PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 996
ocen
8,2 10 1 194996
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

1. Chcesz zwabić Dexa do swojej kryjówki, nie daj mu żadnych wskazówek. Jest mega inteligentny i na pewno Cie znajdzie raz dwa;)

2. Potrzebujesz poznać prywatne inforacje? Zadzwoń do "biura archiwów hrabstwa" - uwierzą Ci na słowo i przyspieszonym trybie otrzymasz prywatne dane;)

3. Chcesz zastawić pułapkę w lesie? Postaw na drodze koparkę. Ofiara na pewno w nią uderzy ponieważ zagada ją niezyjący ojciec...

4. Zbadanie krwi z buta policjanta podejrzewanego o morderstwo zleć pracownikowi z jego komisariatu, na pewno się nie znają, nie są kumplami lub sie nie nienawidzą.

5. Jestes podejrzany o mord, dużo wiesz a nic nie mowisz. Nie martw sie . Za chwile Cie wypuszczą. Czemu? Bo tak.

6. TERAZ WY

ocenił(a) serial na 8
krzysiek0774

szukając kolejnego mordercy trzeba przeprowadzać całe tajne dochodzenie zamiast zerknąć do telefonu z którego przed kilkoma chwilami jeden z dopiero co zabitych gwałcicieli Lumen dzwonił do swojego kumpla oznajmiając mu że " ta s uka ciągle żyje", co najlepsze dzwonił z twojego telefonu
:)

ocenił(a) serial na 8
muzor

Fajnie się was czyta. Jeden mądrzejszy od drugiego.
Może nakręcicie własny serial? Jestem pewien, że będzie doskonały i pozbawiony wszelkich możliwych wad.

ocenił(a) serial na 7
Phil93

Nie spinaj się stary ;) Jaja sobie robimy. Jednemu się podoba - np. Tobie (10/10), a innym np. mniej. Część widzów uważa, że ilość absurdów w tym sezonie przekracza ludzkie pojęcie i opisują te sytuacje. A ja się pod nich podpisuję i zgadzam. Bo wiesz czego jestem pewien? Gdyby 5 sezon był ostatnim, pociągnęli by wątki z 4 sezonu, ładnie zamknęli scenariusz w całość, nie odsmażali kotleta, nie dodawali nowych postaci, które i tak zaraz umrą z rąk Dexa (np. Liddy). Jestem pewien, że 5 sezon mógł być doskonały i pozbawiony wszelkich możliwych wad. Tylko musiałyby być ostatnim. Ale wiadomo, lepiej teraz robić kolejne paćki - patrz 6 i 7 sezon. Co tam można jeszcze wkleić? Ile można mówić o Dark Pasenger'ze? Ile Miami Metro Police może nie łapać Dexa? Ilu jeszcze seryjnych zabójców się pojawi? Ja nie spodziewam się rewelki, choć w główce mam taką cichą nadzieję, że... ;)

ocenił(a) serial na 9
muzor

Chcesz nieodwracalnie uszkodzić płytę dvd? Wystarczą dwie rysy zrobione nożyczkami. Nawet profesjonalista nie odzyska danych :)

ocenił(a) serial na 5
trzecieszelon

Najwazniejsza prawda- chcesz obejrzec dobry serial? nie ogladaj 5 sezonu dextera

ocenił(a) serial na 9
trzecieszelon

trzecieszelon - jakbyś oglądał dokładnie to byś wiedział, że prawdziwą płytę z danymi Dexter zabrał (Lumen oglądała ją wielokrotnie, puścili ją ochroniarzowi i tej dziewczynie która była pierwszą ofiarę) a porysował czystą płytę i podłożył ją do dowodów. Co do tych absurdów to z wieloma się zgadzam, ale w wielu przypadkach przesadzacie. To tylko serial, poza tym może w 6 sezonie pociągną wątek zabójstwa Liddiego. Jest wiele seriali w telewizji, jeśli ten jest zbyt absurdalny to zawsze można wybrać inny :)

ocenił(a) serial na 9
cupriaczek

Tak, widziałem, że podmienił płytę, ale gdyby odkryto że była czysta to mogłoby wzbudzić podejrzenia.

ocenił(a) serial na 9
trzecieszelon

No nie wiem, mogliby pomyśleć, że zabójcy naszykowali płytę, ale nie zdążyli jeszcze nic nagrać (w końcu według liczby włosów było 12 ofiar). To już czepianie się na siłę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones