PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96133}

Dzielny Agent Kaczor

Darkwing Duck
7,4 417
ocen
7,4 10 1 417
Dzielny Agent Kaczor
powrót do forum serialu Dzielny Agent Kaczor

Kontrowersyjna bajka wg TVP

użytkownik usunięty

Kiedyś TVP namiętnie emitowała każdy serial animowany ze studia W.Disneya teraz skończyło się to eldorado i pozostały wspomnienia.
Mirosław Wieprzewski użyczył głosu głównej postaci
Marcin Sosnowski użyczył głosu Śmigaczowi Mckwakowi
Znakomity polski opening śpiewany przez M.Wieprzewskiego ale TVP
dostrzegła w tym serialu ( parodii Batmana ) przemoc niespotykaną i koniec
po emisji kilku odcinków , podobno 4 cóż pozostaje czekać na wydanie DVD choć to u nas kwestia 20 lat ale..

No...
Wyemitowanych zostało tylko 9 odcinków o ile się nie mylę :P

Konieczko

A wiecie czemu tak mało tego wyemitowali? Bo ludziom Kaczyńscy z agentami się kojarzyli (Dzielny Agent Kaczor, ta nazwa mnie dobija :D)

Maplax

zawsze mówiłem że TVP to szit lepiej oglądać HBO płacisz ale przynajmniej masz co oglądać

Maplax

Czy wtedy Kaczyńscy w ogóle byli tak znani jak dzisiaj? Równie dobrze każdy wąsacz mógł się kojarzyć z Wałęsą :P.

TVP uznała go za brutalny? Teraz wiem czemu tak mało go było (oglądałem po niemiecku na satelicie i nie pamiętam nic brutalnego). Ciekawe czy w dzisiejszych czasach by go puścili? I jak by nazywali głównego bohatera (pamiętam że nazywał się Robin)?

jak miałem ze 3 lata to cały dzień na niego czekałem i nie przypominam sobie rzadanej przemocy wymyślili jakąś głupotę.

może cośsie kojarzyło z polityką bo każdy debil może coś powiedzieć i tyle. Ale zawsze jest internet i można ściągnąć.

Jaką znów przemoc niespotykaną ! Co to za pierdoloza !?
Ja , o ile dobrze pamiętam , to szczególnie dużo przemocy w kreskówce to nie było. Było całkiem gites. Powinni raczej zabronić tych kreskówek , gdzie sie tłuką tak namiętnie , że krew i zęby lecą na wszystkie strony , takie jak Atomówki.A w niektórych kreskówkach to nawet gloryfikują znęcanie się nad słabszymi, którzy w żaden sposób nie mogą się obronić.
Do tego wypychanie na margines , wyśmiewanie , topienie w kiblu dzieciaków, które się w jakiś tam sposób różnią od swoich kolegów.

OTO, CZEGO POWINNI NAPRAWDĘ ZABRONIĆ !!!!!!!

littleflyingbears

Właśnie, Dzielny agent Kaczor był niewinny i zupełnie normalny w porównaniu z Laboratorium Dextera, Tomem i Jerrym, Strusiem Pędziwiatrem (i w ogóle Zwariowanymi Melodiami). Jeśli "Robin Duck" zawierał przemoc, to dlaczego nikt się nie przyczepił w taki sposób do "Wyspy Niedźwiedzi", "Lucky'ego Luke'a" i masy innych? (swoją drogą też świetnych kreskówek awanturniczo-przygodowych)

ocenił(a) serial na 10
Trojden

Zwariowane melodie na sam początek nie były takie jakie wam się wydaje :)
Należało by wyszukać "Bosko looney tunes", "Foxy merrie melodies"('foxy', nie 'fox'), "Piggy merrie melodies". Te pierwsze były Disneyopdobne :)

ocenił(a) serial na 10
Trojden

Mnie dziwi to, że Laboratorium Dextera czy taki Samuraj Jack są w topie seriali niezależnie od tego jak tam w ogóle postacie wyglądają

ocenił(a) serial na 10
Trojden

Ja nie wypowiadam się na ten temat, bo ja osobiście nigdy nie oglądałam tego serialu, więc trudno mi stwierdzić czy ten serial był zbyt kontrowersyjny czy nie. A więc... Powiem ci szczerą prawdę, że nie jestem fanką tego serialu z różnych powodów (to moje zdanie), ale mogę powiedzieć, że czołówka tego serialu naprawdę daje radę, nawet dobrze wpada w ucho. Przez przypadek znalazłam w internecie wszystkie odcinki, ale to niestety z rosyjskim dubbingiem, więc nie wiem czy będziesz zadowolony. O to link do niego: http://hdrezka.ag/cartoons/foreign/7886-chernyy-plasch.html Myślę, że tobie i pozostałym fanom mogę pomóc. Właśnie czy posiadasz wszystkie odcinki Rysiula Szmergla z polskim dubbingiem? Jeśli tak to napisz.

ocenił(a) serial na 7

Ale myśmy się nacieszyli w Polsce jak 9 odcinków.

ocenił(a) serial na 10

Przeczytaj link który znalazłam. Tam są napisane bardzo dobre wiadomości o tym serialu. https://www.komiksydisneya.pl/2022/01/agent-kuper-darkwing-duck-z-polskim.html?m =1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones