PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93099}

Czy boisz się ciemności?

Are You Afraid of the Dark?
7,5 10 321
ocen
7,5 10 1 10321
Czy boisz się ciemności
powrót do forum serialu Czy boisz się ciemności?

DVD ????? bo ta marna tv pewnie juz nigdy tego nie wyemituje??????????

ocenił(a) serial na 10
konrii_2

Jest taka sznasa ze zapomnieli i gdzies lezy sobie unich na polce :D Na DVD chyba niema. No ale miejmy nadzieje, ze moze kiedys puszcza, a wtedy to na necie napewno cos sie znajdzie:P

ocenił(a) serial na 9
Aptis

Na youtubie można obejrzeć,nie wiem czy są wszystkie odcinki bo dopiero zaczełam oglądać od wczoraj ale jakies tam sie znajdują i są podzielone na części. No cóż oczyswiście są bez napisów ale zrozumieć mniej więcej można;]

ocenił(a) serial na 10
Poison_Girl

to po angielsku eeeeeee zadna frajda takie ogladanie połowe zrozumie połowe nie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

konrii_2

No niestety. Pisałem e maila do TVN 7. Niestety, napisali, że : Dziękujemy za zainteresowanie się naszą stacją, niestety na razie nie mamy w planach emisji serialu." Mój Boże... ile bym dał, żeby jeszcze raz obejrzeć ten film. Jak chcecie kilka screenów i filmy z 1szej serii [english version... :..( ] zapraszam na mój blog www.czyboiszsieciemnosci.blog.onet.pl :D

michelangelo_2

Siemka też jestem wielkim fanem czy boisz sie ciemności ?
Musze kiedyś się zkontaktować z producentami i ich namuwić do emitowania tego serialu.Zrobie kiedyś ankiete czy chcą żeby ten serial leciał i roześle ją po całym necie.Jak chcerz też zrub taką ankiete tak żeby wszyscy mogli zagłosować.

ocenił(a) serial na 4
konrii_2

Wiecie co podobnie jak Twin Peaks .Czy boisz się ciemnosći nie został wydany na dvd :P

ocenił(a) serial na 10
Little_Dean

kurde, szkoda, że nie wydali tego na DVD, napewno bym kupiła. Ah pamiętam ten serial, oglądałam go jako kilku letni dzieciak, to były czasy :D
Może jednak kiedyś ten serial zostanie wydany na DVD (oby)

Little_Dean

Twin Peaks został wydany na dvd, jednak nie w wersji polskiej. Na allegro jest kilka aukcji, gdzie sprzedają ten serial. Też go bardzo lubię.
A serial "Czy boisz się ciemności" również przypomina mi moje dzieciństwo. Lubiłam go oglądać zawsze w zimie - jak na dworze było ciemno, zaszywałam się w pokoju, pod ciepłym kocem i próbowałam nie zakrywać oczu... Ahhh...To były czasy :)
Moim ulubionym odcinkiem jest ten o dziewczynce uwięzionej w domku dla lalek oraz ten o trzech dziewczynkach, które zostały uwięzione w lesie przez jakiegoś złego ducha, i potem stały się czarownicami i uwięziły znowu jakieś dziewczynki, ale potem razem pokonały tego ducha. Czy jakośw tym stylu :P

ocenił(a) serial na 10
Eregion_2

jak by jeszcze nikt nie patrzył tu to spr tą stronkę ;]

http://www.veoh.com/search.html?type=&search=are+you+afraid+of+the+dark&advSearc h=-contentSourceName%3A%28YouTube.com%29

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones