PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672982}

Dzikie serce

Corazón indomable
7,3 1 093
oceny
7,3 10 1 1093
Dzikie serce
powrót do forum serialu Dzikie serce
SlodkaZmijka

Już nie wiem co gorsze haha

madzik_867

Zagadka: Czym różni się gej od Octavio?

SlodkaZmijka

Octavio z wyglądu nie przypomina geja :)
To jego jedyny atut

madzik_867

Gej nie ma dzieci na każdym lotnisku :P

Nie przypomina, ale mimo to pożytku też z niego ni ma :P

SlodkaZmijka

Czy ja wiem, geje też mają dzieci :P

SlodkaZmijka

Niezłe
w sumie masz rację

madzik_867

racja,przypomina Kena;)

madzik_867

Octavio jest normalny tzn normalny bo nie gej ale niezbyt normalny jako człowiek.czasem i gej lepszy:)

jagodajulia

nic dziwnego ,że gej.George Michael też nim jest a są bardzo podobni do siebie wg mnie.

Vanessa100

podobny do Georga Michaela.

Vanessa100

Tak, jagodajulia ma rację, to Mauricio Mejia :) Grał też w Morzu miłości :D Przystojny jest, jednak zawsze dają mu role trzecioplanowe :/

SlodkaZmijka

Dzięki dziewczyny za odpowiedź ;)

Trzecioplanowe ciągle gra? Ma pecha ;)

SlodkaZmijka

Może przez to gejostwo ciągle gra trzecioplanowe :D

Vanessa100

On jest gejem? O patrz, a właśnie miałam pisać, że wygląda trochę gejowato :P

SlodkaZmijka

Intuicja Cię nie myli :P

madzik_867

hehe :)

Vanessa100

a którzy aktorzy meksykańscy to geje? zaciekawiłyście mnie :)

khatwoman

Nie chodzi o meksykańskich ;)
Chodzi ogólnie o mężczyzn w showbiznesie.

khatwoman

Na pewno gejem jest wspomniany Mauricio Mejia i Victor Noriega - oni się przyznali :P Jeśli chodzi o sferę plotek i domysłów, to o homoseksualizm podejrzewa się m.in. Fernando Carillo, Eugenio Sillera, Fernando Colungę, Ferdinando Valencię i Cristiano Castro (piosenkarz, na plecach ma wytatuowanego penisa, śpiewał piosenki do telek).

SlodkaZmijka

Ewentualnie pozbawienie pewnej czesci ciala

madzik_867

Razem z żołędziami :P

SlodkaZmijka

Octavio by się załamał ;(

Vanessa100

Straciłby swoje narzędzie pracy, które pozwala mu piastować zaszczytne stanowisko utrzymanka :P

SlodkaZmijka

haha no właśnie, straciłby źródło utrzymania.
I z czego by żył? :D

Vanessa100

Żył by swoją głupotą ;)

madzik_867

Głupotą rachunków nie opłacisz i jedzenia nie kupisz :D

Vanessa100

Byłby taki głupi że ludzie płacili by pieniądze żeby go zobaczyć :)))))

madzik_867

hahahahahha ;) czyli do cyrku go dać ;)

Vanessa100

On na klowna, a Maria ma już osła więc ekipa do cyrku się tworzy

madzik_867

hahahaha racja, ekipa cyrkowa się formuje ;)

Jeszcze Santa może dołączyć ze swoimi długimi siwymi włosiskami.
Jej włosy będą służyć za skakankę, jak kiedyś wymyśliła Slodka Zmijka

madzik_867

odnoszę wrażenie,że biedny osioł jest zażenowany tymi scenami z tą grubaską;)ma taką smutną minę,pewnie myśli"co ja tutaj do cho...ry robię?!" ")

Vanessa100

haha dobry pomysł :D

Vanessa100

dawniej w cyrku zaciekawieniem była kobieta z brodą.teraz będzie mężczyzna bez mózgu.

bishop_filmaniak

hahahaha ;)

Vanessa100

Zostałby Eunuchem w Haremie Sułtana Sulejmana :P

SlodkaZmijka

Raczej w haremie emira Karima.
Znaczy Karim przestał być emirem i jakiś inny facet został.
Ale może Karim jakoś by Octavia wkręcił po znajomości do haremu tego nowego emira ;))

Vanessa100

ano tak, zapomniałam, że w teli był taki wątek :D

SlodkaZmijka

u Sulejmana też może popracować ;)
2 etaty ;)

SlodkaZmijka

I co było z osłem?
Maria przywiązałą go do autobusu i co potem?

Vanessa100

Autobus zaczął ruszać a biedny osiolek musiał biec za nim. Bystra Maria widząc to pomyślała ze , gdy spróbuje na niego wsiąść to osioł się zatrzyma ale niestety jej się to nie udało. Autubus się zatrzymał po chwili co uwolnilo osła ale nie wiem czy na jego szczęście bo dalej został z Maria.

ocenił(a) serial na 5
Malwa97

Dziewczyny,błagam,dajcie spokój Octaviovi,bo się biedak załamie jakby mu przyszło to czytać :D

november7_rain7

On nie zna innego niż hiszpański, więc nic nie zrozumie, a z nowych technologii jak tłumacz na pewno nie potrafi korzystać :D :P

jagodajulia

hahahahaha ;)

november7_rain7

to Octavio potrafi czytać?;)dzisiaj list co prawda przeczytał i ogarnęło mnie zdziwienie,że jednak dał radę;)może nie jest aż tak głupi jak niektórzy sądzą-wszak pilotuje samolot;)

SlodkaZmijka

podwiązanie nasieniowodów-hahahaha.z podwiązaniem jajowodów był kiedyś temat w filmie ale z nasieniowodami?haha;)

bishop_filmaniak

To się nazywa wazektomia. Nie słyszałeś?

ocenił(a) serial na 1
girl_with_tattoo

Dlaczego Maricruz chce jechać do hotelu, w którym nie znajdzie jej Octavio, skoro w tamtym odcinku jeszcze wyznawali sobie miłość i się całowali? Przegapiłam 20 minut serialu, a tutaj takie zmiany :D.

anita368

Bo jak zwykle uważa ze ten powinien być z Doris a za chwile bd ryczec bo go kocha. Teraz zrozumiala ze siedząc w wiezieniu popełniła głupotę ale jeszcze przed chwila chciała tam zostać za wszelka cenę. Jak mnie to bawi :)

anita368

dzisiejszego odcinka nie widziałam, ale chyba nie straciłam zbyt wiele :) oglądałam trochę kotkę i nie wiem czy w to wchodzić. beznadziejny ten prot, kiedy on się dowie w końcu że to jego dzieci?

khatwoman

Niedługo się dowie, że to jego dzieci. Uwaga spoiler dotyczący Kotki: Pablo dowie się, że to jego dzieci w dniu ślubu z Moniką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones