to teraz widzę i czuję że to będzie najlepszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 6
Ra_s_al_Ghul

Kolejny świetny odcinek ,a po premierze ,średniak lub zapychacz ,dla mnie wszystkie są świetne.

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Ja pójdę trochę dalej, aż do sezonu 3.
(http://hat ak. pl/artykuly/tworca-arrow-zdra dza-pierw sze-szczegoly-trzeciego-sezonu-serialu-cw-spoilery) (spacje i nawiasy)

Jeśli twórca faktycznie zrobi z Oliviera bankruta, a na to wychodzi, to był taki epizod w komiksie. Arrow podróżował po Stanach Zjednoczonych razem z Halem Jordanem. "Polowali" oni w tedy na grupy/gangi narkotykowe, oraz pomogli Royowi wyjść z narkomanii.
Czy reżyser właśnie to zrobi i umieści Zieloną Latarnie (nawet i gościnnie) do serialu?

ocenił(a) serial na 8
Ederwolf

Wszystko jest możliwe w tym serialu, po pierwszym sezonie uznałbym że nie jest to możliwe ale po drugim już tak.

Ederwolf

Może po prostu nie będzie już akcji w firmie Queen i w kryjówce. Oliver straci firmę na dobre, jego matka być może zginie, więc trudniej będzie mu odzyskać dawne wpływy. Kryjówka, czy też cały Verdant może zostać wysadzona w powietrze przez Slade'a. Jest taki spoiler dla seriali, które kończą emisję wiosną, że czyjeś miejsce pracy zostanie zniszczone. Być może chodzi o Arrow, kryjówkę drużyny lub firmę, skoro finał ma być taki mocny i będą 2 rzeczy, których wcześniej nikt nie zrobił w telewizji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Rafioza12

Wypad mnie tu z tą reklamą.

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

oficjalny opis odcinka 2x23 :)))

OLIVER MUST DECIDE ONCE AND FOR ALL IF HE’S A KILLER OR A HERO — Slade (Manu Bennett) moves forward with his plan to kill one more person in Oliver’s (Stephen Amell) life. While Oliver has fought all year to be more than the killer he once was, when Slade kidnaps someone close to Oliver’s heart, Oliver is pushed to the edge and realizes sometimes it takes doing the unthinkable to stop the monster. Meanwhile, Diggle (David Ramsey) takes on Amanda Waller (guest star Cynthia Addai-Robinson) with a little help from some friends, and Thea (Willa Holland) turns to Roy (Colton Haynes) in her time of need. John Behringdirected the episode with story by Greg Berlanti and teleplay by Marc Guggenheim & Andrew Kreisberg (#223).

ocenił(a) serial na 10
bzyczek881126

Jak myślicie kogo Slade chce odebrać jeszcze Olliemu i kogo porwie w finale? Myślę, że to będzie Laurel albo Thea, ale raczej stawiałbym na tą pierwszą. :) Ponoć Laurel ma skopać w finale parę tyłków wspólnie z Arrowem, szykuje się gratka :D

Torgu

Scenarzyści zaskakują nas na każdym kroku, nie szukają prostych rozwiązań jak choćby w przypadku Olivera który musiał wybierać między Theą i Moirą, a nie tak jak się spodziewaliśmy między Sarą i Laurel więc myślę, że porwanie Laurel byłoby zbyt banalne i oczywiste. Przecież wszyscy spodziewają się że to właśnie Laurel, bliska jego sercu, zostanie uprowadzona i gdyby faktycznie tak się stało to nie ma tu takiego elementu zaskoczenia, scenarzyści raczej się nie wysilili za bardzo. Myślę, że siostry Olivera także nie porwie bo ten wątek już był, poza tym Slade mówił o osobie, która mu została do zabicia w obecności Thea'i , więc to całkowicie bez sensu- od razu by ją wykończył, jak to się mówi dwie pieczenie przy jednym ogniu:)

Torgu

Sądzę, że zostanie porwana Felicity.

ocenił(a) serial na 10
Michu58

Ciężko powiedzieć,ale ciekawe,czy Slade wie o Olivierze juniorze,a jeśli wie,to czy posunął by się do czegoś takiego?Z jakiegoś powodu nam to pokazali.Olivier o niczym nie wie,więc to był by dla niego straszny szok.Nie twierdzę,że go zabije,ale jeśli by go porwał,to już by było hardkorowo.

ocenił(a) serial na 10
mario_1981

Możliwe też, że zostanie porwana Sara i zginie w finale na oczach siostry, która w 3 sezonie stanie się Black Cannary :)

Michu58

Być może ona, bo A. Kreisberg stwierdził, że jej postać będzie ważniejszą częścią odcinka, a nie ma jej w streszczeniu. Nie ma jednak też Laurel i Sary, a będą w odcinku, bo aktorki nagrywały sceny.

bzyczek881126

Widziałam teorię fanów serialu, że być może Oliver weźmie mirakuru, aby powstrzymać Slade'a i stąd tytuł 2x23 "Unthinkable". Będzie już lekarstwo, więc nie jest to taki dziwny pomysł. Mógłby wziąć mirakuru, a potem antidotum.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Spoiler dotyczący odcinka finałowego ;)

"Nyssa al Ghul (Katrina Law) is coming back to Starling City…and she’s bringing some friends!

At the end of the most recent episode of Arrow, fans were left wondering exactly what Sarah (Caity Lotz) meant when she said she was leaving town to go see “an old friend.” Now the mystery has been officially solved: “She went to go get help,” executive producer Andrew Kreisberg says. “Because when you’re fighting an army, you need an army.”

The finale, titled “Unbreakable,” is an all-out war, says Kreisberg. “It’s the Arrow, Canary and Roy and the League of Assassins versus Slade and his Mirakuru army for the city.”

The comic book drama’s closer — which Kreisberg also calls “f—ing insane” — airs May 14."

bambi_8

Katie Cassidy kilka dni temu na panelu w Calgary potwierdziła, że będzie Czarnym Kanarkiem. Co z Sarą w takim razie, nie wiadomo. Producenci milczą na temat przedłużenia kontraktów na 3 sezon. Wiadomo, że na pewno zginie jeszcze jedna ważna postać. W 3 sezonie mają być nowe plany zdjęciowe i dojdą nowe postacie. Po 2 sezonie Oliver i Thea mają być dokładnie w tym miejscu, gdzie twórcy serialu planowali od samego początku. Podejrzewam, że to oznacza, że po przeciwnych stronach. W 2x22 pojawi się Malcolm Merlyn. Thea będzie nienawidziła brata, a Malcolm stwierdzi o sobie, że jest jedyną osobą, która nigdy jej nie okłamała. Thea jako córka "dwójki masowych morderców" być może stwierdzi, że nie ma sensu walczyć z losem. Będzie lekarstwo na mirakuru. Roy po jego zażyciu nie będzie pamiętał, co robił i że stał się zabójcą. Wszyscy postanowią to przed nim ukrywać. Konsekwencje tego będą w 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Bardzo,bardzo ciekawe.Trzeci sezon zatem,nie powinien należeć do nudnych.

ocenił(a) serial na 7
bambi_8

Wszystko wygląda całkiem nieźle, ale ja nadal liczę że Roy'a Arrow "odzyska" raczej w inny sposób (nie lekarstwo, bo straciłby swoją siłę).

ocenił(a) serial na 8
bambi_8

W sumie logiczne jest to że Sarze udało się przekonać Ligę do pomocy w walce z Armią Slade'a. Slade tak jak Merlyn zagraża porządkowi nowego świata o który Liga walczy. Być może Sara obiecała lidze że wróci do nich w zamian za pomoc w walce ze Slade'm. Może się faktycznie okazać że Slade zginie, ale wolałbym żeby to ktoś inny zginął.

Z tym lekarstwem dla Roy'a to trochę dziwne, bo co niby straci siłę? W jaki sposób stanie się Arsenalem? ? No chyba że pójdzie za Thea i Merlyn go będzie ćwiczył ;p. Nie wiem jak dla mnie ten 3 sezon jak na razie zapowiada się na taki sobie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Lekarstwo jest dopiero w fazie produkcji,że tak powiem,więc może jednak postanowili to zmodyfikować co nieco,żeby cofało głównie skutki psychiczne,bo to jest główny problem.W przypadku Roya pomogło by to na tyle,że odzyskał by kontrolę nad własnymi poczynaniami,a zachował by swoją siłę,która przydała by mu się w dalszej "karierze" W przypadku Slade'a zadziałało by to tylko na tyle,że przestał by rozmawiać z wytworami własnej głowy,dał by może spokój z tą zemstą i to tyle.Pozostał by nadal śmiertelnie niebezpiecznym zabójcą,bo zabrnął już za daleko i nie ma dla niego odwrotu.Poza tym,chyba lubi zabijać.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

To urodzony zabójca, jak ten drugi, ten jego partner którego zabił na wyspie. Wiem jedno nie mogą uśmiercić Deathstroke'a bo byłoby to bez sensu

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

No i właśnie wbrew temu,co zrobił Olivierowi,to mam nadzieję,że go nie uśmiercą.bardzo bym chciał,żeby uczynili go bohaterem jakiegoś filmu,albo serialu,tylko jeden warunek,koniecznie musi grać Manu.
I właśnie sobie coś przypomniałem,bo do tej pory posiadam komiksy,które kiedyś wychodziły u nas pod logiem TM-Semic i otóż to w komiksie Superman 8/94 mamy nikogo innego,jak Slade'a Wilsona alias Deathstroke.Dawno tego nie przeglądałem,ale i tak utkwił mi w pamięci ten bohater.Wtedy,będąc gówniarzem,patrzyłem na to inaczej i nie przywiązywałem takiej wagi do tego,a dziś,po latach,przypomniałem sobie o tym,że znam tego gościa.Tam nawet jest mowa,że jego syn,Joe nie żyje,sam o tym rozmyśla,w momencie gdy Superman proponuje mu dołączenie do ekipy.

ocenił(a) serial na 8
mario_1981

Z chęcią bym poczytał ten komiks.

ocenił(a) serial na 10
Ra_s_al_Ghul

Tu masz okładkę.
http://clzimages.com/comic/large/8f/8f_118314_0_SupermanVol265SecondStrikeHead.j pg

bambi_8

Zdjęcia z planu z 2x22 z Oliverem, Diggle, Felicity i armią Deathstroke'a
http://canadagraphs.weebly.com/9/post/2014/04/arrow-shoots-scenes-for-episode-22 2-streets-of-fire-with-stephen-amell-emily-bett-rickards-david-ramsey-a-lot-of-b ad-guys.html

Nyssa w 2x23
http://www.zap2it.com/blogs/arrow_season_2_finale_spoilers_nyssa_al_ghul_returns _to_starling_city-2014-04

bambi_8

Tak wczoraj z ciekawości oglądnąłem 2 odcinki.
Serial jak na te 2 odc średni. zobaczę kolejne. to ocenię.
ale widać typowe podobieństwo do Green Arrow hehe :)

Deathstroke też tu będzie?
;)

ale i tak rządzi Crixos, ah sorry Manu Bennet :P
on ma świetny charakterystyczny głos hehe.
kim on wgl tutaj jest?

ocenił(a) serial na 8
settokaiba

Przecież to Slade Wilson aka DeathStroke ;) Podobieństwa do Green Arrow jeszcze nie ma ;)

Ra_s_al_Ghul

Manu będzie Deathstrokiem?

ocenił(a) serial na 8
settokaiba

Przecież Manu gra Slade'a Wilsona. Znasz komiksy DC albo animacje?

Ra_s_al_Ghul

DC mniej. bardziej Marvel.
Ogólnie Deathstrokea znam, ale nie wiedziałem jak się nazywał.
No to jeszcze lepiej że gra Deathstrokea :P
a będzie mieć jego kostium?
Bo patrzyłem w obsadę, to ktoś inny był Deathstrokiem - w kostiumie ;)

ocenił(a) serial na 8
settokaiba

Dalej będzie wyjaśnione kogo gra tamten drugi typ. A Slade swój kostium będzie miał dopiero w drugim sezonie gdzieś w połowie sezonu. Więc cierpliwie obejrzyj najpierw 1 sezon.

Ra_s_al_Ghul

Właśnie czytałem na wiki.
że po wsztryknięciu tego serum zdobędzie moce.
wczorajsze odc wszystko działo się na wyspie. chcieli wysadzić jakąś rakietnicę i odbili jakąś babkę.
czyli do kostiumu jeszcze daleko?

Pytam, bo lubię oglądać w filmach postacie z odwzorowanym podobieństwem, a nie jak w Geneza Wolverina - Deadpool jako zwykły Wade z mieczykami, bez kostiumu ehh.
no niby ma powstać film o Deadpoolu, ale skoro ujawnili już wtenczas postać, to szkoda było kasy by kostium skonstruować i dać mu w Genezie :@

bambi_8

Zdjęcia z 2x22

http://www.greenarrowtv.com/arrow-official-photos-from-streets-of-fire/17225

Fani Laurel mają być bardzo zadowoleni z odcinka 22, słowa od producenta.
W 2x22 mają być też jakieś ważne rzeczy dla postaci Felicity, a odcinku 23 ma być o jej rodzicach, jak też w 3 sezonie. W 2x21 Felicity wspomniała, że jej matka była kelnerką w Las Vegas. Co faktycznie dalej niewiele wyjaśnia z tajemnicy pochodzenia Felicity. Nie ma jej imienia, wiec nawet nia można spekulować jaka mogłaby to być postać z DC, czy w ogóle jest to postać z komiksów..

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

Najwięcej jest plotek że IVO to jej ojciec;)

Arrowek

Wiem, że najwięcej jest takich spekulacji. On albo Slade, bo to miałoby wpływ na fabułę. W każdym razie w spoilerach była mowa, że to postać, która była obecna lub o której była mowa w 2x15. Jeśli prawda o rodzicach Felicity ma mieć jakieś konsekwencje w 3 sezonie bardziej możliwe wydaje się, że oni oboje nadal żyją. Jeśli to jakieś mało znaczące postacie dla fabuły bez sensu jest ukrywanie tego przed widzami.

ocenił(a) serial na 10
bambi_8

W 2x 15 mówisz?
Więc to na bank IVO;)
W tym odcinku chwilę przed tym jak Oliver go dopadł na statku, Ivo dzwonił do swojej żony która powiedziała właśnie że miała kiedyś męża ale ją zostawił;)
Tak jak ojciec Felicity..brakuje tylko potwierdzenia że matka Felicity była chora bo IVO tłumaczył się że wyjechał zdobyć dla niej lekarstwo....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones