Batwoman
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem 3 odcinki i już wiem co będzie dalej, w następnym sezonie pojawi się matka. Z 3 sezony zajmie wyciąganie prawdziwego Batmana z 5 wymiaru. w którym sezonie może pojawić się sobowtór Prawdziwego.
Straciłem parę dni życia oglądając Arrow czy Flasha. Wszystko pod jedno kopyto ideologia lewicowa (uważam na język). Jeśli ma wybrać uratowanie jednej osoby zamiast milionowego miasta nie wybierze miast co to to nie 3 odcinki będzie ryzykował i ratował bliską osobę. Dlaczego superbohater nosi maskę? żeby chronić bliskich w tych serialach oni o tym zapominają.
Do tego silna niezależna kobieta, która rozkleja się przy byłej lasce i zamiast myśleć głowom myśli czym?
O i wracając do byłem jeden sezon będzie poświęcony wracaniem do byłej i ten obecny byłej od początku jest kreowany na czarną postać oj gość ma dużo za uszami.

Jeśli nie ściągną tego serialu po pierwszym sezonie to 70% tego co pisałem się spełni
Dziękuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones