PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93025}

Drew Carey Show

The Drew Carey Show
7,2 5 633
oceny
7,2 10 1 5633
7,5 4
oceny krytyków
Drew Carey Show
powrót do forum serialu Drew Carey Show

to straszne

ocenił(a) serial na 1

ale niektórym się to podoba i są wręcz fanami bohatera serialu..Jesli o mnie chodzi to nie mogłam tego czegos strawic...co za dno...I-żadnych pytań na ten temat.Nie odpowiem i juz.

użytkownik usunięty
Selma

dno?
jakie dno jak dla mnie ciekawy serial przy ogladani ktorego mozna sobie wypic piwko (tak jak bohaterowie, ktorzy zreszta niewiele robia poza codziennym piciem) i dobrze sie zrelaksowac bo nie trzeba za wiele myslec wystarczy patrzec i sie smiac o ile sie rozumie dowcipy i ma poczucie humoru

ocenił(a) serial na 1

no,cóz
z pewnoscia mamy rozne gusta bo na brak poczucia humoru nigdy sie nie uskazalam

użytkownik usunięty
Selma

Jak ten serial się może komuś NIE podobać? Przecież to genialny humor sytuacyjny i świetne gagi. Oswald i Lewis to moi ulubieni bohaterowie. Dwóch przyjaciół- nieudaczników, alkoholików, którzy nie potrafią sobie znaleźć kobiety i nadal mieszkają razem. Drew i reszta bandy też są kochani. No i tawrena Warsaw... Tego chyba już nie trzeba tłumaczyć. Drew Carrey Show to najlepszy sitcom! Chętnie bym się napiłam piwa Booze Beer :) Mr. Wick wymiata!!

ocenił(a) serial na 10

Wick też jest fajny!!!!!!!!! wszyscy są fajni!!!!!!!!!!!!!!!!!i dlatego ten serial jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!

Nuriko

MIMi JEst świetna - ten serial wymiata !!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones