Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 6 Czarne lustro Sezon 6, Odcinek 3
Odcinek Czarne lustro (2011)

Beyond the Sea

1h 20m
7,0 4 153
oceny
7,0 10 1 4153
Czarne lustro
powrót do forum s6e3

a ja uważam że jest bardzo debilny.
Dlaczego nie wysłali robotów w kosmos? Cały odcinek i pomysł wykłada się na tym.

Jeszcze jedna rzecz. Dlaczego firma nie dała innego ciała robota typowi skoro wyraźnie zostało pokazanie że żadna zgodność dna nie ma znaczenia a wystarczy położyć się na łóżku aby wejść w ciało robota które leży tam na ziemi.

Draco_2511

Bo trzeba mieć klucz do innego ciała. A na statku były tylko dwa klucze. Było to wyjaśnione. Ze człowiek musi być na ziemi żeby zrobić jego replikę i musi dostać klucz do tej repliki

Draco_2511

A robotów nie wysłali w kosmos prawdopodobnie z przyczyn technicznych. Np stacje dokujące są za duże i problematyczne w kosmosie. To misja człowieka w kosmosie nie repliki być może badają zachowania człowieka w kosmosie celem w przyszłości wysłania ludzi na inna planetę

Rafal_256

Okej. Zgodzę cie z tym kluczem. Rzeczywiście. Ale nie zgodzę się z replikami w kosmosie. W ciałach replik zachowywali się tak samo jak w swoich ciałach. Miejsca jak najbardziej by było na tyle bo połowa rzeczy z takiego statku może być wyrzucona bo nie jest potrzebna dla robota. Jedzenie, woda itd. Odcinek ma ogromną dziurę w scenariuszu i nic tego nie zmieni.

Draco_2511

Myśle ze naukowcy wpadli na to żeby wysłać repliki w kosmos ale jednak z jakiegoś powodu okazało się to niemożliwe dlatego wysłali człowieka. Szkoda ze tego nie wyjaśnili

ocenił(a) serial na 7
Draco_2511

Repliki były słabsze. Widać to było na początku, gdy jeden z protagonistów miał problem z przecięciem drewna siekierą, w sumie ten drugi też mimo tego, że był robotem to totalnie nie poradził sobie z hipisami i ani jednego, nawet nie zranił, zatem raczej wątpię by wysłanie takich słabych maszyn do kosmosu było dobrym pomysłem : P

Draco_2511

Spieszę Ci wyjaśnić. W najbardziej odpowiedzialnych sytuacjach stawia się na czynnik ludzki gdyż mimo całego postępu technologicznego człowiek jest nadal mniej zawodny od maszyny .

magic7810

Sam to powiedziałeś. Nie było czegoś takiego w odcinku. Więc się nie liczy.

Draco_2511

Odróżniasz serial od rzeczywistości ? Wiesz czemu dyspozytor kolejowy nadal jest człowiekiem, a nie maszynką? Piszesz , że szkoda , że nie wyjaśnili dlaczego wysłali człowieka. Wydawało mi się, że wyjaśniać trzeba tylko barankom więc próbowałem w delikatny sposób to zrobić ,ale nie zadziałało .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones