Dark
powrót do forum 3 sezonu

Pierwszy sezon- Wprowadzenie
Drugi sezon- Rozwinięcie
Trzeci sezon- P.S. Wyjaśnienie

Wszystko macie wyjaśnione w trzecim sezonie. Wszystko. Kto uważnie obejrzał a nie byleby zaliczyć- ten wie wszystko i zrozumiał. Ten serial jest pełen. Wszystko pasuje do siebie i zostało wyjaśnione. Tam nie ma żadnego ale. Niestety ten gatunek pakazuje, że nie jest on dla wszystkich. Bo jeżeli scenarzysta i reżyser pokazują ci odpowiedz na wszystko a połowa nadal nic nie kuma, podważa, nie zrozumie- to weźcie się za coś lżejszego. To jes jak tlumaczenie w gimnazjum dlaczego Harry Potter słyszał wycie Hermiony w lesie skoro dopiero miała tam być...

ocenił(a) serial na 6
PaniCiemnosci

ja bym to ujął inaczej; 1 sezon - fajna prosta historia, 2 sezon - pokomplikowanie fajnej historii, 3 sezon: tłumaczenie tego całego burdelu z poprzedniego sezonu

gracjack

Dokładnie.

ocenił(a) serial na 10
PaniCiemnosci

Jedna kwestia mnie nurtuje i może ktoś z Was będzie umiał mi wytłumaczyć. W świecie zero koniec nastąpił 1986, końcowa scena 2019 czyli czas trwania 33 lata. Czy tak samo czas płynął w świecie 1 i 2? Skoro wiemy że przed Adamem i Ewa byli ich poprzednicy.....

PaniCiemnosci

Ja nie zrozumiałam, więc wytłumacz dlaczego główny wątek filmu zupełnie olano. Po co porywano dzieci, torturowano je i zabijano?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones