Czysta krew (2008-2014)
Czysta krew: Sezon 6 Czysta krew sezon 6, odcinek 8
odcinek Czysta krew (2008-2014)

Dead Meat

58m
8,1 1 264
oceny
8,1 10 1 1264
Czysta krew
powrót do forum s6e8
ocenił(a) serial na 8
little_emm

Przeoczyłam gdzieś motyw "latającego Ericka". W którym momencie to było?

ocenił(a) serial na 7
Ritchelliel

na początku odcinka, w willi Billa ;)

ocenił(a) serial na 6
Ritchelliel

Dlaczego wszyscy tak się tym "lataniem" zachwycają? Przecież w jednym z odcinków Eric ODLECIAŁ bez pomocy Billa. Ja rozumiem to tak, że śmiał się z mocy kolegi ;) A nie zachwycał lataniem.
https://www.youtube.com/watch?v=Dp2Auorw6Lw (2:05)
https://www.youtube.com/watch?v=6K-4tEjOrNg

ocenił(a) serial na 7
Jezula

Ironię w jego słowach czuć było na kilometr :D

ocenił(a) serial na 6
Dustinfucker

Wiem, ale na poprzednich stronach wydaje mi się, że nie wszyscy jednak ją wyczuli :P Swoją drogą, Eric ma dzięki temu przewagę nad Billem i osobiście uważam, że jest od niego zdecydowanie silniejszy. Nawet od Billith.

Jezula

Silniejszy od Billa bo co? przystojniejszy? dzięki swoim mocom Bill jakby chciał zrobiłby z Ericem to samo co z ochroną Gubernatora...

ocenił(a) serial na 6
Adorianu

Spokojnie, nie każda osoba płci pięknej musi zachwycać się urodą Alexandra ;) Bill zmieniony został w 1865 roku, Eric zaś w 930 roku. Fakt faktem Bill ma przewagę dzięki krwi Lilith, ale nie wiemy jak długo to trwać będzie, tym bardziej, że miał z nią "sprzeczkę".Także złośliwości na bok, bo są kompletnie niepotrzebne :)

ocenił(a) serial na 9
little_emm

jaką znowy dziennikarką?

ocenił(a) serial na 10
KingNothing88

oj przepraszam, mój błąd :) chodzi mi o tą kobietę z Yokonomo Corporation czy czegoś takiego, co ją Sarah butem zabiła.

ocenił(a) serial na 8
Binula

nie wiem czy widzieliście tą `modlitwe` czy tylko zwiastun, ale bez wątpienia warto zobaczyć, bo jest kilka scen których w oficjalnym preview nie ma (:
https://www.youtube.com/watch?v=a3xwfoGkxoo

hollyB

Oj, coś wygląda na to, że Sookie z Warlowem jednak nie spędzą wieczności razem. Ona go tam chyba zaatakuje, a on ma wyraz twarzy zabójcy.

ocenił(a) serial na 8
Binula

Ale z drugiej strony widać było jak Bill zostaje wykopany z wróżkowej skrytki, czyli może to sprawka Warlowa i Sookie. Ale nie było go widać w dalszej części w wiezieniu wampirów, więc może Sookie sie jednak nie zgodziła bo jakby tak było to Warlow powinien pomagać Billowi ratować tam wampiry

ocenił(a) serial na 10
hollyB

coś czuję że w tym odcinku zginie Bill. W tym zwiastunie widać jak leży na podłodze i chyba Lilith już z niego wyszła więc prawdopodobnie on straci swoje moce.

Binula

Kilka moich uwag :)
-Sookie- bzyknęła się bez chwili wahania z Warlowem, a potem pierdzieli, że facet powinien ją do kina zaprosić... Ogólnie wygląda mocno niekorzystnie w tej serii i coraz bardziej zaczyna mi przypominać Dodę- jakoś bardziej męska i kwadratowa twarz jej się zrobiła;

-Pam uwielbiam po prostu i jej krótkie sceny są genialne. Oki-doki.

-Sarah jest zaje.bista! Świetny dobór aktorki i genialna scena pościgu za Panią Skośnooką. Ale końcówka mnie zaskoczyła dość mocno. Thank you Jesus! SPOILER- czy zwiastun kolejnego odcinka sugeruje, że nasza Sarah zginie??

-Steve- ale to jest sierota :) Też świetnie aktora dobrali. Wampir powinien napierdzielać w tym kołowrotku, a Steve, hehe

-Arlene- bardzo ją lubię w tym sezonie. Śmieszna scena z goździkami :)

-Andy- jego też uwielbiam, taki poczciwy, słodki facet.

-Eric zrobi rozpierduchę i dobrze. Powariował troszkę, ale wolę go takiego niż jak był taki słodko-pierdzący, gdy stracił pamięć.

-Sam/Alcide/nowa dziewczyna Sama- wątek out! W ogóle nie kumam po co ta scena z Sookie i Samem. Masakra. No ale dupy Sama nie było- jestem zawiedziona!

ocenił(a) serial na 5
Binula

Ja się tylko feministycznie ciesze, że Rikki wreszcie sie ruszyła i pokazała swoje ambicje. Na pewno będzie lepszym samcem alfa niż ta pierdoła Alcide.

ocenił(a) serial na 5
e_wok

To ja czekałam aż Alcide Rikki łeb rozwali i mocno się zawiodłam. To taka durna, denerwująca i gówniana postać.

ocenił(a) serial na 8
Binula

NUUUUUDAAAAA!

ocenił(a) serial na 5
Binula

Najlepsza scena w odcinku: walka Sary i pani Suzuki. No po prostu mistrzostwo. Ubaw po pachy! Chcę jeszcze raz!

Badly

No przyznam rację ubaw po pachy, a ten komiczny bieg w szpilkach to the best :-D . Sarah nie przestaje mnie zaskakiwać :-P

Badly

I jak Steve biegał w kołowrotku dla dużych chomików:-PP

Binula

Rozczarowana. Dno i wodorosty. Chyba najgorszy odcinek tego sezonu. Dosłownie nic się nią działo. Pomijając fakt ze obejrzałam go w 20 minut, przewijając nudne sceny Alcida i Sama. Ogólnie to chyba końcówka najciekawsza.

Jessica_TB

Podzielam opinię, najgorszy odcinek tego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Binula

Całkowicie do d**y.

Poetka

Jedyne dobre sceny aktualnie to te z Sarah i Steve'm. Oni są genialni.

ocenił(a) serial na 9
Binula

To prawda. To jedyne co było interesujące. reszta dno i wodorosty.

ocenił(a) serial na 8
Binula

Najlepsza scena w tym odcinku to kiedy Sarah goniła tą Japonkę, po czym zabiła ją butem i powiedziała "Thank you, Jesus" :D Obecnie Sarah to jedna z najlepszych postaci w serialu.

Sookie... Ostatnio mizdrzyła się z Warlowem, a teraz nagle jej się o Samie przypomniało i zaczęła się do niego przystawiać. Ja się pytam WTF???

Nicole w ciąży. Szkoda, bo oczekiwałam, że razem z mamuśką wyjadą i nigdy nie wrócą.

Za mało Erica - występował raptem w 2 scenach. I oby okazało się, że zabił tego całego Warlowa, bo on jest beznadziejny. Najpierw nam go przedstawiają jako mega groźnego i niebezpiecznego, a chwilę potem błaga Sookie, żeby została jego wróżko-wampirzą ukochaną... Trochę tandetne jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 7
Binula

scena z sarah goniącą japonkę genialna, jessica mnie nadal drażni, sookie się snuje i nie wiem o co jej chodzi, mogłaby się pozbyć tej swojej wróżkowej kulki światła i wtedy by zobaczyła czy nadal wszyscy na nią lecą ;) no i nagle od czapy przypomniała sobie że sam kiedyś był w niej zakochany, wtf.

jedno co mnie ciągle zastanawia, to o co chodzi z tym warlowem, że ona musi go przywiązywac, bo inaczej by ją zeżarł. tak stary wampir a nie umie się kontrolować? wszystkie inne wampiry nie mają z tym problemu nawet gdy są względnie głodne.

alken

Tu chyba chodzi pi razy drzwi o to, że do 18:00 jest wróżką, a od 18:01 wstępuje w niego wampir i jest bad.

ocenił(a) serial na 6
Binula

xdddddddddddd

WhiteDemon

Gdzie się kobieto podziewałaś, tęskniłam:-)

ocenił(a) serial na 6
Binula

A zrobiłam sobie przerwę od mediów, taki mały resecik:) Też tęskniłam.
No i teraz mam do odrobienia ze 2 odcinki TB i nawet mi się nie chce specjalnie bo widzę po komentach że cały czas ten sam cyrk się kręci i nic lepiXD

WhiteDemon

No fakt, w tym tygodniu wyjątkowo nie ma co komentować.

ocenił(a) serial na 7
Binula

mnie smieszyło:
a) przesłuchiwanieSteva
b) poscig zony Steva za ta chinką.
c) srebrnowłosy lis
d) miłość do srebrnowłosego lisa do tej jak ktos wczesniej nazwał Tiny Turner, kilka godzin po wielkiej milosci do Luny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones