PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599142}

Beelzebub

7,8 1 753
oceny
7,8 10 1 1753
Beelzebub
powrót do forum serialu Beelzebub

Anime rozbrajające. Jeszcze nigdy przed żadnym anime tak się nie uśmiałem. Tylko szkoda, że tak głupio je zakończyli. Anime doganiało mangę - to ja rozumiem, ale akurat w przypadku Beelzebuba mogliby puszczać fillery. Jeżeli by były śmieszne to szło by przy nich wysiedzieć. To nie "Naruto" i nawet jeśli zagościłby tu "demoniczny struś ninja" to bym go wytrzymał, jeżeli miałby dobre teksty ;) Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zawsze pozostaje manga :) Tak czy siak liczę na drugi sezon. Może kiedyś się doczekam.

OgaTatsumi

Jeżeli lubisz absurdalny humor i (widziałem że znasz się trochę na anime) to polecam Gintame , ma bardzo podobny (przynajmniej moim skromnym zdaniem ) humor sytuacyjny.

ocenił(a) serial na 7
OgaTatsumi

Zakończenie mnie rozczarowało. Właściwie za często odbiegali w tym anime od głównej historii. Jednak anime samo w sobie bardzo zabawne. A jak chcesz się pośmiać jeszcze z czegoś, to polecam "Yuru Yuri".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones