PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 817
ocen
8,0 10 1 13817
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

...obyczajowo-dramatyczno-dramatyczny o głównie prywatnych problemach ludzi pracujących w remizie, którym CZASEM się zdarzy interwencja z zakresu obowiązków straży pożarnej. No sorry, ale jak można było taki potencjał spartolić? Ile tam akcji? Z każdym odcinkiem coraz mniej. O ile na początku się to jeszcze w miarę dobrze zapowiada, to później same wątki z (za przeproszeniem.) pupy: to jakaś zdrada wychodzi po latach, to wątek lesbijski, to niezrozumiałe relacje z rodzicami, dalej jakieś in-vitro, to znów dealerzy handlują przy remizie, a już w ogóle szczytem "strażackiej akcji" jest porwanie karetki przez przypadkowego ćpuna. I ten amerykański patos w co drugim odcinku. Więcej się dzieje w Ojcu Mateuszu. Z 8/10 na 5/10. Rozczarowanie.

irridium

Faktycznie:) Zauważyłam, że po mniej-więcej 6 odcinku serial się "rozlazł". In-vitro jest szczytem, szczególnie, kiedy okazuje się, że Shay zabrakło pieniędzy i mówi Severide'owi o swoim planie B. Wiele jest takich głupawych momentów. Siedzisz i myślisz: To ludzie tak na serio? Czy tylko mi to się wydaje debilne? Zgadzam się z Tobą irridium, ale "Ojciec Mateusz"?^^ Serio? W każdym razie ten serial to lekki falstart.

kopseglobus

Z tym Ojcem Mateuszem to faktycznie "pocisnąłem" - powiedzmy, że to wynik frustracji na Chicago Fire i efekt świątecznych odwiedzin u rodziny, gdzie TVP Seriale króluje wieczorami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones