Emily w Paryżu
powrót do forum 2 sezonu

Dlaczego ta Pani tak rzadko gra główne role, jest świetna to ona właśnie przyciąga moją uwagę w serialu Emilii, śmiało mogę powiedzieć, że chyba tylko dla niej oglądam ten serial, babka ma klasę i ubierają ją zdecydowanie lepiej niż Emilii, byłam w Paryżu i mogę powiedzieć że często widziałam na ulicach Paryża panie ubrane tak jak Sylvie, a nigdy nie widziałam dziewczyny ubranej jak Emilii (pewnie poza pokazami mody). Brawo za role Sylvie !!!. czekam na kolejne z jej udziałem.

MMGM

Mam takie samo odczucie. Gdyby nie ona nie obejrzałabym nawet drugiego sezonu. Piękna kobieta!

despise95

Tak, ale znacznie się postarzała w drugim sezonie. Ten romans z ostatnich odcinków jest nie na miejscu.

ocenił(a) serial na 7
tuttifrutti

Jest na miejscu. Dopóki dwójka partnerów (fikcyjnych czy rzeczywistych) jest odpowiednio dojrzała - Tobie nic do tego.

ocenił(a) serial na 2
MMGM

Irytująca postać - wciąż kwaśna mina i jakiś średnio przyjemny manieryzm. Tygodnia nie wytrzymałabym z taką szefową ;)

ocenił(a) serial na 7
Aryadne

Pewnie jako szefowej bym jej nie chciała, ale patrzę na nią na ekranie z uśmiechem, ma babka klasę, a co do romansów to uważam, że każdy wiek jest dobry, życie jest za krótkie i nie można za długo zastanawiać się, czy coś jest na miejscu czy nie trzeba żyć...............

ocenił(a) serial na 7
MMGM

Cóż za odkrycie, że kobieta 60-letnia ubiera się w bardziej stonowany sposób niż 20-30-latka. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones