Chirurdzy
powrót do forum 7 sezonu

sezon 7 ????????

ocenił(a) serial na 10

Mam pytanie, czy ktoś się orientuje, czy mają zamiar kręcic kolejny sezon? Z góry dzieki za informacje;)

ocenił(a) serial na 10
Eaoden

Ok, już nieważne, wiem już wszystko ;)

ocenił(a) serial na 10
Eaoden

a ja nie wiem:D
to jak będzie z tym 7. sezonem??

alabaster

Czołowi aktorzy mają podpisane kontrakty na 8 sezonów włącznie, więc będzie 7 oraz 8 sezon (no chyba że oglądalność drastycznie spadnie)

ocenił(a) serial na 10
mini_one

I do tego kolejne sezony bedą połączone z serialem Prywatna praktyka (ang. Private Practice) serial stacji ABC. Tak zwany crossover - chyba tak sie pisze - ma to byc połączenie wątków z obu seriali.

Eaoden

Nie prawda, cross-over tylko rozpocznie drugą część 6 sezonu GA ;)

ocenił(a) serial na 10
Kasiostefanek

Jesli tak, to było by fajnie :) ale i tak bede ogladał ;p i chce sie wziac za ten drugi serial ;d

użytkownik usunięty
Eaoden

kiedy zobaczylam polaczenie Private Practice z Greysami, jakos niespecjalnie mnie zachwycilo, takze nie jestem przekonana co do samego serialub Private Practice

Eaoden

Hej! a może ktoś się orientuje kiedy mogą się pojawić jakieś wieści o tym 7 sezonie?? z góry dzięki ;)

ocenił(a) serial na 10
Sasori13

Sezon 7 pojawi sie na stacji ABC już we wrześniu :)

ocenił(a) serial na 10
Eaoden

Premiera jest zaplanowana na 23 wrzesnia 2010 :)

ocenił(a) serial na 10
sabriell

Dopiero ? Jak ja to wytrzymam ? :(

ocenił(a) serial na 10
BigMovieFan

I know :D mam to samo ;) seriously!!! ;)

sabriell

trzeba sobie znalezc nowy serial... Private Practice mi sie nie podobalo, sprobuje jeszcze Mercy :)

ocenił(a) serial na 10
ahgaion

14 maja stacja ABC ogłosiła, że sezon 7 chirurgów rozpocznie się we wrześniu 2010, a dokładniej 23 września i prawdopodobnie będzie to jedyny odcinek we wrześniu! :( Będzie miał 24 odcinki:)

ocenił(a) serial na 10
mikimisia

Tak późno?! Nie wytrzymam.

ocenił(a) serial na 9
mikimisia

Jak zaczynają sezon tydzień przed końcem miesiąca, to ile chciałabyś mieć tych odcinków we wrześniu?

ocenił(a) serial na 10
p4welo

Haha. Dla mnie to mogą puszczać 24 / h.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones