PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93025}

Drew Carey Show

The Drew Carey Show
7,2 5 635
ocen
7,2 10 1 5635
7,5 4
oceny krytyków
Drew Carey Show
powrót do forum serialu Drew Carey Show

9 sezon By TVN7

ocenił(a) serial na 10

Kiedyś nie darowałbym sobie gdybym opuścił jakiś odcinek tego fajnego serialu. Tak było w przypadku od 1 do 8 sezonu. Uwarzałem go za najlepszy serial komediowy jaki widziałem. Niestety za 9 sezon(który bardzo głośno reklamowali w zapowiedziach seriali) wzięli się (ekhm...) "fachowcy" z TVN7. Jednego nie rozumiem. Jak można(za przeproszeniem) spieprzyć tłumaczenie tak jak oni to zrobili??? Tego wogule nie dało się oglądać. Aktorzy mówili swoje kwestie, a lektor zupełnie co innego niż oni. Jedyne reakcje podczas oglądania tych odcinków to lekki, podkreślam lekki uśmieszek(i to w dodatku czasami). Serial(9 sezon) nie śmieszył jak wcześniejsze odcinki. Według mnie najgorszy(naj mniej śmieszny) odcinek z sezonów 1-8 jest sto razy lepszy od najlepszego z sezonu 9. A tłumaczenie 9 sezonu daliby fachowcom któży już pracowali nad wcześniejszymi odcinkami.
Wiele osób napewno podzieli moje zdanie...

ocenił(a) serial na 8
Replo

podzielam...a zamiast w kółko powtarzać ostatnie odcinki, puściliby DCS od pierwszego sezonu..

ocenił(a) serial na 9
donZabol

Sorki ja bardzo lubię ten serial ale w jego sezonach się nie orientuję. Mógłby mnie ktoś oświecić jaki sezon DCS leci w tej chwili na TVN 7 ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones