For All Mankind
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ojejku zostawił mnie ten piąty sezon z lekkim niedosytem bo tyle nowych postaci wprowadzili i wątków, a jednocześnie tak wszytko dzialo się po łebkach i szybko. Ciekawe co wymyślą na współczesność, no i czy serial dogoni życie czy będa czekać do 2030 żeby była historia alternatywna a nie rzeczywistość alternatywna :)

Ten kto zadecydował o kontynuacji tego czegoś zasłużył na pobyt w radzieckim łagrze xD