serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Emily w Paryżu

Emily in Paris
2020
30m
6,2 36 435
ocen
6,2 10 1 36435
3,6 5
ocen krytyków
Emily, ambitna menadżerka z Chicago, dostaje wymarzone stanowisko w Paryżu. Zaczyna nowe życie pełne pracy, nowych znajomości i romansów. więcej mniej
Emily w Paryżu zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

CDG
Serial zdobył nagrodę CDG, inną nagrodę oraz 21 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Emily w Paryżu
Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski)
Emily w Paryżu
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski)
Emily w Paryżu
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski)
nr 3 (sezon 3, polski) 2022-11-30T15:35:56 https://fwcdn.pl/webv/34/24/63424/63424.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/225/832425/Emily_w_Paryzu___sezon_3___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm

Dwudziestoparoletnia Emily jest ambitną dyrektorką działu marketingu z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Gdy jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Nowe, paryskie życie Emily wypełniają upojne przygody i nieoczekiwane wyzwania - w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości.

dystrybucja
Netflix
studio
Darren Star Productions / Jax Media / MTV Entertainment Studios / więcej
tytuł oryg.
Emily in Paris
inne tytuły
Zdjęcia do serialu nakręcono w Paryżu, Cravant-les-Coteaux, Saint-Tropez i regionie Prowansja (Francja) oraz Chicago (Illinois, USA).
Okresy zdjęciowe poszczególnych sezonów trwały następująco:
- sezon 1 - od 12 sierpnia do 14 listopada 2019 roku;
- sezon 2 - od 3 maja do 30 lipca 2021 roku;
- sezon 3 - od 2 czerwca do 28 września 2022 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie do końca rozumiem, dlaczego "Emily w Paryżu" zbiera aż tak negatywne opinie. Serial miał być naiwny, stereotypy wyolbrzymione, a fabuła bardzo prosta. Krótka piłka - to nie miało być przełomowe dzieło, które mogłoby konkurować z "klasykami gatunku".

Według mnie świetnie spełnia swoją funkcję "poprawiacza humoru"...

więcej

Dziwi mnie ilość negatywnych recenzji. Kontrowersyjność i irracjonalizm serialu zapewne jest efektem w całości zaplanowanym. Ludzie oglądają ten serial. Jest wciągający. Mimo swej banalności ilość wątków sprawia że w widzu buduje się napięcie, ciężko oderwać się od tego serialu. Naprawdę. Problemy przedstawiane są z...

więcej
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Dziwna estetyka

ocenił(a) serial na 5

Ten serial niby jest porównywany do „Seksu w Wielkim Mieście” ale bardziej przypomina filmy disneya z Selena Gomez czy Demi Lovato. Jak filmy dla nastolatek z typowym motywem podróży do Europy. Nie wiem, czy jest dedykowany dla dorosłych czy dla dzieci.

Jakby, ileż można tego słuchać?