serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Ekstrapolacje

Extrapolations
2023
51m
5,6 486
ocen
5,6 10 1 486
Osiem połączonych ze sobą historii rozgrywających się w ciągu 33 lat pokazuje, jak zmiany klimatyczne wpłyną na rodzinę, pracę, wiarę i nasze przetrwanie. Zobacz pełny opis
Ekstrapolacje zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Ekstrapolacje
Zwiastun nr 1
nr 1 2023-02-15T15:35:47 https://fwcdn.pl/webv/41/90/64190/64190.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/48/10003548/Extrapolations___Official_Trailer___Apple_TV_.vp9.1080p.webm
Na razie nikt nie dodał opisu do tego serialu. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis serialu
na podstawie
Dave Eggers (materiały do scenariusza, historia) / Dorothy Fortenberry (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
Apple TV+
studio
Apple / Media Res
tytuł oryg.
Extrapolations
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Zdjęcia do filmu zostały nakręcone w październiku 2021 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przeciez to jest ogolnopolski zlot januszexu - zawsze ocena (-1) za silna kobiecą protagonistkę, akcje typu "ojezusmariajaniepawle CZARNY ELF", plus szczepionki powoduja autyzm, a zmiany klimatu nie ma bo "u mnie w Pierdziszewie wczoraj snieg padał.

To forum jest ekstrapolacją polskiego debilizmu i...

I cóż tu napisać... Al Gore sie mylił się we wszystkim. Jego jazgotliwa propagitka totalnie się nie sprawdziła. To co tu robić ?!? trzeba przenieść alarm o zmianach klimatycznych na emocjonalny poziom kolejnych opowiedzianych historii, które nigdy się nie zdarzyły.
To prawdziwy test na inteligencję dla oglądających....

więcej

Keri Russel, Michael Gandolfini, Indira Anne Varma, Edward Norton, Marion Cotillard, Forest Whitaker, Tobey Maguire i Eiza Gonzalez, Meryl Streep, Sienna Miller, Kit Harington, Tahar Rahim, Matthew Rhys, Daveed Diggs, Gemma Chan, David Schwimmer i Adarsh Gourav.

Najsmutniejsze w tym serialu jest to, że zrobił go Apple. Wpędza mnie to w stan pogłębionej rozpaczy zarówno z powodu nadchodzącej katastrofy klimatycznej jak i hipokryzji oraz cynizmu wielkich korporacji. Naprawdę nie wiem jak się przed tym bronić.

opis brzmi nudnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones