PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607157}

Eva Luna

6,3 441
ocen
6,3 10 1 441
Eva Luna
powrót do forum serialu Eva Luna

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>



Alicia będzie w ciąży!!! Jestem ciekawa czy dziecko się urodzi czy A. poroni. Nosić dziecko Leonarda nieciekawa sprawa...wiadomo jak to było w przypadku Claudii.

Marisol rozwiedzie sie z Fransisco.

Deborah dowie się, ze to Marcela zabiła rodziców Daniela.

Pewnie zostanie uznana za winą, ale znając ją może uciec..;/ Ja oglądałam,więc wiem jak skończy.

Tak, wiem, że Renata umrze.

jagodajulia

Ja widziałam fragment jak Marcela wpada do biura i chce podpalic Evę.

cocco03

Ale to będzie chyba w 112, bo Marcela ucieknie z więzienia... Do biura..? to jest raczej sypialnia, ten pokój MArceli ;)

jagodajulia

Dawno to widziałam, i jakos mi się zapamiętało, ze to było pomieszczenie w firmie ;)

cocco03

Ja widziałam to już jakiś czas. Zapamiętałam, że to nie mogła być sypialnia Evy, bo drzwi były z innej strony :) JA kiedyś przez przypadek, na początku zobaczyłam Leo i Alicię w łóżku. I jeszcze coś, ale o tym nie piszę, bo tego jeszcze nie było..

Teraz przed nami proces :)

jagodajulia

Ale Marcelita była wściekła kiedy się okazało, że sąd nie wyznaczył kaucji :) dobrze jej tak :D

cocco03

Tak, bardzo dobrze jej tak. Co ona myślała, że zapłaci i wyjdzie z więzienia, aby zabić swoje niedoszłe ofiary.. Pffff

jagodajulia

Ale w tym skafanderku wygląda żałośnie :D

cocco03

Tak, później będzie wyglądała troszkę inaczej...I już nie ma swojej rękawiczki, tylko jakąś szmatę...

jagodajulia

Na razie się możemy napatrzeć na rączkę w całej okazałości.

cocco03

JA nawet nie chcę oglądać tej jej rączki...Jest obrzydliwa..bleeeeeeeee

jagodajulia

Śmiac mi się chciało z Leonarda, ale wyleciał z tym tekstem do mamusi, o tym, ze zwróci się przeciw niej gdy skrzywdzi ona Eve. ;)
uuuu wielka miłość

cocco03

jjajajaja Leo się zakochał :P I tak mam go gdzieś. Dzisiaj znowu bajerował Alicię...

jagodajulia

Wciśnie jej bajeczkę, popatrzy tymi ślepkami i ona zaraz mu wierzy, przynajmniej pocałować się nie dała.
"Daj mi trochę czasu, razem powiemy o tym Evie" taaaaaa jasne, a w między czasie doleje ci kropelek. ;)

cocco03

Tak, najpierw Alicia mówi, że go zna, a później znowu wierzy w jego kłamstwa... Właśnie. Poza tym po co czekać. Lepiej odwołać ślub szybciej...

A Liliana działa mi na nerwy..;/

użytkownik usunięty
jagodajulia

mnie ale i tak wyląduje w pace czytałam w Świecie Seriali

jagodajulia

Liliana to durna baba i robi takie głupie miny, że na wymioty mi sie zbiera.
Oooo Daniel jestes taki dobry (rzyg). Ale skończy w więzieniu :D Przeczytałam, ze ta aktorka była miss international. Same misski w tym serialu. ;)


A Tony wyleciał z tym misiem, nie ma co, brzuch widać z kilometra ;)

cocco03

Tak, Liliana skończy w więzieniu, ale jeszcze zalezie na skórę..;/ Tak? Nawet nie wiedziałam. Figurę ma, ale robi takie idiotyczne miny..;/

Tony się zmienia ;) I jeszcze coś chce zrobić :)))

jagodajulia

A ta co grała Claudię była w któryms tam roku Nuestra Belleza Latina....dla mnie ona piękna nie jest sam botoks, ale cóż takie kanony urody, ze nie poradzisz.

cocco03

Tak, Claudia też ? A wg mnie Claudia była ładna. Ja np w Victorii widzę botoks i operacje plastyczne. Ale o gustach się nie dyskutuje ;)

jagodajulia

Claudia ma ładne rysy, ale przysłonięte już przez dodatki ;)
Victoria to już w ógóle...i ten jej tyłek - po prostu mistrzostwo.

cocco03

Tak, też tak uważam,co do Claudii. Operacje też na pewno miała.

Victoria to brak słów. Jestem ciekawa, czy Victoria miała operację podbródka/brody... O jej tyłku nie wspomnę ;D

jagodajulia

Ona to mi sie wydaje miała już ich kilka ;)
Nawet nie wiedziałam, że ta aktorka jest z Cimmaro, dopiero niedawno przeczytałam. Ale para...

cocco03

A ja dzisiaj widziałam fotkę, na jakiejś stronę i właśnie widziałam jak Vanessa i Cimarro trzymali się za ręce. I tak pomyślałam: Co oni parą?

jagodajulia

Ciekawe jaka ona jest, bo Cimmaro ponoć strasznie dumny i zarozumiały.

cocco03

Sama nie wiem jaka ona jest, ale wg mnie jest wyniosła..

jagodajulia

I ma głos jak czarownica, jak się śmieje to aż ciarki przechodzą. :D

cocco03

Ona mnie zawsze irytowała. I jakoś nigdy nie podobało mi się jak ja czeszą. Może kilka razy ładnie miała włosy ułożone.

jagodajulia

Lepiej według mnie wygląda gdy ma włosy bardziej przyklapnięte niż takie "z piorunem" ;)

użytkownik usunięty
cocco03

ona to wszystko ma zoperowane a tyłek to masakra totalna ha ha

użytkownik usunięty
cocco03

claudia jest śliczna ale nie widziałam jej w innych telkach

użytkownik usunięty
jagodajulia

co do Toniego dobrze ze zrozumiał swe postępownie i według mnie jest bardzo przystojny tak jak ten Bruno co go Marcela ukatrupiła

Wg mnie Bruno nie jest przystojny, a Tony ma urodę nastolatka;)

jagodajulia

Dokładnie, taki szczylek bez wąsów :D

jagodajulia

Jak Marcela wyrwała pistolet policjantowi to już było lekkie przegięcie.
Dobrze, że do nikogo nie strzeliła, bo to już by było za wiele.

cocco03

Tak,też tak stwierdziłam. Jednak dobrze, że nic się nie stało...

A Deborah dowiedziała się o ciąży Alicii...

jagodajulia

Dziwna jest ta relacja między Alicią a Deborą. Z Evą się wspaniale dogadują, a Alicia jest na uboczu.

cocco03

Alicia to takie dziecko, ona nawet z Evą nie umie się dogadać. Ile razy bała się powiedzieć jej prawdę? Wiele...
Ja nie widzę, aby Alica była na uboczu. Po prostu Deborah i Eva były zajęte sprawą, którą za bardzo nie dotyczy ALicii...

jagodajulia

Ale Alicia jest na wszystko tak bardziej obojętna, jej w głowie tylko Leonardo.

cocco03

Tak, a jak już się komuś zwierza to tylko Marisol...

jagodajulia

To się juz jej nie zwierzy skoro Marisol wyjechała ;)

cocco03

Zawsze może zadzwonić, chociaż teraz to Marisol może nie mieć tak dużo wolnego czasu...

jagodajulia

Streściłabyś mi co było dziś, bo telewizor mi wariował? :)
Tak ładnie streszczasz...proszę :)

użytkownik usunięty
cocco03

dla mnie tez bo nie widziałam dziś

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Alicia wyznaje matce, że jest w ciąży, ale odmawia wyjawienia tożsamości ojca dziecka. Tony spotyka się z Evą. Przeprasza ją za wszystko, co złe i zapewnia, że naprawdę kocha jej siostrę. Alicia źle się czuje i traci przytomność. Trafia do szpitala, gdzie lekarz chce zrobić jej rentgen. Dziewczyna powstrzymuje go, informując, że jest w ciąży. Eva nie może uwierzyć. Pyta siostrę, czy to Tony jest ojcem jej dziecka. Dziewczyna zaprzecza i nie wyjawia tożsamości swojego kochanka. Victoria pojawia się w domu i pyta o matkę. Renata informuje ją, że Marcela jest w więzieniu za zabójstwo wielu osób i zdradza, że jej ojciec żyje. Julio oferuje wsparcie córce i orientuje się, że ona naprawdę go kocha. Julio wzywa Marcosa, aby zbadał jego córkę. Mężczyzna informuje, że Victoria jest słaba, ale wszystko da się uregulować witaminami. Bardziej martwi go stan emocjonalny kobiety. Radzi, aby zabrał córkę do szpitala. Victoria słyszy ich rozmowę i ucieka z domu ojca. Renata wyznaje Julio, że Victoria nie została adoptowana z sierocińca, ale zabrana matce tuż po urodzeniu. Dodaje, że doktor Rivera pomógł Marceli sfałszować dokumenty adopcyjne.

Żeby nie było, że kradzież praw autorskich źródło novela. pl

cocco03

Przepraszam, że dopiero teraz.
Giorgio powiedział w trakcie rozmowy w pracy między tymi swoimi koleżankami (rozmawiali o procesie Marceli), że Leo też ma coś na sumieniu, ale jeszcze wiele zostało do odkrycia, ale w swoim czasie.
Deborah i Alicia rozmawiały i Deborah powiedziała Alicii, że jest jej mamą i może jej o wszystkim mówić. Alicia nie powiedziała mamie kto jest ojcem jej dziecka i poprosił, aby ta nie mówiła nic o jej ciąży Evie. Deborah się zgodziła.
Victoria przyszła do Renaty. Chciała pogadać z mamą i wtedy dowiedział się, że Marcela siedzi w więzieniu za zabójstwo rodziców, żony Daniela,a także zabójstwo ojca Lea. Victoria dowiedziała się, że Julio żyje, prawie zemdlała...

Tony postanowił porozmawiać z Evą o Alicii. Powiedział jej, że kocha Alicię i że jego uczucia do Alicii są szczere. że Eva powiedział, ze czyny znaczą więcej od słów. I Tony przeprosił Evę za wszystkie krzywdy, które jej wyrządził. Później wszedł Daniel, jak się okazało to Tony go zaprosił. Tony przeprosił Daniela i powiedział, że tego dnia, gdy szukał Evy w pensjonacie to kłamał, co do Evy, bo był na nią zły. I Eva się dowiedział, co wmówił o niej Danielowi.
Daniel i Eva sobie chwilkę porozmawiali i Daniel powiedział Evie, że nigdy nie przestał jej kochać i czuje, że ona jego też nie. Śliczna scenka ;)
Leo odwiedził matkę w więzieniu i chciał wiedzieć, dlaczego zabiła jego ojca. I powiedział, że jej tego nie wybaczy .(Leo nie zna całej prawdy i nigdy jej nie pozna).
Jacky powiedziała Lauricie, że wciąż kocha Franka, ale nie będzie czekać w nieskończoność i aby mu o tym nie mówiła.
Victoria z Renatą pojechały do Julia. Victoria i Julio rozmawiali. Niestety Victoria źle zrozumiała intencje Julia i bojąc się, że zostanie zamknięta w szpitalu, uciekła od ojca.
Alicia przyszła porozmawiać z Evą o Tonym i w trakcie rozmowy upadła. Alicia wylądowała w szpitalu i wtedy Eva dowiedziała się, że Alicia jest w ciąży.
Gallo przyszedł do Marceli. Ona chce , aby on ją wyciągnął z więzienia.
Renata postanowiła wyznać Julio kim jest Victoria. Powiedziała, że Victoria została skradziona matce tuż po urodzeniu...

jagodajulia

Dziękuję Ci bardzo :)

A dziś był niezły odcinek, Renata wyznała prawdę, a Leonardo jak potraktował Victorię, okropnie.
Liliana biedaczka musi sie uciekać do takich prymitywnych metod, bo Daniel w życiu by się z nią nie przespał.

cocco03

De nada :))

Tak, Renata nareszcie wyznała prawdę. Jeszcze tylko Justa musi się dowiedzieć, że to Victoria jest jej córką.

Leo zachował się podle. O ile Victoria nie była jego siostrą biologiczną, ale przecież przez tyle lat uważał ją za siostrę, to tak łatwo przekreślić? Leo to idiota...

A jeszcze ta głupia Liliana... Dosypała czegoś Danielowi, bo mimo jej wysiłków Daniel nie chciał się z nią przespać. Daniel jest taki kochany... ;)

użytkownik usunięty
jagodajulia

ale z niej desperatka dobrze ze wyladuje w kiciu

Tak, bardzo dobrze, że kończy w więzieniu. I głupia myślała, że jak się przyzna do swoich grzeszków, a przede wszystkim do "nocy"z Danielem, to Daniel i Eva jej pomogą, ale nic z tego :) I dobrze jej tak :)

JA nie mogę uwierzyć, że nie będzie mnie na finale..;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones