Dexter: New Blood (2021-2022)
Dexter: New Blood: Sezon 1 Dexter: New Blood sezon 1, odcinek 7
odcinek Dexter: New Blood (2021-2022)

Skin of Her Teeth

46m
7,6 469
ocen
7,6 10 1 469
Dexter: New Blood
powrót do forum s1e7


Wiele wskazuje, że podcasterka jest kluczowa:
* oczywiście wie kim jest Dexter
* może jest fanką, a może się z nim zetknęła, np. dzięki niemu w ogóle ona żyje
* ewidentnie nakierowuje policjantkę
* może wiedziała, że Dexter ją podsłuchuje, i to dlatego pojechała z Kurtem, żeby sprowokować Dextera. jednak było to super ryzykowne, a tak by zrobiło się bardziej sensowne jej zachowanie
* mogła zabić albo przyczynić się do śmierci Hannah, i to tak, żeby każdy myślał, że to naturalna śmierć (celowo tak, bo wzorowała się na samej Hannah, którą rozgryzła i na której chciała użyć "jej własnej broni"?)
* mogła to zrobić, żeby popchnąć Harrisona w kierunku Dextera, a później jeszcze go nakierować(to już ktoś inny napisał na wykop)
* nie wiem, czy chce żeby każdy się dowiedział o Dexterze, czy tylko się zabawić i go ostatecznie jakoś uchroni i się przed Dexterem też ujawni?
* mogła robić to wszystko... żeby mieć materiał na podcast, i być sobie (wreszcie) w centrum wydarzeń, a może też jest seryjnym mordercą, i sama Hannah to tylko jedna z jej ofiar, które oczyszcza, tak samo jak Dexter?
* grubiej: może podcasterka, to córka Dextera, a Harrison to nawet nie jest jego syn, bo Rita go zdradziła. kiedy Dexter zrobił podcasterkę - nie wiem. :D (fajne, bo ona też zajmuje się zawodowo morderstwami oraz oczyszcza - jak Dexter, jej ojciec)
Myślę, że raczej poleciałem tutaj nieźle, ale kto wie? :DD

ocenił(a) serial na 9
lukaszpolowczyk


* oczywiście może być "tylko" starszą pół siostrą Harrisona, ale być "prawdziwa" - w sensie, że jest bardziej do Dextera podobna

ocenił(a) serial na 9
lukaszpolowczyk

* dalsze sezony "nowej krwi", to współpraca rodzeństwa - Podcasterka i Harrison :D

lukaszpolowczyk

Idź spać, kocopały straszne.

ocenił(a) serial na 9
lukaszpolowczyk

Ech, Molly jednak głupia i martwa.

Szkoda. :(

Mój Fanfic mocno alternatywny xD

Ale przez to jej postać jest mocno sprzeczna. Mając takie doświadczenie, wiedzę, dała się tak zrobić i to w zasadzie dwa razy.

ocenił(a) serial na 9
lukaszpolowczyk

Wiedzę? Doświadczenie? Toż to wiedza jaką pochwalić się może połowa fanów Dextera. Nie róbmy z internetowych celebrytów jakichś doświadczonych specjalistów. Ot, była błyskotliwa, bezczelna, i nieostrożna. Skończyła zatem, jak skończyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones