PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Alicia będzie w ciąży!!! Jestem ciekawa czy dziecko się urodzi czy A. poroni. Nosić dziecko Leonarda nieciekawa sprawa...wiadomo jak to było w przypadku Claudii.

Marisol rozwiedzie sie z Fransisco.

Deborah dowie się, ze to Marcela zabiła rodziców Daniela.

cocco03

Właśnie, ja nie wiem.. Maximino ma jedna kochankę, a Luciana i tak nie romansowałaby z Maximino...

jagodajulia

Może tak nie będzie. Jestem ciekawa kiedy Roselena się dowie, że Maxi sobie szaleje ;)

cocco03

Ja też :) Jestem bardziej ciekawa jak się dowie...

jagodajulia

Nie lubię Roseleny i czekam aż jej idealne małżeństwo zacznie się sypać. :D

cocco03

Ja też nie lubię Roseleny...Wg mnie jej małżeństwo nie jest idealne...

jagodajulia

Nie jest, ale dla obcych owszem.

cocco03

Tak, dla obcych jest idealne....Najbardziej obawiam się reakcji dzieci, gdy dowiedzą się, że MAximino miał kochankę..;/

jagodajulia

Hannah ma Maximina za idealnego tatusia, z matką ma cały czas na pieńku. Na pewno ona będzie zawiedziona jego postępowaniem.

użytkownik usunięty
jagodajulia

no właśnie na tu na boku kochanka

jagodajulia

Myślałam, że Daniel oszaleje gdy zobaczył Julia w pensjonacie :D ale miał minę. Evcia coraz bardziej zbliża się do D.

Giorgio podsłuchał rozmowę, ale pewnie nie powie nic nikomu.

cocco03

Ja właśnie czekałam na to spotkanie ;) Daniel wie, że don Julio żyje. To musiał być dla niego szok. Zobaczyć osobę, na której pogrzebie był jakiś rok temu...

Powiem Ci w sekrecie, że Giorgio powie pewnej osobie o tym, co usłyszał :)))

użytkownik usunięty
jagodajulia

o to dobrze powoli się wszystko wyjaśni a Alicia powiedziała Leonardowi że jest w ciaży debil chce żeby pozbyła się dziecka ech bbrrrrr

Tak, to było do przewidzenia. Leo nie chciał mieć dziecka z Claudią, a teraz nie chce mieć dziecka z Alicia, a synkiem Evy się zajmuje... Hipokryta... I znowu manipuluje Alicią...

jagodajulia

Leonardo to debil do kwadratu. Śmiać mi się chciało kiedy mówił do Marceli, że żałuje iż zabił ojca Evy blablabla. Myślałby kto , że on ma sumienie.

cocco03

Właśnie ja sama nie wiedziałam, co mam o tym myśleć, ale wrażenie miałam jakby mówił szczerze... Jednak jego inne występki nie świadczą, że ma jakieś skrupuły...

jagodajulia

Może szczerze, ale jeśli tak to robi z siebie głupka. Przy innych zbrodniach tak to go nie obchodziło. Chyba, ze naprawdę kocha Evę.

cocco03

Właśnie, może naprawdę kocha Evę. Jednak wg mnie, gdyby kochał Evę pozwoliłby być jej szczęśliwą, a tak nie postępuje. Chce Evę mieć dla siebie, więc nie wiem czy to miłość...

jagodajulia

Jak już to chora miłość porąbanego psychopaty.

cocco03

Pewnie tak.. Albo ma obsesję na punkcie Evy....
Dzisiaj groził Alicii i jej dziecku śmiercią, gdyby tylko się wygadała o ciąży...

jagodajulia

A on ją szantażuje, mówi, że Eva pomyśli iż specjalnie zaszła w ciąże. Świr.

cocco03

Manipuluje Alicią i wzbudza w niej poczucie winy... Teraz to Alicia nie powie nic Evie...

jagodajulia

Mimo iż wie, że Eva nie kocha Leonarda, nie ufa jej na tyle, by jej wszystko powiedzieć.

cocco03

Właśnie... Chociaż Alicia nie zawsze mówiła prawdę siostrze, o policji, czy wyrzuceniu ze studiów... Eva dowiadywała się o tym przez przypadek...

jagodajulia

I o Tony'm ;) nie zapomnę jak ich przyłapała, a Tony zaczął się odgrażać. Jeśli będzie z Alicią to chyba będzie musiał przeprosić Evę, tez wyrządził jej wiele złego.

Alicia zawsze miała stracha przed wyjawianiem prawdy.

cocco03

Tak, Tony się zmieni, przeprosi Evę i jeszcze pomoże jej coś wyjaśnić...

Alicia zawsze bała się jak coś źle zrobiła. Tylko MArisol mówiła prawdę..

jagodajulia

W sumie wcale się nie dziwię, ze się zaprzyjaźniła z Marisol. Maja podobne spojrzenie na życie. ;)

Oooo Tony jaki szlachetny, ciężko mi sobie wmówić, że on się zmieni. :D

cocco03

No tak :)) Chociaż Marisol ostatnio mnie wnerwia i ten jej cały właściciel firmy fonograficznej,czy kimon tam jest...

Tak, Tony nawet będzie chciał odejść z biznesu El GAllo,ale ten mu nie pozwoli...

jagodajulia

Oni będa razem ? Marisol i ten cały Gerardo? Mnie tez wkurzają.
Marisol szczególnie jak ma tę doczepiana kitę ;)

Nonono Tony powienien iść do nieba z całym swym majestatem ;)

cocco03

Właśnie, nie wiem, czy oni będą razem. Wiem, że Marisol wyjedzie robić karierę. Tak,ta jej kita doczepiana też mnie wkurza,bo wydaje mi się, że jest ze sztucznego tworzywa, taka plastikowa..;/

Tony jeszcze jak się dowie, że Alicia jest w ciąży to będzie i tak chciał być z Alicią i będzie chciał być ojcem jej dziecka :D

jagodajulia

Śmiać mi się chciało jak robiła kolacyjkę dla mężusia :D
Ona, garnki i plastikowa kita....

O jaki dobry, trochę juz przesada, aż tak by się nie zmienił. ;)

cocco03

Mi się śmiać chciało, jak przy tej kolacyjce powiedziała mężusiowi,że złapali Damiana. Miałam wrażenie, jakby Franek stracił apetyt...

Chcieli pokazać jak miłość zmienia człowieka ;))

jagodajulia

Juz widzę jak Franek sie rozprawia z Damianem. Chyba juz zapomniał jak go wytarmosili raz w klubie :D

Aż za słodko....ale nic trzeba zaakceptować Tony'ego takim jakim sie staje ;)

cocco03

Franek,to kłamczuch, tylko z tymi się kojarzy...

Tony się zmienia i dobrze. Zycie nie było dla niego łaskawe..

jagodajulia

Aj juz chcę 9:25 :)
Tutaj się na razie żegnam, do jutra :)

cocco03

A ja już chcę chyba czwartek :)) Ale już też będzie spoko odcinek,końcówka będzie interesująca:)
Do jutra :)

użytkownik usunięty
jagodajulia

ale ta Victoria to franca normalnie wariatka porwała Laurite
a najlepsze było jak napadła na tego adwokata ha ha

I trzask go w pysk, to jej specjalność :D

Wariatka z niej totalna, ale była akcja dzisiaj ;)

cocco03

Tak, dzisiaj było niezły odcinek ;)

jagodajulia

Laurita zrozumiała, że Eva ją kocha. Pewnie jej wybaczyła, ze posłała ojca do więzienia.\

Dzis objawił się DOBRY TONY aaaaaaa ;)

cocco03

Tak, Laurita wreszcie zrozumiała, że Eva jest dobra tak jak kiedyś i wciąż ja kocha.

Aaaaaaaaaaa mówiłam, że Tony będzie się zmieniał. A Alicia jest głupia...

Daniel powiedział Evie o tych zdjęciach :)

jagodajulia

Czy ona już wie, ze Pablito to jej brat?

Wyjdziesz za Leonarda, gdyby ci się oświadczył? hmmmmm......tak! to ojciec mojego dziecka ;)

Nareszcie, ale znając życie to pewnie Leonardo im przeszkodzi.

cocco03

Nie, Laurita nie wie,że Pablito to jej brat...

Właśnie miałam wspomnieć o tym dialogu.. Ta Alicia jest tak głupia..;/

Czy Leo im przeszkodzi to nie byłabym tego taka pewna ;)

Jutro będzie super odcinek:))

jagodajulia

Aaa teraz wszystkie sa super.
Julio jest zbyt pewny siebie, on ma pewność, że Justa do niego wróci.
Franek tak się pieklił o to bycie przedstawicielem Marisol. ;) wielki manager :D

cocco03

Tak, w każdym odcinku coś się dzieje ;)

Też uważam, że Julio jest za bardzo pewny siebie... Jednak wkurzył mnie Ricardo, gdy powiedział, że nie obchodzi go kto chciał Julia zabić..;/ Prawdę mówiąc wątek Ricarda i Justy nie interesował mnie...

Franek to idiot. Przecież on się wcale nie zna na byciu menagerem...;/

jagodajulia

Mnie też nie za bardzo :)
ale w sumie dla Ricarda nie jest ważne co się działo z Juliem, bo go nie znał, a Juliowszedł w jego życie na dodatek pod innym nazwiskiem i chce mu odebrać żonę.

On mysli inaczej :D i to jest najśmieszniejsze

użytkownik usunięty
cocco03

ale ta Marcela ludzi pozabijała w tym serialu ha ha myślę że na końcu wyląduje w pace
super że Giorgio powiedział Danielowi o podsłuchanej rozmowie a jak potem pocałował Eve to było dobre
a mina Marcelo jak dowiedziała się o intercyzie bezcenna ha ha ha

I Marcela trafiła do więzienia, bo chciała zabić Evę, Daniela i Renatę. Nareszcie :)))

użytkownik usunięty
jagodajulia

dobrze jej tak

Tak, teraz tylko ją trzeba skazać i przekonać ławę przysięgłych o jej winie.

użytkownik usunięty
jagodajulia

oby dostała najwyższy wymiar kary a Renata umrze w sumie szkoda bo sie zmieniła i zrozumiała że żle robiła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones