serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Bez śladu

Without a Trace
2002 - 2009
43m
7,3 12 355
ocen
7,3 10 1 12355
Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło. Zobacz pełny opis
Bez śladu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 2 inne nagrody oraz 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Poszukiwanie ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, wymaga zgłębienia ich osobowości, kontaktów i odtworzenia ostatnich momentów przed nastąpieniem tego faktu. Właśnie w tym miejscu zaczyna się praca nowojorskiej Brygady FBI do spraw Zaginionych Osób, dowodzonej przez agenta Jacka Malone'a. Jedną z podstawowych czynnościPoszukiwanie ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, wymaga zgłębienia ich osobowości, kontaktów i odtworzenia ostatnich momentów przed nastąpieniem tego faktu. Właśnie w tym miejscu zaczyna się praca nowojorskiej Brygady FBI do spraw Zaginionych Osób, dowodzonej przez agenta Jacka Malone'a. Jedną z podstawowych czynności proceduralnych jest określenie dokładnego portretu psychologicznego danej osoby i odtworzenie ostatnich 24 godzin życia przed jej zniknięciem. Dzięki takim działaniom można ustalić, czy ktoś został uprowadzony, zamordowany, popełnił samobójstwo, bądź też: zgodnie z własną wolą zerwał wszelkie kontakty z danym środowiskiem, które zgłasza jego zaginięcie.

na podstawie
Judy Sachs (materiały do scenariusza, historia) / Anthony LaPaglia (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
CBS Paramount Network Television / CBS Productions / Grossman Productions / więcej
tytuł oryg.
Without a Trace
inne tytuły
W.A.T (tytuł skrócony) USA
Vanished (tytuł roboczy) USA
więcej
Enrique Murciano dostał rolę w  "Bez śladu" dzięki spotkaniu z producentem Jerrym Bruckheimerem, którego poznał na planie "Helikopter w ogniu".
W odcinku 6x06 "Where and Why" śledczym ze specjalnej komórki poszukiwawczej FBI w śledztwie pomaga pracownik laboratorium kryminalistycznego z Las Vegas - Gil Grissom grany przez Williama Petersena. Aktor wciela się w tę postać w serialu "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".
Zdjęcia do serialu były kręcone w Los Angeles, Universal City, Ontario, Rancho Cucamonga i Burbank (Kalifornia, USA) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Serial "Bez śladu" przedstawia pracę nowojorskiej brygady FBI do spraw osób zaginionych, którą dowodzi starszy agent Jack Malone (Anthony LaPaglia). Bohaterowie zajmują się poszukiwaniem ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Starają się zagłębić w osobowość zaginionych i odtworzyć ostatnie momenty przez zniknięciem. W tym celu... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

słyszałam od kogoś że w którymś odcinku występuje Kendall Schmidt. Nie wie może ktoś który to
odcinek?

Ten odcinek był o mężczyźnie który pracował w firmie która przegrywała kasety VHS na DVD. Ten człowiek upatrywał sobie ofiary w osobach które miały wszystko, potem je porywał , odbierał im chęć do życia tak, że same chciały umrzeć. Wreszcie zgłasza się chyba jakiś mężczyzna który szuka żony, która także zaginęła....

ma może 7 sezon z lektorem???
Nagrane, ściągnięte?? Ominęło mnie kilka odcinków a nie chcę czekać bóg wie ile na powtórkę?
Sam nie mogę znaleźć, pomocy!

Odcinek 14 sezonu 2

ocenił(a) serial na 9
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Poszukuję muzyki z reklamy BEZ ŚLADU na 13Ulicy - spot pokazuje zdjęcia zaginionych i agentów w samochodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones