PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861178}

Des

7,3 13 008
ocen
7,3 10 1 13008
7,5 10
ocen krytyków
Des
powrót do forum serialu Des

Plaska historia bez polotu czy zwrotow akcji. Fani kryminaly beda zawiedzeni.

ocenił(a) serial na 8
AlexabezKeksa

Mam zupełnie odmienne zdanie.

ocenił(a) serial na 8
AlexabezKeksa

Biorąc pod uwagę autentyczność przedstawionych zdarzeń to dość osobliwa opinia...

ocenił(a) serial na 5
Hanna_M

Czemu osobliwa? Fakty pozostają faktami, ale sposób ich przedstawienia, słabe interakcje między postaciami (oprócz Desa czy Mastersa) sprawiają, że to nie jest najlepszy serial kryminalny. IMO chyba lepiej w tym wypadku sprawdziłaby się formuła dokumentu po prostu.

ocenił(a) serial na 8
Maxiime

A moim zdaniem David Tennant tak rewelacyjnie zagrał postać mordercy a twórcy odtworzyli klimat oraz tamte wydarzenia że formuła dokumentu wcale mi nie jest potrzebna.

ocenił(a) serial na 5
KotSib

Do Tennanta w żadnym stopniu się nie przyczepię!

ocenił(a) serial na 8
Maxiime

Ja to po prostu widzę inaczej. Interakcje między bohaterami uważam za bardzo dobre, sfera emocjonalna każdego z nich również została świetnie przedstawiona (może poprawiłabym jedynie niektóre dialogi), co jest zasługą bardzo dobrego aktorstwa, a nawet rewelacyjnego w przypadku Davida Tennanta, który niemal idealnie przedstawił pewnego rodzaju ambiwalencję osobowości Desa. Tennant jest po prostu magnetyczny. Na wspomnienie zasługują także scenografie wprost wyjęte żywcem z tamtego okresu, podobieństwo (charakteryzacja) do bohaterów prawdziwych wydarzeń (polecam dokumenty nt. Desa) także. Narracja ostatniego odcinka wyśmienicie ukazała inteligencję tytułowego bohatera. Zaskoczył mnie jedynie sposób prowadzonego śledztwa, czyli po prostu przepisy ówczesnego brytyjskiego prawa... mamy po prostu odmienne opinie, obydwoje mamy o tego prawo.

ocenił(a) serial na 8
Hanna_M

Pod Twoją wypowiedzią podpisuję się obiema rękami.

ocenił(a) serial na 8
KotSib

Bardzo mi miło :)

Hanna_M

To poogladaj sobie youtuba lub "Twoja twarz brzmi znajomo". W kinie najwazniejsza jest historia, a nie charakteryzacja, scenografia czy to jak glowny bohater pieknie nasladuje oryginal bo takie rzeczy sa dobre ale na pojedyncza scene.

ocenił(a) serial na 8
miki_58

Od razu czuć rękę specjalisty :D Jestem zobowiązana za tę cenną radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones