For All Mankind
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dosłownie po 4 świetnych sezonach mamy pierwszy odcinek 5 sezonu i totalne zboczenie z kursu …. Problemy orientacji seksualnej,rozterki rodzinne , zbuntowani nastolatkowie. To ci sami scenarzyści to pisali co poprzednie seozony? Poprzednie szpony trzymały poziom 8-9. Teraz to 3 gwiazdki tylko z względu na poprzednie...

więcej

Poprzedni sezon już był mocno dyskusyjny, a ten to bije rekordy kiczu.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Jak to nie jest wstęp do The Expanse to nie wiem czym ten sezon jest...

Wiedziałem, że tak będzie i pisałem ob tym po zakończeniu czwartego sezonu. sezon piąty tak głupi i beznadziejnie nudny.

No i nie wiem.
Ten pierwszy odcinek jakiś taki niemrawy. Nie jestem w stanie powiedzieć, czego będzie dotyczył 5 sezon: kryminału na Marsie? Orientacji seksualnej młodego Baldwina?
Myślałem, że czas na kolejną planetę, kolejne cele, ale pierwszy odcinek wygląda jak odejście od sci-fi na rzecz dramatu.
Mam...

Nie mogę pojąć jak Apple TV było w stanie wypuścić taką januszowatą produkcję.

Kluczowe postaci postarzono o 20 lat albo zmieniając im bluzę z kapturem na koszulę, albo psikając na włosy odrobinę siwego sprayu.

Piąty sezon to produkcja klasy B i nigdy nie widziałem aż takiego spadku jakości w żadnym serialu.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Tak mogę opisać sezon 5

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

jak na razie najsłabszy odcinek w ogóle niepotrzebny

Coraz gorzej

Świetny serial, fascynująca fabuła i doskonałe kreacje aktorskie - tak było w sezonach 1-3. Potem już z górki, a najnowszy 5 sezon, kino klasy B, z bardzo irytującymi aktorami, niesamowicie nudną historyjką o wielkim powstaniu rodem z terminatora czy tam matrixa. Nudy i ziewanie, przewijałem część scen, bo się nie da...

więcej

sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Wiedziałem, że tak będzie, pisałem tutaj komentarz po zakończeniu sezonu 4. Fajnie skończyli wątki po 4 sezonie i niepotrzebnie dokrętka kolejnych odcinków. Najpewniej podobnie będzie z Tedem Lasso.

Ten sezon póki co do kitu, ale podejrzewam rozwinięcie od 7-9 odcinka, które zaowocuje lotem na Tytana.

Naprawdę, 5 sezon FAM był powrotem do świetności w moich oczach, to jest najlepszy sezon obok 1 i 2.

Finał poza absurdem zabicia Kelly… która była jedynym pilotem w załodze XD… był naprawdę świetnie napisany, dramaturgia, akcja i rozwiązanie.

No i oczywiście końcowa scena, bardzo ciekawe i liczę że zostanie to w...

więcej

Myślę, że jedyne co może dołożyć scenariusz do przyszłych sezonów to wynalezienie terraformowania, super napęd, obcy. To jednak będzie wtedy przegięcie.