SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Bez śladu

Without a Trace
2002 - 2009
43 min.
7,3 12 332
oceny
7,3 10 1 12332
1 777
chce zobaczyć
Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło. Więcej Mniej
Bez śladu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 2 inne nagrody i 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Poszukiwanie ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, wymaga zgłębienia ich osobowości, kontaktów i odtworzenia ostatnich momentów przed nastąpieniem tego faktu. Właśnie w tym miejscu zaczyna się praca nowojorskiej Brygady FBI do spraw Zaginionych Osób, dowodzonej przez agenta Jacka Malone'a. Jedną z podstawowych czynnościPoszukiwanie ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, wymaga zgłębienia ich osobowości, kontaktów i odtworzenia ostatnich momentów przed nastąpieniem tego faktu. Właśnie w tym miejscu zaczyna się praca nowojorskiej Brygady FBI do spraw Zaginionych Osób, dowodzonej przez agenta Jacka Malone'a. Jedną z podstawowych czynności proceduralnych jest określenie dokładnego portretu psychologicznego danej osoby i odtworzenie ostatnich 24 godzin życia przed jej zniknięciem. Dzięki takim działaniom można ustalić, czy ktoś został uprowadzony, zamordowany, popełnił samobójstwo, bądź też: zgodnie z własną wolą zerwał wszelkie kontakty z danym środowiskiem, które zgłasza jego zaginięcie.

na podstawie
Judy Sachs (materiały do scenariusza, historia) /
studio
CBS Paramount Network Television / CBS Productions / Grossman Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Without a Trace
inne tytuły
W.A.T (tytuł skrócony) USA
Vanished (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Enrique Murciano dostał rolę w  "Bez śladu" dzięki spotkaniu z producentem Jerrym Bruckheimerem, którego poznał na planie "Helikopter w ogniu".
W odcinku 6x06 "Where and Why" śledczym ze specjalnej komórki poszukiwawczej FBI w śledztwie pomaga pracownik laboratorium kryminalistycznego z Las Vegas - Gil Grissom grany przez Williama Petersena. Aktor wciela się w tę postać w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles, Universal City, Ontario, Rancho Cucamonga i Burbank (Kalifornia, USA) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Serial "Bez śladu" przedstawia pracę nowojorskiej brygady FBI do spraw osób zaginionych, którą dowodzi starszy agent Jack Malone (Anthony LaPaglia). Bohaterowie zajmują się poszukiwaniem ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Starają się zagłębić w osobowość zaginionych i odtworzyć ostatnie momenty przez zniknięciem. W tym celu... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych